Na skupię jak sprzedajesz są po 16 a jak chcesz kupić to już po 20-22 zł na hurcie. Cena kosmiczna w tym roku bo za rwanie malin płacą 3 zł za kg więc nie mam pojęcia czemu tak drogo.
Tzn mało płacą za rwanie? 3zl to mało? Ile powinni wg Ciebie płacić? Sam mam maliny i nie chce mi się zrywać. 15zł kg na skupie to wcale nie majate.
Dobre sam rwał nie będzie za 15 zł ale ktoś niech zapier... za 3 zł. Pazerność nie zna granic, tylko nie rozumiem czemu tak narzekacie
Ja nie narzekam bo nie utrzymuję się z hektarów. Mam własne maliny, jak ktoś chce to sobie zrywa. Mnie po prostu się nie chce i nie zatrudniam ludzi i nie sprzedaję. Jak sobie kuzynka czy sąsiadka zerwie to sobie weźmie i ma. Tyle. Być rolnikiem i żyć z 10 ha to dzisiaj porażka. Najlepiej mieć etat i stałe wpływy i narzekać.