Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koronawirus czy medialna epidemia?

Ilość postów: 2592 | Odsłon: 149255 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2475

          Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

          W porównaniu do powiatu kieleckiego, to u nas wygląda imponująco i oby tylko nie dogoniliśmy w tych liczbach, bo dzisiaj to wygląda tak:

          kielecki - 81 zakażeń/442 wykonane testy/109 ozdrowień;

          ostrowiecki - 55 zakażeń/231 wykonane testy/54 ozdrowienia;

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

            świrus znowu kopiuj, wklej

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

              jak rozmawiam z sanepidem

              https://youtu.be/8v4pI-zd8DM

              foliarz@
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                Raczej z automatem. Pewnie znowu nie słuchałeś, tak jak nie czytasz artykułów, którymi nas molestujesz.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                  naucz sie czytać tytuły. o tak bedzie wygladal wasz lekarz matolki hahahaha

                  https://www.facebook.com/100001686043908/posts/4790269327705888/

                  foliarz@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2482

                  Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                  to nie czytaj, sam sie molestowac lubisz?

                  foliarz@
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                    Zawsze czytam, żeby ci ZAWSZE udowodnić kłamstwo.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2484

                    Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                    Foliarz wykonuje gigantyczną pracy.Oby dla DOBRA nas wszystkich i naszej OJCZYy

                    Gość_Zzz
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                      Już nam wszystkim chyba się coś w głowę robi od tych wiadomościach na temat wirusa

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                        Znalezione w necie... Może i brutalne, ale moim zdaniem prawdziwe jeśli się przeczyta ze zrozumieniem ‼️

                        foliarz@
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                          Znalezione w necie... Może i brutalne, ale moim zdaniem prawdziwe jeśli się przeczyta ze zrozumieniem ‼️

                          "Tknęło mnie sumienie, więc postanowiłem wypluć z siebie ten oto wpis. W tym: https://zmianynaziemi.pl/comment/603259#comment-603259 napisałem, co prawdopodobnie was czeka. Obecnie mamy końcówkę roku, święta. Warto tu przypomnieć słowa Franciszka z 2019 roku, mówiące, że są to ostatnie takie święta. On był jedną z osób, które wiedziały, ja oraz mi podobni też wiedzieliśmy. Kim jestem? Jestem jednym z podwykonawców tych wyżej na drabince władzy i interesów, moim i podobnych mi osób zadaniem było wdrażanie poszczególnych planów zarządców w wasze życie. Piszę to, dlatego, że widzę iż coraz więcej z was się budzi z letargu. W linku do wpisu wyżej, napisałem prawdopodobny scenariusz rozwoju stanu rzeczy. On się wydarzy, a jeśli nie on, to pamiętajcie że macie 3 punty zapalne: Tajwan, Ukraina oraz Iran. Jeden z nich zostanie podpalony i uruchomi pozostałe, to tylko tak na marginesie. Obecnie nic już nie możecie zrobić, to nie wasza wina, was myślących, naprawde. Zresztą, to wszystko pisałem w tamtym zalinkowanym wpisie. Chcę tutaj napisać, a raczej naprostować was, o co tak naprawde chodzi w procesie, który się zaczął, bo mniej więcej domyślacie się, o co może chodzić, jednak źle to rozumiecie. Awięc tak, jaki byl stan świata przed marcem 2020? Świat byl w tragicznym stanie, podziały, konflikty, walące się systemy gospodarcze, finansowe, surowce na limitach wykorzystania, przeludnienie, otępiałe konsumpcyjne masy ludzi, którzy by tylko brali, nic w zamian nie dając, korumpcja na niższych szczeblach władzy. Taki był stan świata na 2019/20 rok, był on już w nim wcześniej, ale 2020 był rokiem początku zmiany tego stanu. Musicie wiedzieć, że wasi zarządcy już kilka lat temu stwierdzili, że świat w takim stanie nie mógłby istnieć dłużej niż 10 lat, bo skończyło by się to całkowitą zapaścią na wszystkich polach. Stworzyli więc plan "naprawy" bardzo radykalny i bezwzględny oraz dość szybki bo rozłożony na kilak lat. Epidemia, następnie upadek gospodarek i systemów finansowych, a na końcu konflikt, to rozwiązanie wszystkich wyżej wymienionych problemów za jednym zamachem. Innymisłowy, całkowity reset, a raczej kontrolowany upadek "starego" świata i potem zbudowanie nowego, lepszego na gruzach tamtego. Innej mozliwości niestety nie było. I tu właśnie dochodzimy do was, zbuntowanych, świadomych ludzi. Wiem, że jest wam ciężko ale to wy na koniec wygracie. Dlaczego? Pomyślcie, depopulacja za pomocą pewnych preparatów, która już trwa, a swoje skutki będzie miała za kilka lat jest dobrowolna. Ci, którzy nie są świadomi lub dobrowolnie przyjmują preparat umrą, WY NIE (w 60% dawek jest TO, pozostałe 40% to zwykła sól fizjologiczna dla niepoznaki, po tych 60% zazwyczaj występują stany zapalne lub nawet zgon, w ten sposób można rozpoznać co się przyjęło). Źle rozumiecie intencje elit, owszem część z tych ludzi jest zła, są pedofilami, masonami itd, ale część to normalne osoby. Nic nie jest czarnobiałe. Ta cała sytuacja jest testem, zrozumcie to, trudnym testem, na inteligencję, czy zasługujecie sobie na wolność, czy jednak sprzedacie ją za możliwość wyjazdu na wakacje. "Elitą" nie są potrzebne tępe masy ślepców, którzy nie potrafią samodzielnie analizowac informacji, których da sie kupić za marne obietnice, którzy są ślepi. Naprawde takich ludzi ten świat nie będzie potrzebował. Zarządcy chcą społeczeństw składających się z takich jak wy, samodzielnie myślących, walecznych, spostrzegawczych i nie wierzących we wszystko, co im powie ściek głównego nurtu. Szczepienia to test, wy niezaszczepieni, wygraliście. Dla was nowy system będzie dobry. Represje, jakie są stosowane wobec was i tak są nielegalne, zauważcie, że konstytucje pozostają niezmienione. Tym jest test. Każdy robi to dobrowolnie. Nikt was nie będzie zmuszał, to tylko straszak, na ile jesteście stali w swoich postanowieniach, na ile będziecie iść w zaparte. To jest odsianie ziarna od plew, coraz mniejsze oczka sita, to coraz większe represje, jednak nie niemożliwe do ominięcia lub przeczekania. Piszę to wam ja, jeden z "NICH". Wiem że umrą wasi bliscy, wasi koledzy, wasi znajomi. Przykro mi to był ich wybór. Taka jest cena, za naprawę tego zgniłego świata. Wyobraźcie sobie, że Ziemia i jej zasoby, czy możliwości systemów ekonomiczno-finansowych to tort. Im więcej gości jest do podziału tortu, tym mniejszy kawałek każdy z nich dostanie. Im mniej gości, tym większy ten kawałek może być. To jest analogia do naszego świata. W latach 60 na swiecie było około 3 mld ludzi, obecnie jest 8mld, a do 2030 miało ich być 10. Ziemia ani systemy polityczno-społeczno-gospodarcze by tego nie udźwignęły. Nie starczyłoby zasobów na zaspokojenie każdego. Po to depopulacja. Przyszły system będzie nowocześniejszy, sprawiedliwszy i każdy w nim będzie mógł, w miarę godnie żyć, skończy się konsumpcja przez bogaczy i 20% populacji. I nie, NWO to nie kłamstwo, poprostu NWO będzie lepszym systemem niż obecny, bez podziałów, z jedną walutą, bez religii. Zostaniecie wkońcu zjednoczeni, jako ludzie, znikną sztuczne podziały. Zresztą politycy dawali wam sygnały od początku, między słowami, w filmach w przedstawieniach, czy nawet w obrocie ogólnodostępnych informacji. Po to elity nie odcinają was od internetu, macie sami się dowiadywać, bowiem wszystko jest ukryte na widoku. Nawet sama nazwa COVID 19 - COW ID 19. To są dyskretne ostrzeżenia kierowane w waszą stronę, na co macie się przygotować. Tak samo, wystąpienie pani Madonny na eurowizji w 2019 roku, obejrzyjcie sobie, wsłuchajcie się słowa, zobaczcie co jest przedstawione. Tam wszystko zostało wam powiedziane. Teraz kolejnym testem po covidzie, będzie konflikt, ostrzeżenia są, politycy was ostrzegli, internet posiadacie i możecie zrobić swoją własną analizę. Konflikt zakończy ostatecznie to wszystko, co na was spadło. Przygotujcie się, bo test zadliście, głupio by więc teraz bylo zginąć w tak idiotyczny sposób, prawda? Pewnie myślicie sobie, co on mówi, jak niby przyszły system miałby być lepszy, niż obecny? Jak? Poprostu wy, o wielu rzeczach nie wiecie, nie wiecie o istnieniu pewnych technologi, pewnych systemów, leków itd które tylko czekają, by je wdrożyć, a dzięki nim moglibyśmy mieć tu raj. I te właśnie rzeczy zostaną użyte do budowy nowego sytemu. Ale na wszystko trzeba sobie zasłużyć... Poza tym, wasz świat i świat oraz informacje, do których dostęp mam ja, oraz inni tacy jak ja, nie mówiąc o tych wyżej, są diametralnie różne. Wiecie tylko o 25% tego, co się obecnie dzieje. Pomyślcie sobie, wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy swoje wady, jesteśmy różni, my nie jesteśmy wrogami, a przynajmniej nie powinniśmy być. Wróg jest gdzie indziej. I to ten wróg jest głównym powodem takiego planu zarządców. Nawet oni chcą żyć, chcą korzystać ze swoich bogactw, wychowywać swoje dzieci itd. Dlatego gdy wróg już przybędzie, to świat musi być silny, zmilitaryzowany do granic możliwości i zjednoczony. Tylko wtedy nasz byt tutaj będzie dalej możliwy. Po to buduje się od lat schrony przeciwatomowe, po to armie zbroją sie po zęby, po to uzbrajana jest orbita. I po to też jest NWO. Pisałem już, zło które nam zagrozi jest gorsze od wszystkich elit razem wziętych, nie zna uczuć ani litości, nie ma współczucia. To zło częściowo tu już jest, było od zawsze, tylko że dopiero, gdy uzyskano odpowiednie narzędzia, to można było zacząć owego wroga zwlaczać. I to trwa od kilkudziesięciu lat. Cicha wojna tocząca się obok was, ponad waszymi głowami i pod waszymi stopami. Niech da wam to do myślenia, są pewne rzeczy których lepiej nie wiedzieć, bo bałoby sie wyjść po zmroku z domu... To jest moja wiadomość do tej pożądanej części społeczeństwa, wygraliście, zdaliście test. Ani ja, ani elity nie jesteśmy waszymi wrogami, wszystko jest planem i wszystko ma swoj sens, wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy takie same pragnienia, zrozumcie to. Ja zachęcam was do zachowania czujności, patrzenia na dawane wam zanki, przygotowania się na konflikt i zabezpieczenia tego, co macie. Idźcie dalej obraną przez was ścieżką. Pozostaje mi życzyć wam SPOKOJNYCH, zdrowych i spędzonych z waszymi rodzinami w miłej atmosferze świąt. Jeszcze trochę, trzymajcie się, wierzę w was, dacie radę."

                          foliarz@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                            Jan Pospieszalski z Warto Rozmawiać prosto w sedno w PCh24.pl o propagandzie CO V I D owej i atakach m.in. na jego osobę:

                            "Opowieść c o VI dowa się posypała. Jeżeli rządowe statystyki pokazują, że 30% - nieraz więcej - zgonów, to są osoby "w pełni chronione", To widać, że ta wiara w cudowną, magiczną moc szc zepionki okazała się nietrafiona. I teraz trudno się wycofać, w momencie, kiedy się zainwestowało tyle własnej energii w opowieść o tym!

                            W związku z tym, co się robi? Uruchamia się emocj. Ponieważ nie można argumentować już logicznymi danymi, nie można przywoływać statystyk, nie można na poziomie logicznym, przyczynowo-skutkowym polemizować z oponentami, to należy oponenta odczłowieczyć, wydrwić, poniżyć itd."

                            Patogenem jest promieniowanie Elektromagnetyczne, które zakwasza organizm i przyczynia się do rozwoju toksyn nazwanych wi rusami poprzez zabieranie tlenu z komórek

                            Grypa to proces oczyszczania organizmu z tych toksyn!!!

                            Ministerstwo Zdrowia

                            https://fb.watch/9XkcKnT7C3/

                            foliarz@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                            Czy wiedzieliście że Polska jako jedyna w UE brała udział w eksperymencie skanowania twarzy?

                            https://youtu.be/2dUUxarwjtw

                            foliarz@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                            foliarz@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Koronawirus czy medialna epidemia?

                            foliarz@
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 135136138140141142143144
    Przejdź do strony nr
    9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Solar Studio Sp. z o.o.
    Branża: Solaria
    Dodaj firmę