Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

Ilość postów: 5 | Odsłon: 1094 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!”.
  • Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

    W dniu dzisiejszym podjąłem decyzję o likwidacji 17 spółek regionalnych rozgłośni Polskiego Radia, jako kontynuacja wcześniejszego procesu – poinformował w piątek wieczorem na portalu X szef MKiDN Bartłomiej Sienkiewicz.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        To jest wolność mediów ryżego zdrajcy.

        Gość
        Zgłoś
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

        Tusek jak Kononowicz, likwiduje wszystko co propolskie.

        Gość
        Zgłoś
        • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

          Zadziwia mnie cisza we wszystkich mediach, które do niedawna krzyczały "wolne media". Żadna telewizja wyświetlająca nie dawno czarną planszę nie pokazuje protestów przed siedzibami regionalnych TVP. Teraz jeszcze IPN, CBA i po sprawie.

          Gość
          Zgłoś
W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -