Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

Ilość postów: 24 | Odsłon: 1095 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!”.
  • Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

    W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o likwidacji 17 spółek regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, jako kontynuacja wcześniejszego procesu – poinformował w piątek wieczorem na portalu X szef MKiDN Bartłomiej Sienkiewicz.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        To jest wolność mediów ryżego zdrajcy.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        Tusek jak Kononowicz, likwiduje wszystko co propolskie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

          Zadziwia mnie cisza we wszystkich mediach, które do niedawna krzyczały "wolne media". Żadna telewizja wyświetlająca nie dawno czarną planszę nie pokazuje protestów przed siedzibami regionalnych TVP. Teraz jeszcze IPN, CBA i po sprawie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

      Socjalistyczne propagandowe szczekaczki w koncu ujebane. Pora na to forum

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        Forum ma swojego właściciela i nie jest nim żaden minister.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

          Polkownik wykonanie zamelduje?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

            Coraz więcej ludzi protestuje przeciw totalitarnej władzy Tuska. Brawo.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

            Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

            TV Republika na dziś najlepiej oglądam na telewizja w Polsce. Tak, tak herr Tusk:)))

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

              * ogladalna

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        Marzy Ci się totalitaryzm 17:03 ? Do Berlina, razem z Tuskiem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

          19.04 ciebie sie wsadzi do tego transportu razem z Korhauzerami socjalisto

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

      Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę