Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Ilość postów: 5 | Odsłon: 2910 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „KSZO 1929 Ostrowiec Św.”.
  • KSZO 1929 Ostrowiec Św.

    No i jak się spisuje ten bodzechowski tworek?? podobno już bojkoty będą, a może znowu akcja pod nazwą BOJKOTcośtam??? A może jednak Stasiak wróć??? To jest żałosny klub i żałosna garstka kibiców którzy jeszcze wierzą w prawdziwą piłkę w Ostrowcu.

    Gość_szakuł
    Zgłoś
    • Odp.: KSZO 1929 Ostrowiec Św.

      Szakuł, Ty to jesteś, kurde tak dopiec kibicom to chyba nie wielu ma odwagę.

      Bądź co bądź, chyba oboje wiemy komu gul skacze, bo KSZO jak i kibice mają się dobrze :).

      Gość_Asd
      Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: KSZO 1929 Ostrowiec Św.

      Nie było nie ma i nie będzie żadnego bojkotu za...ni kibice sukcesu. Bojkot S.S.A był dlatego że wszystkie te Stasiaki, Dąbrowskie i inne "biznesmeny"robili z KSZO pośmiewisko i na pewno oni tutaj już nie wrócą. Teraz zaczynamy to praktycznie od zera grając z jakimiś wsiami nie opuszczając żadnego meczu bo nie sztuka jest pójść na mecz z Legią,Wisłą czy Widzewem gdzie większość ludzi przychodzi dla przeciwnika. Niestety przyszły takie czasy a nie inne i trzeba wspierać ten klub a nie szydzić z niego. Jeśli mowa o żałosnych kibicach to na pewno nie są nimi Ci którzy teraz chodzą na mecze wspierać drużynę przegrywającą mecz za meczem i jeżdżą na mecze wyjazdowe po jakiś wsiach typu Piekoszów czy Kajetanów albo teraz kiedy przegrywamy mecz za meczem a my się tłuczemy ponad 200km do Andrychowa czy wczoraj do Libiąża.Żałośni są kibice którzy się kiedyś uważali za strasznie wiernych bo były sukcesy,wysoka liga,a teraz się z nas śmieją i gadają "nie mam co robić tylko na mecz będę chodził" a kiedyś pajacu pierwszy lazłeś na mecz albo ludzie tacy jak ten o którym już kiedyś pisałem co na meczu z Legią się pytał mojego ojca co to znaczy KSZO.Tacy chodzili ludzie na mecze a teraz piszecie że jesteśmy żałośni!!!!!!!!!!

      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
      Gość_yyyyy...ja z F1
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: KSZO 1929 Ostrowiec Św.

    Kilka tygodni temu przejeżdżałem Traugutta w trakcie meczu. Na F1 pustka, kilkudziesięciu dziadków na trybunie. Przykro na to patrzeć mając w pamięci mecze przynajmniej 10 lat temu. To już nie wróci, nie ma się co szarpać, a chłopaki niech sobie kopią i walczą o utrzymanie. Tak poza tematem, to czy Celsa nadal inwestuje w ten klub czy tylko miasto i Jandar, bo nie jestem na czasie ?

    Gość_asad
    Zgłoś
    • Odp.: KSZO 1929 Ostrowiec Św.

      Czy to koniec?

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 3 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę