Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Najlepsze w komentarzach fanów elisiryzacji jest to, że najpierw każą "antyszczepom" zdychać w męczarniach, a niezaszczepionych wrzucać do dołów z wapnem, a chwilę później te same osoby rozczulają się nad losem zmarłych w kowidem (a przecież na kowid podobno umierają właśnie "antyszczepy")

            Jaźnia im się rozdwoiła od eliksiru?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              Zmień stacje zacznij słuchać mądrzejszych od siebie każdy zachoruje na ten Srovid czy zaszczepiony czy nie i nawet zaszczepiony też umrze ,znaczenie ma gdzie mieszkasz czy jesteś gruby czy chudy czy zażywasz używki czy masz pracę siedzącą jak jesteś tłusty żresz w barach i do tego palisz to szczepionka nie uratuje ciebie przed zejściem ani nawet przed łagodnym jej przejściem ale nie dla anty szczepów jest tylko albo czarne albo białe wziął szczepionkę to powijana go ochronić takie rzeczy to tylko w bajkach

              Gość_lolek
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                Jeśli w bajkach, to nadal są eksperymenty na ludziach, chociaż zwierzęta odetchną niektóre. Rząd wyraźnie powiedział, że efekt pandemii będzie kontynuowany dalej. Czyli już z góry ustalone jest ile będzie fal i kiedy się skończy lub nie. Bo naród im głupszy i zastraszony,tym bardziej można nim manipulować i sterować.

                Ot taka polityka.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                  Musza miec zaszczepionych w robocie bo nie dostana kasy z tarczy. Proste?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 107

              Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              Oni tak bardzo chcieliby cofnąć czas...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 104

            Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            i nie wrócą nigdy bo taki był plan, z tą różnicą że my foliarze zostaniemy do końca LUDZMI

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              foliarz@
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                A mój powiedział że jak się zaszczepię to mnie zwolni

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 110

                Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                Mój odwrotnie

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                  Niedzielski ma wydać rozporządzenie o przymusie szczepień dla pracowników ochrony zdrowia.

                  wiem, wiem - powiecie że to nie przymus tylko "obowiązek". Ale jeśli brak spełnienia "obowiązku" skutkuje restrykcjami np. w postaci zwolnienia z pracy - to dla mnie to przestaje być "obowiązkiem", a staje się przymusem właśnie - i możecie sobie dowolnie dywagować o zawiłościach prawnych oby sformułowań.

                  Inna sprawa, że już kilka miesięcy temu Niedzielski mówił, że w ochronie zdrowia zaszczepionych jest 98% pracowników, więc do tej pory powinno być już 100%... a mimo to chcą wprowadzić właśnie ten "obowiązek" ...

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                    coś źle szukałaś

                    "Z danych przesłanych serwisowi Prawo.pl przez Ministerstwo Zdrowia w lipcu wynikało, że w pełni zaszczepionych pielęgniarek (tzn. dwiema dawkami szczepionki) jest 80,8 proc. pielęgniarek, a pierwszą dawkę otrzymało 89, 45 proc. z nich. Podobna sytuacja dotyczy położnych. Dwie dawki szczepionki przyjęło 80,59 proc. osób wykonujących ten zawód, a jedną – 90, 14 proc. Do pełnej wyszczepialności sporo brakuje jeszcze dentystom (odpowiednio 85,3 i 90,17 proc.), a także diagnostom laboratoryjnym (84,58 i 92,46 proc.)."

                    Gość_lolek
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                      no to jeszcze nie 100% wśród medyków ?

                      Dlaczego ? Przecież byli szczepieni jako pierwsi, a od kilku miesięcy mogą przyjmować kiedy chcą.

                      Medycy sa "antyszczedpinkowcami" ?

                      Nie wierzą Niedzielskiemu ?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 113

                    Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                    A kto tak rządzi i nakazuję unia europejska ? Tak głęboko w doope wchodzimy uni , że nie widzimy jak nas po niej kopię. Nie tylko chodzi o ceny spożywki, prądu, gazu czy paliw. Ceny paliw np: w Niemczech niewiele większe niż u nas ,a patrząc na wynagrodzenie miesięczne w Niemczech a w Polsce daję do myślenia czemu u nas to 1/5 , 1/4 tego co w Niemczech . Ceny zbliżone jak w państwach uni ale nie wynagrodzenia czemu? Czyżby Polska była by bardziej bogatszym krajem niż np: Niemcy czy Francja?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                      Różnica jest taka, że u nas są tysiące tłustych kotów z Posad I Stołków. Gdzie się nie obejrzysz to pełno Pociotków i Swoich. A pensje ich niebotyczne...

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                        foliarz@
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 117

                        Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                        Ok i ludzie łykają ciemnotę

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          foliarz@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                            Musza miec zaszczepionych w robocie bo nie dostana kasy z tarczy

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -