Jak będziecie wypowiadać się krytycznie na temat partii rządzącej to zamkniemy to forum.
ANI KROKU W TYŁ I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TARGOWICĄ BRAWO PiS
Gdzie właściciel będzie sprzedawał propagandowe wstawki?
ANI KROKU W TYŁ I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TARGOWICĄ BRAWO PiS
ANI KROKU W TYŁ I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TARGOWICĄ BRAWO PiS
"Uzasadnienie wniosku o samorozwiązanie Sejmu autorstwa SLD nie było miłą lekturą dla Prawa i Sprawiedliwości. W przerywanej niezbyt silnymi brawami (głównie z lewej strony sali) ciszy Szmajdziński wystawił druzgocącą ocenę PiS. Choć nie tylko - oberwali także koalicjanci za "współodpowiedzialność za permanentny kryzys, kompromitację i zniszczenie życia publicznego".
PiSowi dostało się także za autorytaryzm, "branie za twarz" opozycji i obywateli, "zmasakrowanie" polskiej pozycji międzynarodowej, klerykalizm, "chodzenie na pasku" o. Tadeusza Rydzyka oraz za pogardę dla prawa, "prowokacje, insynuacje, pyskówki i wyzwiska". - Czas przerwać pasmo szaleństw rządu Jarosława Kaczyńskiego. To prostytuuje życie publiczne."
sejm-podjal-uchwale-o-skroceniu-kadencji-ra33578-3684318
Mnie PIS nie przeszkadza. Głosowałem na nich i zrobię to po raz kolejny bo wizja lewactwa u władzy mnie przeraża. PIS nie jest gorszy od innych, tylko nagonka na niego okropna od samego początku.
Dobrze zaczął ,a źle skończy to rozdawnictwo i dosyć ich już mam,dosyć!
do zalozyciela TYS raczej ofiara niz oficer.CIEBIE TEZ NIE LUBIA
14:58 "PIS nie jest gorszy od innych"
Ta i już wkręcasz nam te swoje lewactwa. Wszyscy są równi, nadwaga jest ok, głupek też człowiek. No jakoś kuźwa mam w nosie twoje wysrywy o równości.
ANI KROKU W TYŁ I NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ TARGOWICĄ BRAWO PiS