Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?”.
            • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

              Xd. Lol

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

              Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

              Jaki sponsor? Jaka firma mająca pozycję na rynku przyjdzie i będzie miała interes w Ostrowcu? Odpowiedź: żadna znacząca

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                Nie wiesz, przecież prezes chyba by nie gadał jakby nie było nikogo? Często kluby nie zdradzają szczegółów nim konkretnie nie podpiszą kontraktu.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                  Nie udajcie, że nie wiecie-chodzi o Suzuki Poland. Jedną z pierwszych decyzji zarządu ma być wybór koszulek na nowy sezon. Jest kilka wzorów, różne fasony, desenie, kolory. We wszystkich dominuje logo sponsora i herb klubu i herb miasta. Z tyłu oczywiście nazwisko, numer i loga pomniejszych sponsorów. Zamówić po wyborze mają więcej, bo mają być też już na II ligę. Umowa we wtorek ma być podpisana na 3 lata z opcją aneksu lub przedłużenia w razie awansu do I ligi.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                    WOW skąd to wiesz ? nic nie udajemy dlaczego tak sądzisz że coś udajemy ? A skąd mam to wiedzieć ?

                    Ale info super oby tak było !!!!!!!!!!! brawo !

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                      Przecież Suzuki sponsoruje drużyny w Kielcach, ma nazwę stadionu Suzuki Arena Kielce więc logiczne, Ze obejmie swoim zainteresowaniem nasz klub. Wstępne przymiarki nazwy to Suzuki KSZO Ostrowiec. Nie chcą członu 1929. We wtorek potwierdzam najpierw wycieczka po obiekcie, wstępne rozmowy i ustalenia prawników,wspólny obiad, przygotowanie umowy. Jeśli wszystko dogadają, to w środę podpisanie w Warszawie umowy uroczyscie w siedzibie sponsora przy ul.Połczyńskiej.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                        Hahaha

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

                        Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                        A ja wiem, że to ma być koncern Volkswagena. Budują fabrykę przy Bałtowskiej, dostali zniżkę na podatek. Stwierdzili, że to atrakcyjna oferta i główna ich produkcja będzie odbywała się w Ostrowcu!

                        Oczywiście sponsoring w sport też wchodzi w umowę. Za 4 lata ma być Mistrz Polski i liga mistrzów. Stadion ma zmienić nazwę, jeszcze nie wiadomo na jaką, ma zostać zmodernizowany i powiększony pod kątem ligi mistrzów. Wytrzymajmy jeszcze 2 tygodnie z oficjalnie potwierdzona informacja. Mówi się też o liniach arabskich Qatar Airlines, która też ma wejść do Polski i wziąć m.in. KSZO. Właścicielem jest książę arabski Abdullah Al- Assain Jednak ta informacja nie jest jeszcze pewna - tak można rzec, że w 50%jest potwierdzona.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          Szkoda, że to forum jest anonimowe bo nie wiadomo kto robi żarty(6.55). Z drugiej strony to ja(godz.22.23) nie mogę napisać od kogo mam informację. Już raz Suzuki chciało sponsorować tytularnie siatkarki...Na masztach przed klubem wisiały przecież flagi z logo Suzuki, na halę zamówiony był wizyjny, ledowy baner sponsorski! Ale tego człowieka, który to storpedował, bo wierzył ślepo w Cementownie Ożarów, która zrobiła klub w balona, już nie ma. Zdmuchnął go wiatr historii. Teraz chcą uderzyć piłkę a samochody siatkarkom dał Hyunay Radom. Wierzcie lub nie, ale obiecuję, że jak tylko w mojej obecnosci podpiszą to będziecie wiedzieli pierwsi forumowicze, prosto z Połczyńskiej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          I co to da? Nic. Tak jak w przypadku Korony, która zajmuje miejsce w dolnej tabeli 1 ligi i kto wie, czy za rok nie spadnie niżej .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          07:19 to ja, znowu jakaś legenda, którą trzeba dementować. Suzuki nigdy nie było sponsorem Korony Kielce. Sponsorowało owszem ale kieleckich siatkarzy, głównie w swoje samochody. Umowę tytularną w sprawie nazwy stadionu ma z władzami miasta Kielce. O tym drugim przypadku nikt w klubie nie mówi, skupienie jest wokół sponsoringu piłkarzy KSZO1929. Nie ma innych rewelacji, innych firm itd. W trosce o klub nie siejmy fermentu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          12:21, głupoty opowiadasz. Suzuki było sponsorem Korony. Nie wiem czy nadal jest, bo pozyskali jeszcze jednego sponsora AnnaBud, ale w 2020 przedłużali umowę. Czy nadal są, okaże się na początku sezonu, czy ich logo nadal będzie na koszulkach. Była i chyba nadal jest druga umowa, też z Koroną, na nazwę stadionu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          Powiem w końcu, bo mnie rozwali, jeśli chodzisz na mecze to znasz mnie na pewno. Umowa na nazwę stadionu to umowa między firmą a właścicielem stadionu czyli miastem Kielce. Co innego być sponsorem tytularnym albo głównym a co innego jednym z wielu. Kiedyś Korona miała na koszulkach duży napis Lewiatan i co z tego? Nazywała się Lewiatan-Korona? Nie bo głównym sponsorem było miasto. Nazywała się Suzuki-Korona? Też nie. A Kolporter Korona? Tak, bo tu sytuacja była inna, taka jaka może być w Ostrowcu. I po męsku, ja w tym klubie od dziestu lat i wiem o czym piszę, wiec proszę nie wkur....mnie więcej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          20:36, akurat najmniej mnie interesuje, że się wkur...sz, jak w dalszym ciągu wypisujesz głupoty. Po raz kolejny powtarzam, Suzuki jest głównym sponsorem Korony, ale nie jest właścicielem, jak było w przypadku Kolportera i dzięki temu była dwuczłonowa nazwa Kolporter Korona. Parę dni temu, Wisła Kraków pozyskała strategicznego sponsora Orlen oil i co teraz, Orlen też nie jest głównym sponsorem Wisły, bo nie nazywa się Orlen Wisła Kraków, a ma tylko reklamę na koszulkach i stadionie? Na chwilę obecną, właścicielem Korony jest miasto, więc oddzielna umowa na nazwę stadionu jest podpisana z Koroną, a nie z miastem. Te informacje są łatwo dostępne. Znajdą nowego właściciela, te pieniądze zapewne trafią do miasta, które jest właścicielem stadionu, ale na chwilę obecną, miasto jest właścicielem stadionu i klubu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 36

                          Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          6.55

                          Niemcy nawet klubu miasta gdzie jest fabryka Volkswagena nie sponsorują. Dlaczego mają wkładać w obce miasto? Czy ktoś z pamięci napisze, jakie to miasto i co tam jest i co produkują?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          Chyba sponsorem drużyny VFL wolfsburg jest wolksvagen.

                          marvin68
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 39

                          Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

                          19:52, a Wolfsburg kto sponsoruje?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

              Odp.: KSZO1929 kolejny dyrektor a sukcesy sportowe gdzie?

              Sprowadzić i później oskubać z kasy.A taki już jest z boku

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -