Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kosciol

Ilość postów: 108 | Odsłon: 3664 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 89

                          Odp.: Kosciol

                          W jaki sposób sobie zaprzeczam 13:48 ? Dla mnie homoseksualizm to choroba jak każda inna. To, że ktoś jest chory nie wyklucza go z Kościoła. Musi jednak przestrzegać zasad, takich jak każdy. Co do watykańskiej kadry w pełni się z Tobą zgadzam. Jeśli ktoś jest niegodny sprawować funkcje w Kościele, powinien z niego odejść. Nie mam co do tego wątpliwości i w tym aspekcie nikogo nie bronię. Nie oznacza to jednak, że pozwolę pluć na Kościół jako taki. Trzeba rozróżniać te sprawy, a póki co jest tak, że błędach hierarchów korzystają antyklerykałowie i przeciwnicy Kościoła, dając upust swojej fobii w postaci plucia na Kościół i wszystkich ludzi wierzących. Wrzucają przy tym wszystkich do jednego wora, bo tak im wygodnie. Nie wiem dlaczego celibat kojarzysz tylko z kościołem. Pisząc o życiu w celibacie chodziło mi o wstrzemięźliwość seksualną. Skoro homoseksualistów nie pociągają kobiety to jasne dla mnie jest, że z seksu powinni zrezygnować w ogóle. Małżeństwa homoseksualne to absurd. Zresztą, nawet natura ich nie oszczędziła pod tym względem i nie wyposażyła w dodatkowe "narzędzia" do tych spraw. Po prostu. tyłek służy do czegoś zupełnie innego i trzeba się z tym pogodzić.

                          Nie wiem co masz na myśli pisząc o samodzielnym myśleniu. Jak najbardziej uważam, że ludzie potrafią samodzielnie myśleć. Nie jestem żadnym autorytetem i w przeciwieństwie do Ciebie nie chcę nim być. To, co napisałeś w ostatnim akapicie to jakiś bełkot i każdy samodzielnie myślący człowiek zauważy to bez problemu. Widać, że prawda Cię zabolała, nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś, prawda ? No i jeszcze jedno. Ponieważ jak już wspomniałem, nie jesteś żadnym autorytetem dlatego nie próbuj mi rozkazywać. Nigdzie nie pójdę, mam takie samo przebywać tu jak i Ty oszołomie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          która grupa jest najbardziej rozwiązła?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Może napisz o sobie, bo kto jest w stanie udzielić wiarygodnej informacji oprócz samego Boga.

                          Gość_katoliczka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 94

                          Odp.: Kosciol

                          14:59. Mówiłem ci już, że z byle kim nie dyskutuję? To nie licz na kontynuację rozmowy. Zaszczycę cię jeszcze kilkoma słowami. Jesteś osoba zakłamaną do szpiku kości, aż ciągnie na wymioty. Pasuje ci zrobienie porządku w Watykanie, bo daleko i ten Franciszek tak fika i wiele ujawnia, ale już rodzima kadra gejowska w polskim Kościele ma pozostać nienaruszona, według ciebie, tu ci nie przeszkadza?Myślę, że już niedługo dzięki takim, jak ty i twoi branżowi koledzy, świat o Ostrowcu jeszcze usłyszy....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Do 14:59

                          Po tym wpisie stwierdzam z całą stanowczością że jesteś idiotą lub idiotką.

                          Homoseksualizm nie jest chorobą. Twoje wypowiedzi pokazują że mentalnie żyjesz w średniowieczu.

                          Proponuję ci zapisać się na zabieg lobotomii, tak kiedyś ludzie mądrzy inaczej próbowali leczyć homoseksualizm.

                          Wygoogluj sobie na czym polega te terapia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Mam nadzieje, ze KK bedzie poddany dokladnej obserwacji, zwlaszcza ze strony katolikow. To im powinno zalezec, aby nalezeli do organizacji etycznej, a nie przestepczej. Otworzcie oczy ludzie i przestancie mowic TAK a zacznijcie zadawac pytania i wymagac przestrzegania nauki Jezusa. To Wy Go zawodzicie najbardziej, bo pozwalacie na zbyt wiele!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          18:54, "organizacji ... przestępczej"?

                          Jakim skurwielem trzeba być, żeby takie słowa z siebie wyrzygać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 101

                          Odp.: Kosciol

                          To, że tobie lobby homoseksualne wmówiło, że to nie choroba świadczy tylko o Tobie 16:32. Musisz z tym żyć.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 98

                          Odp.: Kosciol

                          Powiem tak 15:51. I Vice versa...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Wpis z 19:57 skierowany jest do oszołoma z 16:32.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 100

                          Odp.: Kosciol

                          Poszukaj dobrego specjalisty 15:51 a najlepiej kilku bo masz olbrzymie problemy, głównie z psychiką.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 102

                          Odp.: Kosciol

                          Ubawiłem się do łez 15:51. Zabawny jesteś, doprawdy zabawny...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Do katoliczki

                          Są osoby, które nigdy nie ustąpią (może kiedyś zrozumia swój błąd) Dla nich/niego szkoda czasu.Dla innych warto

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 104

                          Odp.: Kosciol

                          15.51. Gdzie ukryłeś swoją dyktę? Ziemia zaczęła się palic pod nogami, bo ujawniły się pewne sprawy o tobie. Koledzy nieco sypnęli. aaa jeno kot pozostał

                          Gość_ja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Jeszcze jedno: homoseksualizm w sposób naturalny budzi obrzydzenie, bo po prostu jest niezgodny z naturą. To nie średniowiecze tylko pogaństwo w w wynaturzonej postaci.

                          Gość_ja
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 105

                          Odp.: Kosciol

                          Tak dla wielbicieli kościoła to w wykazie lanowanych wydatków budżetu państwa, które w 2020 r. nie wygasają z upływem roku budżetowego jest m.in. 60 000 000 PLN na:

                          "Opracowanie założeń i kompleksowa realizacja wystawy stałej do Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. Św. Jana Pawła II w Toruniu"

                          No siema Ojcze Tadeuszu :D

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          Idź już spać ze swoja pamięcią i tożsamością. Tyle ci pozostało- przespać ten rok;)

                          Gość_siema
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kosciol

                          kota weż ze soba

                          Gość_siema
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -