Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Czy to coś da ?

        Zaszczepieni przeciw też zarażają

        Gość_Gość szczepiony
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

        Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        to efekt big pharm propagandy która ma wszystkie media w swoich brudnych, morderczych łapskach

        foliarz@
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          https://obrazkowo.pl/05f0d0eb4487ec3aa83b5cc4191c7184/Szkodniki

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

        Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Kiedy antyszczepionkowcy bardziej wierzą w skuteczność szczepionki niż jej poplecznicy XD Podpowiem: żadna szczepionka nie ma 100% skuteczności. Jednocześnie, warto by wszyscy ją przyjęli by zminimalizować: liczbę zakażeń, osób trafiających do szpitala, ciężkich powikłań.

        Z kolei jak zostanie nam grupa niezaszczepionych to będą oni bez ochrony, będą chorować ciężej, dłużej niż zaszczepeni - będą zajmować miejsca w szpitalach, wymagać zabiegów, rehabilitacji, a nawet mogą u nich powstać nowe mutacje sarscov2

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          widać że naoglądałeś się goebbelsowskiej propagandy, to bylo jego marzenie a internet przerósłby jego najśmielsze oczekiwania, tak to "oni" są kontynuatorami a obecne firmy farm po zmienionych nazwach są tymi samymi ktore produkowaly zyklon do obozow

          foliarz@
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Co Ty robiłeś przed erą internetu? Drukowałeś w piwnicy ulotki "Maślanka zabija!!!"?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 56

            Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Nie pamiętam by Pfizer, Moderna czy Astra Zeneca produkowały zyklon b. Z kolei wiem że w III Rzeszy do władzy doszedł facet który tak jak ty straszył ludzi światowym spiskiem żydów oraz przekonywał że jego naród ma 10000 lat i pochodzi od Ariów i panował nad kawałem Europy. I kto teraz ma bliżej do austriackiego akwarelisty?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              Klocki zaczynają się układać

              https://nwk24.pl/2020/08/07/odrodzenie-nazizmu-w-xxi-wieku-operacja-spinacz-obozy-fema-i-powrot-do-wladzy/

              foliarz@
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                Co Ty robiłeś przed erą internetu? Drukowałeś w piwnicy ulotki "Maślanka zabija!!!"?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

          Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          I jeszcze można tu dodać, że niezaszczepieni będą szybciej umierali i zajmą zaszczepionym placówki na cmentarzach

          Gość_oksy
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Oj, chyba trafiło w punkt, skoro antyszczep się rozsierdził :))

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              A nie zajmą?

              Gość_oksy
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Sory, ale ja tak samo bym zwolnił kogoś kto nie chce się szczepić na CoViD (o ile nie ma jakichś chorób które tego zabraniają). Pracownik który nie wykonuje poleceń rządu nie wykona tez polecenia pracodawcy - taka prawda. Zamiast pisać na forum zadzwoń na infolinię szczepionkowa i zapisz się szybko na 1 dawkę Pfizera, 2 będziesz miał na styczeń, jak szef zobaczy że 1 już masz, to na drugą tez poczeka i zachowasz pracę.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Szkoda mi cię Może na leczenie nie jest za późno?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          On leczy się szczepionkami. Pewnie już 3/4 dawki wzion...

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Co ty, ja już po 12 - od stycznia co miesiąc biorę daweczkę szczypaweczki :))))))))

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

        Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        16.09 bardzo mądra odpowiedź, jednak wiesz, że nie zrozumie tego nikt inny aniżeli człowiek, który posiada na ten temat wiedzę, co by tu nie napisać do ludzi i tak będzie hejt, nie warto więc nam tu się męczyć i tłumaczyć niczego bo to i tak jak groch o ścianę

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          Co paradoksalne, hejt ten sączy się od tzw. wolnościowców, którzy cenią sobie wolność. Najbardziej własną.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -