Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kwarantanna narodowa

Ilość postów: 197 | Odsłon: 7871 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Kwarantanna narodowa

          Stoki narciarskie zamknięte ale imprezy u Rydzyka mogą się dalej odbywać !

          Gość_***** ***
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kwarantanna narodowa

            Za Obywatel D.C.

            ANTYNAUKOWE I ANTYWOLNOŚCIOWE SZURY

            Zauważyłem rosnące zaangażowanie osób po stronie zamordyzmu, jak sprzeciwiam się przymusowi szczepień to jestem wyzywany od antyszczepów. Problem w tym, że ja przyjąłem 5 szczepionek w ciągu roku, ciekawe czy ci wyzywający mnie - odnowili swoją szczepionkę chociażby na tężca (ważna 5-10 lat)?

            Żaden wolnościowiec nie rości sobie prawa do dysponowania cudzym ciałem i cudzym czasem.

            NOP jest faktem, CDC publikuje skutki uboczne szczepionek an stronie https://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/side-effects.htm

            Jeśli na skutek przyjęcia jakiejś substancji może wystąpić porażenie nerwu twarzowego lub śmierć (szczepionka MMR) to nie wolno ludzi do tego przymuszać! Dlatego zwolennicy przymusu szczepień to zamordystyczni antynaukowi idioci.

            Zaraz wyskakują z tekstem, że przecież niezaszczepiony ich zarazi, no tak jak każdy kierowca to potencjalny morderca i należałoby zakazać? Zakazać budowania domów bo ludzie tam giną? Itd.

            Podobne brednie głoszą te spacerujące feministki, że aborcja TAK bo "moje ciało moja sprawa". Wystarczy chwila z książką od biologii aby się dowiedzieć, że płód ma swój własny genom i swoje własne procesy życiowe - genom różny od matki, więc nie stanowi on części ciała matki.

            Wkurzają mnie też fani przymusu wojskowego - bo uważają, ze mogą dysponować nie tylko ciałem ale i czasem innej osoby.

            Powtórzę jeszcze raz - jeśli uważasz, ze masz prawo dysponować cudzym ciałem i cudzym czasem - pokaż na to umowę albo jesteś zamordystycznym idiotą.

            /Fot. Pomnik Giordano Bruno

            Gość_foliarz
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kwarantanna narodowa

              UWAGA PILNE !!! CHCĄ NAS WYKOŃCZYĆ !!!

              Kwarantanna narodowa to sposób na to aby każdy ustawił się po szczepionkę ludzie musimy podjąć drastyczne kroki oni nas wykończą psychicznie fizycznie i finansowo brońcie siebie i swoich bliskich taki Morawiecki Kaczyński Niedzielski szczególnie czy np. Krzysztof Simon i Dworczyk nie powinni spokojnie chodzić po ulicy CZAS NA AKCJE CZAS NA WALKĘ WIEMY CO NAS CZEKA JAK NIC NIE ZROBIMY. MÓWIMY DOŚĆ I WALCZYMY.

              Gość_foliarz
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kwarantanna narodowa

                Razem z Babcią aż łza nam się ciśnie do oczów

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kwarantanna narodowa

                  Ekspert rynku farmaceutycznego lekarz pan Milewski "tu nie mamy do czynienia ze "szczepionką "tylko z preparatem biologicznym .Nie powinna być nawet nazwana szczepionką."Nie ma dowodów na to ,że ten wirus jest śmiertelny.Kwas rybonukleinowy ma się dostać do komórek w cytoplazmie nie wchodząc do jądra ma produkować białko S ,które wzbudzi reakcję układu immunologicznego-teoretycznie.Tylko ten kwas może dostać się do jądra wtedy to białko może utknąć w błonie komórkowej i przeciwciała atakowałyby nasze własne komórki." Skutki uboczne " " zespół Guillaina-Barrégo, ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia, zapalenie opon mózgowych, poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, drgawki, udar, narkolepsję, katalepsję, choroby autoimmunologiczne, odczyny alergiczne, zapalenia mięśnia sercowego, małopłytkowość krwi, choroba Kawasaki, artretyzm, artralgie, komplikacji ciąży i porodu, bezpłodność, zgon, u dzieci dodatkowo wieloukładowa choroby zapalna.

                  https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fyoutu.be%2FzTy11Vt-bdo%3Ffbclid%3DIwAR0IpesAhPyX9tX6J3FZXzeBJ8Ve-GEF-ilZ4PQX2Z6rSA7_GoYD2Iq5H8g&h=AT1EDmCpEA2cl_EF16JmtPGKzRKjbPVCAIXJONfbuILGFL_G8kA5DqiCbROXP-j1EDnJX3EE08wsDyglbTwJjOK4Qe8W04XrZfnCV-QNALWt7pLO1cHfT2gRdjn_uaW8HOaG

                  Gość_foliarz
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

                  Odp.: Kwarantanna narodowa

                  19:56 nie bójcie się, oni energii wodnika nie zatrzymają.. przechodzimy w nią z ery ryb która trwała 2000 lat, chcą przekierować nasze przebudzenie pod siebie żeby dalej nami rządzić i manipulować, stąd koeonka i cały ten cyrk. To mi dużo dało ,obejrzyj

                  https://m.youtube.com/watch?v=uYetpJVeYRU&t=9955s

                  Gość_foliarz
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

                Odp.: Kwarantanna narodowa

                Zgadzam się z tobą foliarz. Nastraszenie społeczeństwa do maksimum.

                ForumowyIdiota
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kwarantanna narodowa

                  Nawet w tym wątku widać, że niektórzy są tak posrani od tej propagandy, że jak tylko pojawi się "szczepionka" to karnie ustawią się w kolejce do "wyszczepienia"

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

                Odp.: Kwarantanna narodowa

                Psychicznie to ty nas wykanczasz jamochlomie.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

            Odp.: Kwarantanna narodowa

            aaaaa zazdrość zżera :D Rydzyk ma łeb na karku i wie jak kręcić lody a ty bidoku jak ta sierotka niechrzczona siedzisz i piszczysz , no tyle ci zostalo :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

      Odp.: Kwarantanna narodowa

      W sumie to cwane te pisie. Taką datę wybrali, żeby przypadkiem na WOŚP się odegrać. Jak to bydło łatwo przejrzeć.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kwarantanna narodowa

        Wprowadzili trzy dodatkowe niedziele handlowe w grudniu, żeby 28.12 mogli zamknąć galerie handlowe. Rozumiecie? Nie?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kwarantanna narodowa

          Morawiecki zakiwał się już w kłamstwach, z jednej strony dumnie obwieszcza, że pokonaliśmy, że doskonale sobie radzimy, szpitalom niczego nie brakuje. Za chwilę z powodu tych sukcesów w spłaszczaniu szkoły zamknięte przed uczniami, stoki przed Dudą. Fajnie jednak, że w kościołach bezpiecznie i podczas konferencji premiera i ministra zdrowia ten temat jakby nie istniał.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

          Odp.: Kwarantanna narodowa

          Co tutaj rozumieć. Otworzyli galerie, a zaraz je zamknęli. Takie konsekwencje działania. Taki zarząd to by nawet doprowadził do upadku jedyną studnie na pustyni.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kwarantanna narodowa

            Narodowe galerie zamkną, narodowy sylwester się nie odbędzie, narodowe stoki nieczynne, narodowe hotele zamknięte, narodowe szpitale zapchane, narodowe szkoły bez dzieci, narodowe przedszkola i narodowe żłobki tez pewnie narodowo zamkną, narodowa głupawka trwa w najlepsze - tak to w lecie wirus był w odwrocie, s teraz trzasnął narodowo we wszystkie sektory naszego życia.

            A narodowi głupcy mamią nas narodowymi bzdurami.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kwarantanna narodowa

              Ale narodowa pasterka bez narodowych obostrzeń .

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

              Odp.: Kwarantanna narodowa

              Ani kroku w tył- brawo PiS

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kwarantanna narodowa

                Rzygac się chce na te narodowe wygłupy

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -