Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

MIŁOŚĆ

Ilość postów: 70 | Odsłon: 2612 | Najnowszy post
  • MIŁOŚĆ

    Co to jest MIŁOŚĆ czym jest masz swoje zdanie napisz tak poważnie

    Gość_ODA
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: MIŁOŚĆ

      Miłość prawdziwa tylko do dzieci,reszta to przelotne uczucia,najczęściej z różnych potrzeb.

      Gość_Aneta
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: MIŁOŚĆ

        Do dzieci do czasu

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: MIŁOŚĆ

          Miłość to uczucie głupie.

          Zaczyna się na ustach,

          A kończy na dupie. :)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: MIŁOŚĆ

            19:36 sam jestes glupi/a i dupa

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: MIŁOŚĆ

        Bzdura 17:49, to bardzo duże uproszczenie. Niektóre matki nawet do dzieci nie mają miłości. Miłość to piękny stan.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: MIŁOŚĆ

          Najpiękniejszy. Nie ma nic cenniejszego niż obdarzać kogoś miłością i czuć, że jest odwzajemniona. Ponad 20 lat kocham ponad życie jedną kobietę. Wiem, że nigdy innej nie potrafiłbym pokochać. Miłość to też poświęcenie dla drugiej osoby. Dużo musiałem poświęcić abyśmy mogli być razem

          Dziś czuję, że było warto dla chwil z tą jedyną.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: MIŁOŚĆ

            A jak tam sprawy zarobkowo-finansowe, lokalowe czy bytowe? Skapło coś w spadku? Czy może za Balcerowicza jakiś większy obryw prywatyzacyjny za złotówkę się trafił, może ‘mały’ przekręcik wyłudzeniowy na podatku lub inny geszefcik na majątku państwowym się przydarzył, a teraz, z poparciem ziomali, to już jakoś leci?

            Czy może Twój los, to uczciwa praca za średnią liczoną z mediany, mieszkanko w bloku i ta wspomniana pełnia prawdziwego szczęścia, bez jakże przecież niestosownej zazdrości do ww.?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: MIŁOŚĆ

              Nie wiem czy zazdrość jest stosowna czy nie w dzisiejszych czasach. Żyję bez niej. Sam zapracowałem na to co mam. Inni mają więcej ale jestem szczęśliwy w swoim mieszkaniu w bloku, jest wystarczająco duże. Jestem szczęśliwy i nie potrzebuję do tego willi czy najnowszego mercedesa. Ważne, że jestem kochany. Oczywiście gdybym patrzył pod kątem kasy i nią mierzył szczęście to w weekend też bym pracował, albo wyjechałbym na zachód, gdzie zarobiłbym w moim fachu dobrą kasę. Ale tu mowa o miłości i szczęściu a nie o pieniądzach.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

              Odp.: MIŁOŚĆ

              Strasznie prymitywny jesteś 07:46. Nie dziwię się że miłości nigdy nie zaznałeś i pewnie nie zaznasz jeśli się nie zmienisz.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: MIŁOŚĆ

                Zbyt nerwowa reakcja na moją zaczepkę. Nie była do Ciebie.

                Do wpisu 20:50 brakowało mi tego z 08:30. Tylko upewniłem się, że oba były prawdziwe i szczere.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: MIŁOŚĆ

      Polecam film" Niemilosc"

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: MIŁOŚĆ

        https://www.filmweb.pl/film/Niemi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2017-777456

        Był w kinie Etiuda.

        W ciszy wychodziliśmy z sali kinowej.

        Straszny film.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: MIŁOŚĆ

          Miłość jest bo każdy o niej mówi a to, że nikt jej nie widział to jego strata.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: MIŁOŚĆ

            Coraz mniej tej miłości, ludzie sami nie wiedzą czego chcą ,później albo na starość zostaną sami albo żyją w nieszczęśliwych związkach.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: MIŁOŚĆ

              Ludzie nie myślą o miłości,z kimś kto daje im spokój. Zależy im na seksie robią małe skoki w bok dla rozrywki a potem wracają potulnie jak baranki.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: MIŁOŚĆ

      Może nie jest tam napisane co to jest, ale jest opisane. Mówię tu o słowach tzw. Św. Pawła o miłości. Naprawdę warto to znaleźć i zapamiętać, bo to mądre i głębokie słowa.

      Piszący tego posta nie jest katolikiem od czterdziestu lat i nie ma żadnego związku z jakąkolwiek religią. Nadto uważa tzw. Św Pawła za pierwszego odstępcę i człowieka, który zniszczył chrześcijaństwo u zarania.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: MIŁOŚĆ

        Kocham, jestem rozwiedziony,z mojej winy , w innym związku ale nie jestem szczęśliwy, bo wciąż kocham była żonę i dzieci.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę