Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!”.
          • Odp.: Minister kultury: podjąłem decyzję o likwidacji 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia!

            Efektem może nie musi być likwidacja, ale celem raczej tak. Chyba, że ktoś oszukuje albo świruje, czyli postępuje nieracjonalnie.

            Bo powinien być jakiś powód likwidacji spółki. Ja słyszałem o: chęci zakończenia działalności, zrealizowaniu celu dla którego spółka została założona, rozczarowaniu dochodami przynoszonymi przez spółkę, konflikcie pomiędzy wspólnikami, utarcie koncesji lub zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.

            To który z nich miał na myśli Pan pułkownik?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę