Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Miłość po 40-tce

Ilość postów: 99 | Odsłon: 10289 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                • Odp.: Miłość po 40-tce

                  165 cm

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Miłość po 40-tce

                    ble,ble nie chce takiego

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Miłość po 40-tce

                      Trudno,przeżyje

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

                      Odp.: Miłość po 40-tce

                      podobno tylko faceci mysla o sobie a tu prosze jaki swietny przyklad czegos zupelnie odwrotnego - kobieta mysli o sobie i o tym jak to ona bedzie wygladac z takim kurduplem (przepraszam gosc z 19:58 nie chce urazic), znalem malzenstwo gdzie ona ma 190 cm(okolo) a on ledwie 160 i byli szczesliwi (byli bo on juz nie zyje - zginal w wypadku) wiec czy ten wzrost odgrywa az tak wazna role ?

                      Gość_wiekszy kurdupel
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Miłość po 40-tce

                        w kurduplem wstyd...ale lepszy w ostrowcu rydz niż nic, tymbardziej jak lata lecą... a ktos starą panna jest....

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          wiazac sie z kims to wiazesz sie dla ludzi czy dla siebie ? to ludziom ma byc dobrze ? to wlasnie wy jako para musicie sie czuc ze soba dobrze a ludzie zawsze beda gadac - ona biedna to poleciala na kase, on biedny to zlitowala sie nad biedakiem, oboje biedni to znowu mogla poszukac kogos bogatego i tu bledne kolo zaczyna zataczac kolejny krag

                          ten wiekszy kurdupel ma prawie 180 cm wzrostu jednak w dzisiejszych czasach facet aby byc wysokim musi miec minimum 2 metry

                          Gość_wiekszy kurdupel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          Masz rację...wiazać się dla siebie i nie kierować jakąś tam miłością,zauroczeniem, ale zdrowym rozsądkiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          tak powinno byc jednak w glowach mamy zakodowany - z dziada, pradziada - obraz swiata widziany przez pryzmat "co ludzie powiedza" ale moze wystarzy byc bardziej tolerancyjnym, otwartym na innych a zobaczy sie wiele wiecej niz tylko gadanie ludzi, jak ja mialbym patrzec na to co ludzie o mnie powiedza to juz dawno powinienem wziac sznurek i isc sie powiesic

                          Gość_wiekszy kurdupel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          Dokładnie tak jest jak piszesz , szkoda ze nie ma przycisku "Lubie to "

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          lapka w gore, lapka w dol hehehe

                          chyba lepiej ze nie ma bo forum pozostaje forum a nie fb z wyscigiem na polubienia

                          Gość_wiekszy kurdupel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 70

                          Odp.: Miłość po 40-tce

                          Popieram,nie powinno patrzec sie na ludzi,to nie z nimi się zyje ,ale z Tym kurduplem :)ja znowu jestem wieża :)

                          tak zle i tak niedobrze :) ludzie zawsze będą gadac,tylko trzeba mieć "jaja" i miec to gdzieś,Ja,jako wysoka kobieta tez wolę wyzszych,cóz..lepiej to wygląda i po prostu lepiej sie czuje jak męzczyzna góruje nade mna lub chociaż jest równy :)

                          Ale wzrost nie jest miernikiem człowieka,tego jaki jest,bo jesli miałabym do wyboru wielkiego byczka,ale tepego i bez serducha..i kurdupla ,który mialby rozum,dobry charakter i serce,to wybór jest prosty...nie musze nawet wyjasniać..

                          Byłam w swoim zyciu i z wyzszym i nizszym od siebie męzczyzna,cóz...wolę wyzszych...a często Ci wysocy wola małe kobitki...coz..zycie :)

                          Gość_Aliena
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Miłość po 40-tce

                          kurduplowi mozna zawsze dac szczudla heheheh wiem ze to dziwnie wyglada jak pisalem wyzej znalem taka pare na poczatku jakos nie moglem przywyknac ale potem to juz byl normalny widok i nawet ludzie przestali gadac :)

                          jako facet nie chce byc z mala "kobitka" tzn duzo nizsza ale wiem ze sa tacy faceci i nawet widzialem kiedys pare on troche wyzszy ode mnie to ma okolo 190 cm a ona siegala mu do pasa niestety nie wiem czy sa razem

                          co prawda jestem sam ale nie szukam - nie jestem zbyt przystojny i mam pewien defekt w wygladzie (moze kiedys go naprawie)

                          Gość_wiekszy kurdupel
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 63

      Odp.: Miłość po 40-tce

      mozna ja taka przezywam

      Gość_Piotr
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Miłość po 40-tce

        Witam forumowiczów.Jestem kurduplem i jest mi z tym dobrze.Swego czasu kobiety patrzyły no mnie z góry.W przenośni a część dosłownie,ale jak rozwinąłem swoją firmę to już tego problemu nie mam.Czy to niskim czy wysokim moja kurduplowatość nie przeszkadza.Chyba wyprzystojniałem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Miłość po 40-tce

          Stara prawda , facet zyskuje w oczach kobiety jak stanie na portfelu .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Miłość po 40-tce

            kurdupel jest upierdliwy z kasą czy bez.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Miłość po 40-tce

              no ja chętnie znów się zakocham :) jestem po 40-tce ale czy potrafię?? :) miłego dnia życzę:)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Miłość po 40-tce

                to powodzenia w miłosci :) stan zakochania jest cudowny i niewazne w jakim wieku :) sama chciałabym poczuc motylki....oczywiście zakochac sie z wzajemnościa,tego wszystkim i sobie tez zyczę :)

                Gość_Aliena
                Zgłoś
                Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę