Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

Ilość postów: 13 | Odsłon: 547 | Najnowszy post
  • Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

    Miałem koszmarny sen. Śniło mi się że za klopsiki w sosie zapłaciłem 300 pln. Przebudziłem się i stwierdziłem że to tylko sen. Ale snem nie było jak w radiu rano usłyszałem że pomidory malinowe kosztują do 40 pln za kg. Da tej pory nie wierzyłem w sny ale chyba zacznę

    Gość_Gostek
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

      Ogorki po 20zl. Brawo pis

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

        https://wszczecinie.pl/ceny-na-targowiskach-przerazaja-kanapka-z-pomidorem-i-cebula-to-luksus/43824

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

            To nie sen, to prawda. Właśnie tyle zapłaciłem przed chwilą. Jestem na Bachamach, restauracja Yomke Maikl Tost. Tylko 82$, 3$ dalem napiwku. Wstałem i patrzę do lodówki, znowu klopsiki z wczoraj, na mięso wydałem 2.5 $, reszta z gazem aż 1.75$ i 26 klopsikow leży. Do diaska, cały tydzień na obiad po 3 szt.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

        To na co liczysz że owoce i warzywa beda za pare groszy tak jak wczesniej,nawozy poszly 4 x w gorę ,srodki ochrony roslin ceny kosmos,normy unijne przecież...

        To dzieki unii mamy takie ceny

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

          To nawozić kupom zamiast nawozem

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

            Jeśli warzywa są takie drogie to do roboty. Obsadzić hektar a przy tej cenie to i bez nawozów zarobicie krocie. I to dzięki pisowi.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

          Co tak klopsiki, pomidory, ogórki...A jak jachty podrożały, to nie uwierzycie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

          10.00 socjal tez mamy dzieku unii za wysoki, zlikwidowac

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

            Po ile ogorki?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

              co dobre to ma swą cenę a śmierdzące tanie mięso to psy jedzą

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Miałem sen. Śniło mi się że za zwykłe klopsiki w sosie w restauracji zapłaciłem 300 pln

                9.50 nie obrazaj buednych ludzi wiesniaku

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę