Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kosciol

Ilość postów: 108 | Odsłon: 3669 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Kosciol

                          Jak ludzie tracą pracę i nie mają za co żyć to kościół to nie interesuje,nie dają numery kont do kościoła.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Oj mylisz się. Kościół pomaga potrzebującym ale co Ty możesz o tym wiedzieć ignorancie 11:18 ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 78

                          Odp.: Kosciol

                          Widzę że Kościół znasz tylko z pracy i danych, o których piszesz. Danych, które są robione pod ludzi takich jak Ty 11:11. Gdybyś bywał regularnie w Kościele to wiedziałbyś, że to, o czym piszesz jest bzdurą. Kościoły puki co nie świecą pustkami i naprawdę daleko im do tego. Mało tego, z powodu obostrzeń ludzie nie rezygnują z modlitwy. Zrób sobie swój eksperyment i zobacz jak wiele osób będzie jutro online na streamingu mszy św. https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/ Gdzie nie wejdziesz jest mnóstwo oglądających. Nie wspomnę już o tym, że fizycznie w świątyniach też jest mnóstwo ludzi. Czy tak Twoim zdaniem wygląda odwrót od Kościoła ? Zastanów się i wyciągnij wnioski.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          "Póki co", wkradła się literówka w poście 11:35.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 76

                          Odp.: Kosciol

                          Nie, nie będą 23:34 a w każdym razie nie za Twojego żywota ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          11:27 nie każdy,zależy od włodarza

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Nie wiemy, co jutro będzie z naszym życiem, a próbujemy za Boga decydować, co będzie z Jego Kościołem? Czy to nieroztropność czy wszechmogąca pycha?? Czy gorsze jedno od drugiego? I jeszcze ferowanie wyroków? Kto dał nam wiedzę i kompetencje, zeby osadzać i skazywać. Czy rośnie bezczelność dlatego, że nie każą się tu podpisać? Dlatego jesteśmy tacy odważni? jestem za tym, żeby ujawniać swoje dane osobowe, choćby adminowi, wtedy posty będą miały większą wartość.

                          Gość_katoliczka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          A ja jestem za tym żeby pisać z głowy a nie kopiować u wklejać z Google.pl

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          A mam takie pytanie do katolików i obrońców kościoła i księży pedofili.

                          Co myślicie o osobach homoseksualnych, czy to normalni ludzie czy nie. Czy mogą chodzić do kościoła i uważać się za katolików czy nie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Odpowiem na Twoje pytanie jako katolik 12:18. Homoseksualista jest oczywiście normalnym człowiekiem pod względem humanizmu. Jednak jest również człowiekiem chorym, upośledzonym w jakimś stopniu, przez co może być nieszczęśliwy. Do kościoła tym ludziom nikt chodzić nie zabrania, mogą również czuć się katolikami. Powinni jednak żyć w tzw czystości czyli celibacie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          13:19. Ja pierdziu, chyba sam/sama nie wierzysz w to, co piszesz i sam/sama sobie zaprzeczasz. Według twojej teorii, 80% kadry watykańskiej powinno natychmiast opuścić progi Kościoła Katolickiego, a co zrobisz z lawendową mafią w polskim KK? Jednocześnie, jak twierdzisz, wszyscy oni powinni żyć w celibacie, czyli najlepiej w Kościele. To jest dopiero karkołomna, perfidnie wyrachowana manipulacja. Jako podstawę swojej wypowiedzi podaję książki - dokumenty, z którymi byłoby dobrze, gdybyś się zapoznał/zapoznała:

                          1. "SODOMA. HIPOKRYZJA I WŁADZA W WATYKANIE" - Frederic Martel

                          2. "KOŚCIÓŁ MA BYĆ PRZEZROCZYSTY". - T. Terlikowski i Ks. T. Isakowicz - Zaleski

                          Ty naprawdę uważasz, że ludzie w Ostrowcu nie potrafią samodzielnie myśleć, nie czytają książek, nie oglądają telewizji, nie czytają prasy i tylko czekają, co Ty - wybitny autorytet ("jako katolik")przekaże im na Forum Ostrowca jako "prawdę objawioną". Weź mnie nie rozśmieszaj, bo zajadów ze śmiechu dostanę.

                          IDŹ STĄD I NIE KŁAM WIĘCEJ!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Do 13:19

                          Jesteś idealnym przykładem fanatyka religijnego.

                          Nie masz pojęcia o tym o czym piszesz. Podążając za biblią i Pismem świętym Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, bez względu na orientację seksualną.

                          Upośledzony/a i ograniczony/a jesteś ty, co dobitnie pokazuje twoja wypowiedź. Następnym razem zanim zaczniesz pieprzyć bzdury o osobach homoseksualnych, poczytaj trochę i dowiedz się skąd się bierze.

                          Podążając za twoimi poglądami powinnaś opuścić szeregi kościoła bo tam aż czarno od osób homoseksualnych.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          14:24. Ale co to ma wspólnego z tematem wątku czyli Kościołem? Usiłujesz coś sugerować, zamydlać, zaciemniać ostrość obrazu totalnej hipokryzji w Kościele Katolickim?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 91

                          Odp.: Kosciol

                          W Księdze Rodzaju pisze: " dlatego opuści mężczyzna ojca i matkę i złączy się ze swoja żoną tak ściśle, ze staną się jednym ciałem. Biblia jest tylko jedna i waży każde słowo. Nie wiem, skąd gość tak chętnie bierze Słowo Boże i nam przekazuje. Na religię nie chodził? Wystarczy przeczytać raz i wszystko jasne.

                          Gość_katoliczka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          15:38. Za to ciebie okrutnie skrzywdzono, dając ci świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. JEST NAPISANE, a nie "pisze" w Księdze Rodzaju, tłumoku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 93

                          Odp.: Kosciol

                          Fanatyka religijnego ? Nie, nie jestem nikim takim. Za to Ty jesteś modelowym przykładem fanatyka przekonanego o własnej nieomylności i to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Widzę, że biblię traktujesz strasznie wybiórczo ale to nie moja sprawa. Ja mam szersze horyzonty myślowe i nie potrzebuję żadnej religii aby określić co jest naturalne, a co nie jest. Cieszę się jednak, że sobie ulżyłeś próbując mnie obrazić (nie jesteś w stanie i tak tego zrobić, za cienki jesteś). Zawsze to lepiej się poczujesz, prawda ? Tak ogólnie sądząc po Twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie, że nie do końca jesteś zdrowy na umyśle.

                          P.S. Nie mam pojęcia dlaczego uznałeś, że jestem kobietą ale to tylko potwierdza moją tezę zawartą w ostatnim zdaniu ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -