Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu”.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

      Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

      Przyznam się, że pierwsze słyszałem o tej sprawie z 1987 roku, dopiero co obejrzałem na YT z programu 997. Byłem gówniakiem wtedy ( niemal rówieśnikiem zabitego), ale tego nie pamiętam.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

        https://www.google.com/maps/@50.944774,21.419255,3a,75y,123.38h,104.84t/data=!3m6!1e1!3m4!1s773ZsoLZS_GqLXPehK1bkQ!2e0!7i13312!8i6656

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

          22:23. Ogrodowa od strony 11 listopada, przy łączniku oddanym do użytku w tamtym roku. A stamtąd, tak jak mówili w MK 997- może ze 300 metrów do tej studzienki. Na południowy wsch, w stronę olszyny i strumyku, szumnie nazywanego Ciekiem Denkowskim.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

            Albo Strugą.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

            Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

            Mieszka ktoś w tym domu?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

              Podobno tak

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                Byłem tam dzisiaj. Zarosło tam strasznie. Ledwo tę studzienkę widać.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

                Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                Stoi przy ulicy w zaroślach przy skrzyżowaniu stary opuszczony dom jak z horroru. Może to jest ten, bo nie sądzę, żeby ktoś, kto nie był domownikiem w tamtym czasie odważył się mieszkać w domu, w którym zamordowano bestialsko dziecko. Studzienka do której wrzucił chłopca musi być jedna z tych, które teraz są w chodniku nowej drogi w kierunku Samsonowicza blisko mostku na strudze denkowskiej.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                  20:11, dlaczego mnie nazywasz psychopatą? Mieszkam blisko tego miejsca i dobrze pamiętam te straszną tragedię, mimo że byłem wtedy dzieckiem. Po prostu dawno już tam nie byłem, a ktoś wrzucając ten wątek sprawił, że wróciły te okropne wspomnienia.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                    Ale wróciły okropne wspomnienia i poszedłeś sprawdzić czy studzienkę widać? Mnóstwo ludzi mieszka w tej okolicy i nie sądzę aby nagle lecieli w to miejsce.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                      Tak, poszedłem. Bo dobrych kilkanaście lat tam nie byłem, bo znałem dobrze rodzinę G. ( porządna, normalna rodzina, oczywiście oprócz tego jednego popaprańca . Bo byłem wtedy dzieckiem i byłem przy tym jak wyciągali zwłoki tego chłopaka. Wreszcie, bo przecież równie dobrze to mogłem to być wtedy ja, zamiast tego chłopaka. Ale widocznie ty tego nie zrozumiesz, gdyż przerasta to chyba twoje horyzonty myślowe.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Magazyn Kryminalny 997 w Ostrowcu

                        Może i rozumiem, tylko po co wracać do tego? Absolutnie cię nie oceniam.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę