Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Jak tam pisowcy nie macie nic do dodania? Podniecają was takie akcje?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Rzeźnik Wymiaru Sprawiedliwości spieszy się z nielegalną wymianą prokuratorów, bo chcą ukręcić wile procesów bossów mafii KOalcji 13 grudnia.

                          Kiedy lokalni bossowie mafii trafią tam gdzie już dawno trafić powinni?

                          Nie myślcie, że a wasza passa będzie długo trwała. Nie bęzie, a potem jeńców też nie będzie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Te pisowcy dlaczego pani Gość chodzi w zegarku tylko za 160 tysi? Jako wasza bogini pokazuje budowę. Czego nie kupiła sobie tego OFFSHORE TOURBILLON REF. 26388PO FULL SET 2022 tylko 900 tysięcy. Co nie stać ją? Pisowcy proszę pomóżcie jej może jakiś stołek za 1 mln miesięcznie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Te pisowcy dlaczego pani Goss chodzi w zegarku tylko za 160 tysi? Jako wasza bogini pokazuje bidę . Czego nie kupiła sobie tego OFFSHORE TOURBILLON REF. 26388PO FULL SET 2022 tylko 900 tysięcy. Co nie stać ją? Pisowcy proszę pomóżcie jej może jakiś stołek za 1 mln miesięcznie?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Mafia jest zhierarchizowana jak wojsko, na szczycie stoi generał, który bierze całą kasę , a potem rozdziela ją niższym stopniem, według ich zasług, trudności zadań, zaangażowania, a także tak czy kogoś więcej lub mniej szanuje. Oczywiście ci niżej w hierarchii wiedzą mniej , tylko tyle co muszą by wykonać polecenie jakie otrzymali. Morawiecki to co najwyżej major, a Duda to podporucznik na równi z Obajtkiem, Przyłębską i Kamińskim. A taki Barski czy Szydło to plutonowi, nic więcej !

                          Gość_Kot prezesa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Klaudiusza B pupilek suwerennej Polski lat 19 nie dosyć że ubliżał dyrektorowi szkoły to jest podejrzany o kradzierz rzeczy na kwotę 40 tysięcy. Wiecie to taki kwiat pisowskiej młodzieży- złodziejstwo wpajać od najmłodszych lat.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Kwiat zwiędł.Padł.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Wojciech Sumliński o Ruchu Obrony Polaków, sprawie Kamińskiego i Wąsika oraz immunitetach poselskich https://www.youtube.com/watch?v=e2wqQIYi__w

                          Według tego co powiedział, to działania różnych służb specjalnych polegają m.in. na działaniach niezgodnych z prawem i jakoś nikt nie siedzi a Kamińskiego i Wąsika wsadzili.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Średniowieczne niewolnictwo XXI wkroczyło..mamy tyle praw co pachołki.. pomyśl chwilę bo to już się dzieje

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Do średniowiecza to nas pis z klerem pakowali

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Pisowcy kiedy przestępca wąsik odda pieniądze za naprawę śmigłowca. Tego black hawk z pisowskiej imprezy. Śmigłowiec dzięki przestępcy jest uziemiony.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          On nie jest przestępcą cepie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Ułaskawienie to potwierdzenie winy. Nie wiedziałeś?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Ja to mam wrażenie, że Polacy właśnie się dowiedzieli, że prezydent ułaskawia skazanych. Z całym szacunkiem, ale taki Kamiński to pikuś przy bandytach, których ułaskawiali inni prezydenci RP. Np. taki Kwaśniewski ułaskawił typa, który zabił kobietę baniakiem, bo nie chciała mu powiedzieć gdzie trzyma pieniądze, a później ją podpalił. O Słowiku i Wałęsie to już nawet nie trzeba wspominać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Platfusy mszczą się na polach za to że ukręcili łeb nielegalnym interesom zdrajców z platformy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Polakach*

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          Powinni znieść ułaskawienia przez prezydentów

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 121

                          Odp.: Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po 21 opuścili zakłady karne!

                          - Ja ostatnio byłem na diecie. Lekarz pozwolił mi jeść tylko białe mięso, więc 3 razy dziennie jadłem słoninę.

                          - Ja jadłem wszystko. Jak mi się do buzi nie mieściło, to sobie do nosa wtykałem. Ale ostatnio mniej jadłem, bo się zaziębiłem i nos mi się zatkał.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
26 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -