Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

Ilość postów: 196 | Odsłon: 7778 | Najnowszy post
  • Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

    Nie jest mi do śmiechu, ale czuje sie jak w tym dowcipie:

    "Jak mój szef nie odwoła swoich słów to wy*****lam z roboty

    A co Ci powiedział?

    Ze mam wy*****lać"

    Czy mój szef ma do tego prawo? Czy brak szczepionki może być powodem bym nie mógł u niego pracować? Bo tak mi powiedział. Pracuje u niego już pare lat, nigdy nie było problemów, ale teraz to przegięcie.

    Czy on wogóle może sprawdzać czy jestem zaszczepiony? W końcu to dane zdrowotne.

    Co mogę jeszcze zrobić w tej sytuacji? Jak go przekonać?

    Gość_Pytanie
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Zaszczep się, jak miliony ludzi w Polsce i po problemie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        no jak po problemie? problemy dopiero sie zaczną bo szczypawa co 3 miesiace

        foliarz@
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          jakie 3 miesiące co miesiąc

          Gość_lolek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            no już w austrii chcą co 3 miesiace

            https://pl1.tv/title/jesli-igla-trafi-w-zyle-ofiara-umiera-szybciej/

            foliarz@
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Udać się do psychiatry!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Z takim pytaniem najlepiej udać się do naszych posłów. Co prawda do tej pory nie dali pracodawcom takich uprawnień, ale Niedzielskiego razem z totalną opozycją robią wszystko aby tak się stało. Cała odpowiedzialność po stronie PIS czy wprowadzi takie prawo

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Jak nie chcesz się szczepić, to zmień pracę. Nie ma ludzi niezastąpionych. Widać że dba o swoją firmę i ludzi tam pracujących. Najlepiej jakbyś poszedł do pracy przy covidzie, od razu wiedziałbyś dlaczego szef każe Ci się szczepić.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          Dlaczego gościu nie napisał co to za firma? Chyba nie jest jej jedynym pracownikiem a może pozostali wszyscy są zaszczepieni. Moim zdaniem prowokujący wątek. A jeżeli pisze prawdę to szefa, który takimi słowami zwraca się do pracownika, niema co żałować, są inni którzy go przyjmą.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Pomyśl geniuszu że jakby szef zobaczył ten wątek i była by podana nazwa firmy to jego by zlinczowali, a nad pracownikiem ten szef by się zaczął jeszcze bardziej pastwić. 9:51 trzymaj się, nie daj sobie zabrać wolności

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              Wolność to zabiera innym.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                10:23 To on sam tam pracuje, że pracodawca tak łatwo go zidentyfikuje? A po drugie, na jakie przepisy powołuje się pracodawca. Istnieją takie instytucje jak PIP, Sąd Pracy w których można zweryfikować działania takiego pracodawcy a nie szukać pomocy na forum.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 128

          Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          2021-12-19, 10:05 Co za bzdury piszesz!Powiedz co mu gwarantują zaszczepieni?Dokształc się i nie pisz głupot bo to poraża.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            zaszczepieni gwarantują mu, że będą mu posłusznie okazywać tzw paszporty sanitarne. PIS nie odważył się wprowadzić kontroli paszportów, więc chce zrzucić to na pracodawców (którymi nota bene szczerze gardzi jako "prywaciarzami")

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Jeżeli jesteś cały czas na kwarantannie to się mu nie dziwię.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Bardzo dobry pracodawca. Ty jesteś świadomie nie zaszczepiony, jesteś zdrów, świadom i nie zarażasz innych, natomiast On Ciebie chroni przed innymi, którzy to ukrywają. Szanuje Twoje prawo do wolności pracę znajdziesz gdzie indziej (wszędzie braki). Zwolnienie to nie kara, to szacunek dla Twojej wolności. Bądź za to wdzięczny, On jest za Tobą.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Znajdziesz sobie inna pracę do pierwszego stycznia masz czas. A on niech szuka innego pracownika to jego problem nie twój pracy jest na tyle że można wybierać.

      Gość_Sam
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -