Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

KPO - 5 miliardów!

Ilość postów: 71 | Odsłon: 3760 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

      Odp.: KPO - 5 miliardów!

      Tak, 5 mld rzuca Polaczkom a 50 trzeba będzie oddac

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: KPO - 5 miliardów!

        Nie chcieli nam dać to trzeba było olać znaczone pieniądze. A w następnym roku nie płacić składki do KPO. Wszyscy pieją jakie to dobrodziejstwo. Z czego? z kredytu?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: KPO - 5 miliardów!

          wkurza mnie narracja ze unia daje nikt nikomu nic nie daje za darmo chyba ze darczynca

          Gość_h
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: KPO - 5 miliardów!

            Dokładnie tak gościu 11:21; nie wiem czy ludzie są tak głupi w Polsce, że wierzą w bzdury o dawaniu komuś czegoś za darmo, czy Polska dla nich nie ma znaczenia. I jedno i drugie byłoby tragiczną prawdą.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: KPO - 5 miliardów!

              Dominik Tarczyński w PE: nie macie prawa nas pouczać! Szanowni lewacy ....

              https://www.youtube.com/watch?v=k-GdR8tzDgs

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: KPO - 5 miliardów!

                Dominik Tarczyński: Nigdy nie pozwolimy na to, żeby Polska była opluwana przez łapówkarzy z Brukseli!

                https://www.youtube.com/watch?v=ZPKIuj5X2bI

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: KPO - 5 miliardów!

                  Już Polacy kiedyś przed rozbiorami oddali swój kraj za pieniądze. Czy czeka Polskę powtórka?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

                  Odp.: KPO - 5 miliardów!

                  Czyżby Tusk zapowiadał powrót do przeszłości? Chce siłą zmieniać porządek prawny w Polsce.

                  W 53 rocznicę rocznicę wydarzeń grudniowych, Tusk, Miller, Cimoszewicz i podobni powinni być dumni ze swojej postkomunistycznej KOalicji Ośmiu Gwiazdek, tak aktywne działającej również tu na forum.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: KPO - 5 miliardów!

                    Jedyny kamień milowy wymagany przez Brukselę został spełniony. Tusk jest premierem. Teraz ogłosi jako swój sukces pieniądze z KPO. Szkoda że to nie sukces Polski.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

        Odp.: KPO - 5 miliardów!

        Z matmą zawsze na bakier?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: KPO - 5 miliardów!

          Te preferencyjne pożyczki to na ile procent są ? Podobno już je spłacamy, prawda to ?

          15 grudzień 2023 | 5 miliardów euro zaliczki ze zmienionego KPO. Marek Sawicki: to zasługa jednego i drugiego rządu https://www.youtube.com/watch?v=sXBNmcWG7nE

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: KPO - 5 miliardów!

            Donald Tusk na Twiterze (28 grudzień 2023): "Pierwszy europejski przelew już na koncie Państwa Polskiego! Ponad 20 miliardów PLN! Załatwione, tak jak obiecałem."

            Odpowiedział mu Mateusz Morawiecki: "Ciekaw jestem co Pan w tej sprawie załatwił? Bo wniosek złożył mój rząd, a decyzję o wypłacie Rada UE zatwierdziła 8 grudnia, czyli zanim Pan został Premierem…"

            A ja jestem ciekaw czy Polska dostaje z Unii złotówki czy euro. Wydaje mi się, że euro i potem odpowiednie polskie instytucje zajmują się dodrukowaniem odpowiedniej ilości złotówek po odpowiednim kursie?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: KPO - 5 miliardów!

              A ja jestem ciekaw czym akcja z KPO i UE różni się od tego terminu.

              Łapówka, dawn. kuban[1] (pot.) – korzyść, najczęściej finansowa, wręczana osobie lub grupie osób, dla osiągnięcia określonego celu, z pominięciem standardowych procedur.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: KPO - 5 miliardów!

                Według badań Eurobarometru z października 2013 na łapówki dla lekarzy finansowanych z NFZ w celu m.in. ominięcia kolejki oczekujących lub lepszej obsługi w 2011 polskie gospodarstwo domowe wydało średnio 311 zł[2].

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

                Odp.: KPO - 5 miliardów!

                Film o Donaldzie Tusku na antenie TVP: „Ich człowiek w Brukseli” https://www.youtube.com/watch?v=rzL8gA_g3G8

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
17 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -