Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

Ilość postów: 6 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

    Jakie są statystyki odnośnie zachorowań na grypę ,wie ktoś?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

      Co to grypa? Wie ktoś?

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

    Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

    Ludzie jest źle. Rozsyłajcie gdzie tylko możecie tą informacje. Mam kontakt z dziewczyną po świeżym szczepieniu na COV. Jest tragedia.

    Wklejam cała rozmowę z nią:

    Musicie to przekazać wszyskim znajomym. To jest wasza misja aby wszyscy się dowiedzieli. Nie możecie tego nie zrobić. Została zmuszona do szczepienia jako służba medyczna. Wszyscy którzy to przyjęli mają to samo.

    Od razu po szczepieniu źle się poczułam zawroty w głowie, ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, brak powietrza i kłócie w sercu, przeszło po jakiejś 0,5 h. Po dwóch godzinach od szczepienia wróciły wszystkie poprzednie dolegliwości, plus doszedł kaszel, katar, biegunka, wymioty i ból oraz paraliż lewej strony (tu gdzie miałam szczepionkę) noga, ręka, pośladek, plecy i kark dodatkowo. Dostałam temperatury i wysokiego ciśnienia. Pod wieczór doszedł ból brzucha. Taki stan utrzymywał mi się ponad dobę, zdecydowałam się pojechać na SOR, tam zrobili mi badania oraz tomografię głowy. Wyszły tam zmiany demielinizacyjne, które pojawiają się przy stwardnieniu rozsianym. Lekarz powiedział, że mogłam mieć je wcześniej, ale szczepionka mi je uaktywniła.

    Co najgorsze nie jestem jedyną dziewczyną z............ w którym pracuję i też się szczepiły, mają podobne objawy tj. biegunka, ból i zawroty głowy, ból brzucha, opuchnięta ręka i jej okolice (pacha bark lewa pierś), mdłości.

    Teraz leżę pod kroplówką żeby wypłukać tą chemię ze swojego organizmu i piję bardzo dużo wody. Nie wiem co mi wszczepili, ale na pewno ścierwo przed którym ludzie powinni się chronić. Modlę się, żeby mi to przeszło bo mam dopiero 20 lat i całe życie przede mną. Skoro mój młody organizm tak źle zareagował, boję się pomyśleć co będzie ze starszymi ludźmi, a zwłaszcza seniorami. Zrobili z nas króliki doświadczalne przez co wykończą naród. Teraz jest trochę lepiej, chociaż czuję, że cała lewa strona nadal nie funkcjonuje tak jak powinna, ucisk w klatce nadal pozostał tak jak i kaszel, ale najgorszy do zniesienia jest ból głowy. Mam nadzieję, że ludzie wolą się nauczyć na cudzych błędach niż przekonać się na własnej skórze.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

      Szkoda, że nie można podać nazwy producenta szczepionki, która daje takie objawy bo to by rozwiało cały ten mit o szczepieniach i zakupach nie wiadomo czego.

      Gość_Zag
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

    Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

    Jestem po szczepieniu już ponad dwa tygodnie i wszystko jest OK 12:54. Śmieszą mnie teksty takie jak Twoje.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Koronawirus województwo świętokrzyskie: 476 nowych zakażeń i 7 zgonów!

      Narazie może jest OK.Weźmiesz następną to się przekonasz jak się będziesz dobrze czuł/a.Moja znajoma starsza osoba po pierwszej szczepionce też się dobrze czuła, a po drugiej to samo miała co pisali powyżej.

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 16 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -