Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mobbing w pracy

Ilość postów: 54 | Odsłon: 7913 | Najnowszy post
  • Mobbing w pracy

    Granica między dręczeniem a mobbingiem ? Ile wolno przełożonym w pracy ? Bez głupich komentarzy, proszę !

    Wariatka
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mobbing w pracy

      Tyle im wolno, na ile zgadza się pracownik

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mobbing w pracy

        A co, atosfera w tesco sie popsuła? Przecież oni wiedzą jakie u nas dziadostow jest z pracą i to wykorzystują chcący sie wykazać, przydziobać na premię młodzi kierownicy zrobia wszystko dla kasy a dla człowieka szacunku zero i tak jest we wszystki firmach

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Mobbing w pracy

      Dręczenie zwiera się w pojęciu mobbingu :)

      GienekkeneiG
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mobbing w pracy

        Pytałam z ciekawości a nie z doświadczenia - Dzięki za odp. !

        Wariatka
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mobbing w pracy

          odeszłam z pracy z powodu mobbingu. napisalam w wypowiedzeniu, że powodem jest mobbing. zlożyłam to wypowiedzenie, a na drugi dzień zadzwoniono do mnie z prosba o zmiane powodu wypowiedzenia na "za porozumieniem stron".

          jest to firma roku, nagrody, pip wszystko ok. na papierze. w rzeczywistości nie.

          zmieniłam wypowiedzenie, bo nie chodzilo mi o jakąs walke z firmą itp chciałam, żeby szef sie opamietał.

          byłam głupia.

          nic sie nie zmieniło w firmie. po mnie odeszli i inni wazni i wartościowi pracownicy.

          a wdzięczność pracodawców jaka? ŻADNA!!! kiedy niedługo po tym ubiegałam się o pracę mój obecny pracodawca zadzwonił do nich o opinie o mnie, a oni co? ....obrobili mi cztery litery!!! i to jeszcze ubarwiając.

          kiedy ochłonęłam to stwierdziłam w duchu, że przecież to tacy ludzie, więc czemu jestem zła. wiecie cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy. po otoczką ciuchów, samochodow, perfum jest ich prawdziwa wartość.

          jesli jeszcze kiedyś mój ewentualny pracodawca zadzwoni do nich o moje referencje i dowiem się co powiedzieli to pójdę z tym do sądu i nie odpuszczę, a sam wyrok zamieszcze na pierwszej stronie w ostrowieckiej. dla zasady to zrobie. mam kopie pierwszego wypowiedzenia z potwierdzeniem zlożenia i nagrana rozmowę prośby szefowej o zmianę powodu wypowiedzenia. uzyję tego jesli będzie trzeba. dla zasady, dla nauczki.

          moja rada: jesli jestes poddana mobbingowi w pracy to nie odpuszczaj. wyciagnij wnioski z mojego przypadku. 3/4 pracodawców to chamy i dorobkiewicze i musimy ich zacząć uczyc kultury i rozumu.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mobbing w pracy

            Masz rację. Nie trzeba chować głowy w piasek tylko podjąć walkę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

            Odp.: Mobbing w pracy

            Człowiekiem gardzi człowiek - mądre słowa !

            Wariatka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mobbing w pracy

              Niektórym władza przewróciła w głowie, swoje kompleksy lecza stosując mobbing.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mobbing w pracy

                za porozumieniem stron czyli tak jak byś sama odeszła(choć w Twoim przypadku tak było) i przez trzy miesiące nie dostajesz zasiłku:((( Ja też z doświadczenia wiem -uczy życie-że jak mnie pracodawca będzie zwalniał NIGDY nie podpisze za porozumieniem stron:))

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                Odp.: Mobbing w pracy

                Jako ,ze mam druga grupe inwalidzką ,nie zgodziłam sie na zatrudnienie mnie w godzinach nocnych. Szef wie ze nie moze mnie zatrudnic bez mojej zgody. Usłyszałam tylko- do kiedy ona ma umowe? Starszy ze nie przedłuzy mi umowy, pomimo tego ze kase z PFRON-u bierze niezła. Ogolnie ludzie sa zastraszani w rózny sposob. To jest chore.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mobbing w pracy

                  Takich szefów trzeba napiętnować publicznie!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

                  Odp.: Mobbing w pracy

                  Mobbing w pracy w dzisiejszych czasach trudno udowodnić!Właśnie taką osobą jestem ja i niewiele mogę zrobić. Szefowi w pracy nikt dziś się nie stawia zwłaszcza w Ostrowcu.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

            Odp.: Mobbing w pracy

            żaden "pracodawca" u którego byłaś/eś zatrudniony i od niego odchodzisz z takich lub innych przyczyn, nie powie o Tobie dobrego słowa. Wiesz jak to jest, nie nadawał się, nie utożsamiał się z firmą, spóźniał się blebleble i sto innych nieprawdziwych wymówek. Szkoda tylko, że jak ktoś dzwoni do nich w sprawie opinii o byłym pracowniku to nie powiedzą jakie zapewniali mu perspektywy rozwoju, jaki był u nich rzeczywisty czas pracy (w umowie 8h) a poza to dokąd się nie obrobiło trzeba było siedzieć, ile i przede wszystkim jak płacą za nadgodziny, urlop (cyt. urlop to nie jest dla ciebie tylko dla firmy, więc kiedy będzie nam potrzeba to pójdziesz na urlop!), no i oczywiście nieśmiertelne chyba, że jak ci nie pasuje to się zwolnij!!! Oni nie widzą nic poza czubkiem swojego nosa!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mobbing w pracy

              Przydałby sie jakis tajniak z ukrytym dyktafonem.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę