Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

LGBT

Ilość postów: 22 | Odsłon: 1469 | Najnowszy post
  • LGBT

    Na sylwestrze marzeń w Zakopanem jakiś zespół biegał po scenie z tęczowymi opaskami

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: LGBT

      Chciał i biegał. Wolność poglądów.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: LGBT

        Z tą wolnością poglądów to przesada

        Gdyby chcieli zaprezentować swoje poglądy na okupację Palestyny?itd.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: LGBT

          To jest chore..nachalne demonstrowanie swojej odmienności. Im więcej takiego ich zachowania tym bardziej przekonuje mnie że mają zwichrowane mózgi

          Gość_Realista
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: LGBT

            Normalność to kobieta i mężczyzna i ich związek, z którego rodzą się dzieci i ktory pozwala na przedłużenie gatunku ludzkiego. Ale jak to w naturze bywa, są odstępstwa od normy. No i co w tym takiego, że trzeba zakładać o tym wątek.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: LGBT

              W czasie niemieckiej okupacji opaskami oznaczano Żydów na przymus. Dziś tęczowi oznaczają się dobrowolnie. Jestem za. Najlepiej niech ich nigdy nie zdejmują. Będziemy wiedzieć z kom mamy do czynienia. Również przed podpisaniem kontraktu. Sami się segregują a później będą walczyć o równość. Koncert szybko minął a Zakopane dalej piękne. Warto tam pojechać.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

              Odp.: LGBT

              10 30 boli cię że taki numer w tvpis główna gwiazda sylwestra odpaliła hehe

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: LGBT

                Przerost formy nad treścią. Kilku chłopców wyglądających jakby z Bronksu, chce uczyć naród z 1000 letnią chrześcijańską tradycją, czym jest demokracja. Ubaw po pachy. Żal też tych ogłupiałych mediów opozycyjnych. Zero klasy i rozumu. Niech żyje Polska wolna od lewackiej głupoty!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: LGBT

                  Dla przypomnienia najpiekniejsze przemowienie Giorgii Meloni w obronie rodziny i normalności:

                  z linku:

                  https://www.youtube.com/watch?v=8ORKWuURzlY

                  "Teraz jasno mówią o tym, aby usunąć rubrykę ojciec/matka z dokumentów. Bo rodzina to wróg. Bo tożsamość narodowa to wróg. Bo tożsamość płciowa to wróg. To wszystko co nas definiuje, dla nich jest wrogiem.To gra o to, aby narzucić jeden sposób myślenia.

                  Muszą odebrać nam wszystko to, czym jesteśmy, bo gdy nie będziemy już mieli tożsamości, korzeni, to zostaniemy pozbawieni świadomości, niezdolni do obrony. To ich gra. Chcą byśmy byli rodzicem1, rodzicem 2, płcią LGBT, obywatelami X, cyframi. Ale my nie jesteśmy cyframi. My jesteśmy ludźmi i będziemy bronić naszej tożsamości.

                  Ja jestem Giorgia, jestem kobietą, jestem matką, jestem Włoszką, jestem chrześcijanką, nie odbierzecie mi tego. Nie odbierzecie!

                  Wstydzę się ! Wstydzę się państwa, które nie robi nic dla rodziny! Wstydzę się państwa, gdzie wszyscy mówią o problemach, ale nikt z tym nic nie robi. Wniosek wniesiony przez Fratelli de'Italia - odrzucony. Chcę poweidzieć, że nie wierzę w państwo, które stawia na życzenie homoseksualisty, by legalnie zaadoptować dziecko przed prawem tego dziecka do posiadania ojca i matki. I tylko dlatego, że homoseksualista głosuje, a dziecko nie. Sprawiedliwe państwo zajmuje się słabszymi, tymi, którzy sami nie mogą się bronić."

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

                Odp.: LGBT

                TVP utarła nosa niby takiemu to tolerancyjnemu Polsatowi.

                I jak widać można

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: LGBT

                  A Biedroń mówi, że nie ma tolerancji w Polsce, gdyż nie chcą aby wszedł do kawiarni. Faktem jest, że pokazano w Polsce tolerancję na cały świat. Ja wierzę Biedroniowi, bo mówi. TVP tylko pokazała. Słowa ważniejsze od faktów.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: LGBT

                    "„Czasem warto odwiedzić miejsce, w którym nie wyznaje się podobnych wartości, żeby pokazać jak powinna wyglądać tolerancja„"

                    Lider zespołu Black Eyed Peas

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: LGBT

                      Poznam jakiegos gejka

                      Gość_Ciasny Patryk
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: LGBT

                        Musisz szukać sam. Swatać już nie wypada, to kiedyś było. Teraz każdy sam wybiera. Życzę powodzenia i udanej przyjaźni. Abyś kochał i był kochany, oraz aby to była to ta sama osoba.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: LGBT

                          Niech szuka w Pisie albo kościele.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: LGBT

                          Odwiedzanie nietolerancyjnego kraju. Może mam mały rozumek ale czy on nas wszystkich bez wyjątku obraził?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: LGBT

                          https://www.google.pl/amp/s/natemat.pl/amp/455839,kurski-musi-podpisac-deklaracje-tolerancji-wobec-osob-lgbt

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: LGBT

                          Wreszcie może coś ruszy w temacie i ludzie zrozumią że toksyczna męskość jest zagrożeniem dla świata. Wczoraj Black eyed Pis, przedwczoraj aresztowany Tate.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -