Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Nasza drużyna (piłka nożna)

Ilość postów: 23 | Odsłon: 1714 | Najnowszy post
  • Nasza drużyna (piłka nożna)

    Nasza drużyna jest zawsze PIERWSZA !!!!!

    Pierwsi strzelili gola i PIERWSI ODPADLI ! BRAWOOOOO :))))

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

      I tutaj Cię kolego zaskoczę http://demotywatory.pl/3836405/Spelnilo-sie-marzenie-Tuska

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        Nie ma co się oszukiwać, ostatni mecz jak i pierwszy nie należy do najlepszych :/ . Z Rosją dobrze grali.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        Pisz że Twoja bo ja do nich się nie przyznaję.

        mirek24
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

      Pudło! Pierwsi odpadli Irole

      Qba
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        Pierwsza to odpadła Holandia, czyli ludzie którzy tak pięknie oczerniają nasz kraj.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

        Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        Wszystko rozumiem ale żeby na ostatnim miejscu w grupie i nawet jednego meczu niewygrać?ale sie popisali chyba nigdy gorzej niebyło.Dno

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

      Do gala z 15 10 - Holandia odpadła dopiero wczoraj gdyby wygrała z Portugalią nadal była by w turnieju ,do drugiej części zdania już pełna zgoda .

      Do Mirka24 tacy jak ty są tylko gdy jest gloria gdy powinie się noga pierwsi opluwają tych którym wcześniej klaskali .

      Jeżeli chodzi o naszych grali dobrze pierwszą połowę 1 meczu i drugą połowę meczu z Rosją reszta niestety była bardzo słaba i kompletnie bez koncepcji ,osobiście nie spodziewałem się fajerwerków po nich choć szczęście było w ich zasięgu .

      Do gala z info netu Polska NIGDY lepszych wyników niż na tym turnieju w mistrzostwach Europy nie osiągnęła ,paradoksalnie poprawiła wszystko poza wyjściem z grupy :P .

      Czlowiek
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        Człowieku o czym ty piszesz?jaki wynik?Jakbyśmy nie byli organizatorami to byśmy nie grali w Euro.Twoje teorie spiskowe nie sprawdzają się.Nie kibicowałem Polskiej drużynie nigdy w tych mistrzostwach tylko Niemieckiemu zespołowi.Taki mam zakład,że oni wygrają więc nie pisz głupot o jakimś klaskaniu i pluciu.

        mirek24
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

          Dziwne ostatnio grali a nie byli organizatorami ,skoro nie kibicujesz to po co oceniasz skoro masz swoich Niemców ?? .

          Czlowiek
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

          Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

          http://euro.wp.pl/wid,14583825,wiadomosc.html..............Kpiny za co????

          Gość_kibic
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

          Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

          ja też polakom nie kibicowałem,byłem pewny że bedzie jak zwykle,najpierw naobiecują że co to nie oni,a koniec jak zwykle będzie porażką,dobrze im tak,inne drużyny pokazały naszym gdzie ich miejsce i do czego się nadają,do kopania ale ziemniaków a nie piłki,ryba psuje się od głowy,jak można stworzyć zgrany zespół skoro ponad połowa to zbieranina z innych klubów,nie trzeba być trenerem aby tego się domyśleć,widocznie franc i reszta pzpn ma kłopoty z tym,a smuda podpisując kontrakt nieźle sobie przemyślał,wiedział że będzie kicha totalna na euro-spoko i kontrakt tylko do euro,ale co zarobił i przeżył za kase pzpn-u to jego.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

      Nie opluwajcie ludzi którym jeszcze 2 dni temu kibicowaliście. Zrobili co w ich mocy. Ja bym tu winą obarczył trenera który jak widać jest kompletnym amatorem. Z tych ludzi można zrobić porządny zespół tylko potrzeba do tego profesjonalisty. Za 2 lata World Cup 2014. Przy dobrym trenerze spokojnie powinniśmy się dostać. Niestety polska piłka nie ruszy z kopyta dopuki przy władzy w pzpn będą leśne dziadki. To nie piłkarze są winni - to cały system!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

        w serwisie info tvn24 są podane sumy jakie piłkarze+kadra trenerska+związek pzpn zgarną po euro,są one troch porażające w stosunku do nakładu pracy i wyników jakie zostały osiągnięte przez polaków,za co te pieniądze,za taką klape i fuszerke jaka została odstawiona,zwiazek liczy na premie od uefa za organizacje liczoną w mln.euro,stadiony i drogi i cała reszta wybudowane za czyje pieniązki?za kase z pzpn-u,za kase od uefa?nie za nasze państwowe,to z jakiej racji premie dla pzpn-u za euro 2012,wypłaty biorą i to sowite,więc dlaczego premie,państwo w państwie

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nasza drużyna (piłka nożna)

          Boisko zaorać i dać premie za gre piłkarzom,teraz będzie analiza meczu i wyciągnięcie wniosków ma przyszły mecz,ile razy to słyszałem,całkowite dno!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę