Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 120

                          Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          Napisz gdzie pracujesz ...

                          Złożę cv na Twoje miejsce

                          Jestem zaszczepiona 3 dawkami

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          3 to za mało.

                          Jak przyjmiesz 4 dawkę to możesz złożyć CV. Bez tego jesteś antyszczepionkowcem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 122

                          Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          22:04 to i czwarta wez i nastepne ,pogadamy za jakis czas ...:) jak bedzie jeszcze z kim...:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          Nie przeszkadza mi że pracownik jest nieszczepiony. Sam nie jestem.

                          Po za tym nie będę nikogo dyskryminował. I nikogo pytał o szczepienie też nie będę. Nie mam ku temu prawa, a nawet jak będę miał to w formie wyboru czy z tego korzystać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                          https://nwk24.pl/2021/12/25/the-corbett-report-nowe-zagrozenie-wykorzystanie-dna/

                          foliarz@
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 125

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      To się zaszczep.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Znajdziesz lepszą pracę, teraz rynek pracownika.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

          Z ktorego urzedu wylecisz?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

            Znalezione gdzieś na forum ogólnopolskim w odpowiedzi na artykuł, że Prezes chce "iść na całość" w sprawie przymusu szczepień:

            "Kot z Krupówek

            @KotSzary

            Jeżeli zmusza mnie do szprycy i powaznie pogorszy to moje zdrowie albo jesli zmusza moje dziecko i cos mu się stanie, nie będę miała już nic do stracenia.

            Nie pomogą im kordony."

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

              To ja wole sie zwolnić zawsze gdzies znajde pracę,a pracodawca niech powoli zakasuje rekawy i sam zapierd...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                Duzo jest takich pracodawcow chamów że nawet życzeń niezloża pracownikom na świeta zero szacunku do tego kto na nich robi,niech sie szykują bo sami moga zapierd niedlugo

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                  Masz rację i na myśl przychodzi mi jeden pracodawca co jest na pierwszym miejscu w byciu hamem,gburem i prostakiem. Ludzi traktuje jak tania siła robocza i zero szacunku. Reklame tego hama znajdziecie na tej stronie,nie polecam.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                    Dziwne, że nie wiesz jak się pisze słowo cham, sam będąc wzorem chama.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                      Łał ale żeś błysnął inteligencją ortograficzną teraz czym błyśniesz ? Polityką o pis czy po ? A może już wiesz o kim pisałem i zabolało ? Pomyśl chwilę patolu może ktoś celowo tak dodaję ,ale po co - myślenie boli,prawda?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 141

                      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

                      Tu piszemy o pracodawcach nie o pracownikach 08:33 , no chyba że jesteś wazeliną i przydupasem pracodawcy z borii i piszesz o sobie.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 142

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      Niedzielski wymyślił nowy sposób na przymuszenie do szczepień - chce aby pracodawcy wymagali od pracownika testowania się przed przyjściem do pracy. Oczywiście z przymusowego testowania byliby zwolnieni ci którzy się zaszczepili. Więc codziennie przed pracą jedziesz do punktu testowania, podłubią ci w nosie i gardle, potem cierpliwie czekasz na wynik testu, i dopiero potem jedziesz do pracy. Oczywiście jak masz szczęście i test wyjdzie negatywny, bo "skuteczność" owych testów poznaliśmy przy okazji testowania naszych skoczków - w jeden dzień test ujemny, na drugi dzień dodatni, a na trzeci dzień znowu ujemny.

      Zamiarem Niedzielskiego jest aby testowanie było przymusowa - tzn. pracownik nie może odmówić wykonania testu. A jak odmówi - to pożegna się z pracą jako ten, który nie wykonuje obowiązków pracowniczych.

      Nie miejmy złudzeń - cały czas PISowi chodzi o przymuszenie do szczepień.

      Ta "dobra zmiana" na którą głosowaliśmy, właśnie dogaduje się ze "zdradzieckimi mordami" z totalnej opozycji żeby wspólnie stanąć przeciwko najwierniejszym wyborcom PIS.

      Ostrowieccy pracownicy pozbawieni środków do życia nie zapomną poniżania przez swoich "wybrańców"

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 143

      Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

      mõj pracodawca powiedzial"jak sie nie zaszczepisz to wylatujesz"na drugi dzien z rana zesmy sie we trzech zaszczepili.o 9 nas zobaczyl i powiedzial"jeszcze raz bedziecie w robocie zaszczepieni,to was zwolnie"

      Gość_janusz
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Mój pracodawca powiedział że jak się nie zaszczepię do końca roku, to od 1 stycznia wylatuję !

        Mój pracodawca jest tolerancyjny w sprawie szczepień: zwolni mnie bez względu na to, czy się zaszczepię czy nie

        Gość_oksy
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -