Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mieszkanie

Ilość postów: 16 | Odsłon: 827 | Najnowszy post
  • Mieszkanie

    Witam, chcę kupić mieszkanie , interesują mnie tylko te po Gambo na Kopernika lub nie wiem jaka to ulica ale w bok od Siennieńskiej w stronę Wardyńskiego. Po ile za metr chodzą te mieszkania? Może ktoś ma takie na sprzedaż badź zamianę na dom w centrum ?

    Gość_K.
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mieszkanie

      O to musialbys zapytac tego, co to mial wyjsc, ale nie wyszedł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Mieszkanie

      Dom w centrum masz do sprzedania? Jest gdzieś ogłoszenie? Jestem zainteresowana. Niestety akurat mieszkania tam nie mam, ale przejdź się i są tam numery kontaktowe bo mieszkania nadal się nie sprzedały. Chyba cena za wysoka a umiejscowienie jest trochę nieatrakcyjne.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mieszkanie

        Nie ma jeszcze ogłoszenia , robię rozeznanie na razie co i jak.

        Gość_K.
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mieszkanie

          Pewnie sama tam chce sprzedać.Masz olx oto dom itp dużo ogłoszeń a tu pytasz?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mieszkanie

            No widzisz gościu z 7:40 ,nie ma w tych lokalizacjach nic w ogłoszeniach. I tak na marginesie , skoro nie ma się wiele albo wogole nic do powiedzenia w temacie to lepiej nie robić z siebie pajaca.

            Gość_K.
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mieszkanie

              Robisz pajaca ty i dalej rób .Skoro nie ma jak twierdzisz nic w ogłoszeniach to tu nie ma ogłoszeń sprzedaży i kupna mieszkań.

              Ogłoszeń w tym rejonie jest sporo.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mieszkanie

                Czasem warto popytać ludzi , porozmawiać , może ktoś ,coś ,gdzieś ,kiedyś....tak po prostu jak człowiek a nie pajac.Nie masz nic do powiedzenia w temacie to się po prostu nie wcinaj bo to jest tak mało kulturalne ,że tak delikatnie powiem.

                Gość_K.
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mieszkanie

                  Trzeba się tam przejść. Są wolne i są nr telefonu. Ale chyba jednak lepiej to przemyśleć. Dwa najgorsze projekty w mieście.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mieszkanie

                    Dlaczego tak uważasz? Lokalizacja ta na Kopernika wydaje mi się być bardzo dobrą. Wszędzie blisko... Ale chętnie wysłucham dlaczego nie trafiona inwestycja.

                    Gość_K.
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

              Odp.: Mieszkanie

              Może nie być w ogłoszeniach ale numery są w oknach. Nie laduj w to kasy. Są lepsze miejsca,tzn gorszych niż te chyba nie ma. Powiedz coś o tym domu. Szukam gdzieś w centrum.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mieszkanie

                Mój dom w którym mieszkam stał się o dużo za duży dla dwóch osób. Przy domu zawsze jest coś do zrobienia a ja nie młodnieje , stąd moje przemyślenia o mieszkaniu. Ale napewno nie chce mieszkać w zwykłym blokowisku , gdzie brud i smród. Taki właśnie apartamentowiec byłby fajny. Dom ok 120 M2 , działka 1000 M2 . Dwie łazienki , dwie kuchnie / dwa osobne wejścia - jakby dwa osobne mieszkania. Dół po generalnym remoncie, góra do remontu.

                Gość_K.
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mieszkanie

                  Można zdjęcia na priv i cenę? Nie duży domek, akurat nie szukam 300m, a takiego właśnie do 150m. A Tobie mogę podpowiedzieć, że już lepiej na Denkowskiej. Na Kopernika masz wbudowane kilka nowych bloków w ten"brud i smród" jak twierdzisz, choć ja nie uważam, że tak jest. A ten jeden "apartamentowiec" to też kicz za ogromne pieniądze. Poszukaj czegoś ciekawszego, budują nowe bloki a nie ładuj się w to. Ludzie,którzy kupili mieszkania na Kopernika już nie są zachwyceni. Mieszkają tak jak Ci w nieogrodzonych blokach, zresztą kto wymyślił tą zabudowę. Pomyśl, bo nigdy już później nie sprzedasz tam mieszkania.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mieszkanie

                    Gdzie budują nowe? Proszę o podpowiedź. Odnośnie sprzedaży domu - decyzji ostatecznej jeszcze nie ma , muszę zrobić rekonesans co mogłabym kupić i jeśliby coś bym znalazla ,wtedy będę myślala nad sprzedażą. Decyzja bardzo trudna ,bo to mój dom rodzinny , w bardzo dobrej lokalizacji , ocieplony , z gazowym ogrzewaniem i sporą działką.

                    Gość_K.
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mieszkanie

                      I chcesz to zamienić na mieszkanie na Kopernika? Hm, co najmniej dziwne. Ale oczywiście Twój wybór. Może już obejrzyj na Denkowskiej? Tam przynajmniej jest naprawdę ładnie. Nie mam pojęcia jak cenowo, ale z dala od blokowisk i jakoś to wygląda.Ja tylko tak doradzam co bym ja wybrała. A wybór jest trudny.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Mieszkanie

                        Ooo...to bedzie cena za miliony.A tu tyle chetnych tylko jeszcze ceny za miliony nie znaja xD

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę