Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Nie śpię od 3 miesięcy

Ilość postów: 47 | Odsłon: 10337 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

      Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

      O kurnia, ja bym padła po 2 takich nockach;/

      calineczka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Da się żyć . Ciągnę ten temat z piętnaście lat . Trochę tylko samotność nocami dokucza , bo wszyscy dokoła śpią , a ja nie , ale za to polubiłem ciszę . Obecnie cisza to mój najlepszy przyjaciel długimi nocami . Pozdrawiam wszystkich nie/śpiących .

        Gość_krystian
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

        Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Porady są super...ale czy skuteczne...dla mnie nie były.

        Kto nie doświadczył takiego stanu ten nie wie.nie zrozumie jaką to siła.

        Walczysz ..w końcu wchodzisz w matnie i zagłębiasz się bardziej.

        Im wcześniej weźmie leki tym lepiej..nie pomogą odrazu ale po 2-3 tygodniach

        inaczej spojrzysz na świat.możesz też zażyć jakiś lek doraźnie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

        Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Współczuję. Swoją drogą nie jest to dla ciebie jakiś duży problem, ze wolisz się męczyć dalej niz łykać tabletki. One są po to aby ci pomóc. Masz prawdopodobnie depresję maskowaną, a jednym z objawów jest bezsenność.

        Przechodziłam to samo co ty: każdy radził mleko przed snem, sex, książka, piwo, relaks etc. Doopa. dopiero leki wyregulowały mi wsio mi zaczęłam normalnie żyć. Promolan jest bardzo słabym lekiem, więc nie ma mowy o uzależnieniu. Jaa po bezsennych 2 miesiącach, płaczu, zamartwianiu się, poszłam do psychiatry i sama poprosiłam o leki. Wówczas dostałam jeszcze zestaw, który podaje się tylko w warunkach szpitalnych, leki te są wycofane od jakiegoś roku, 1,5. Nie uzależniłam się, odzyskałam spokój, radość życia, zaszłam w ciąże urodziłam syna, który dziś jest w szkole. Gdyby nie decyzja o łykaniu tamtych tabletek, nie wiem czy bym dzis żyła.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

          Napar z rumianku działa trochę nasennie. Ewentualnie melatonina w aptece bez recepty. Możę jakieś inne zioła. I tak jak napisał przedmówca. Wstawanie rano o tej samej porze. Pramolan to nie jedyny lek. Są inne leki, np. Trittico (nasenny przeciwdepresyjny), może Pernazyna (neuroleptyk od schizofrenii ale stosowany nieraz w innych celach).

          Gość_xxx
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

      Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

      Chela MZB

      czyli magnez,cynk i witamina B6 w jednym. 1 tabletka pol godziny przed snem.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Polecam Ci jeszcze trening Jacobsona (znajdziesz na chomikuj) i medytację z kolorami oraz medytację wieczorną Ewy Foley, bardzo wycisza, pomaga się odprężyć.

        http://chomikuj.pl/bajeczka8/*e2*96*aa+Trening+relaksacyjny+Jacobsona

        http://chomikuj.pl/abrax777/MEDYTACJE/Louise+L+hay-+medytacja+wieczorna

        http://chomikuj.pl/jaanela/autohipnoza*2c+medytacje+i+afirmacje/Ewa+Foley-Medytacje

        Są tu też medytacje związane z prawidłowym oddychaniem - rebirthing

        Polecam słuchać regularnie. Na początku możesz mieć problem ze stosowaniem się do tych wszystkich instrukcji, ale się nie zrażaj - Twoja podświadomość będzie sama pracować, nawet jeśli nie będziesz aktywnie uczestniczyć, a tylko słuchać.Powodzenia i życzę poprawy

        Gość_A.
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

        Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Nie brałam melatoniny, choć o tym myślę.

        Jest to dla mnie problem, ojciec też się dziwi, że wolę się męczyć niż wziąć leki. Idę jednak na rozmowę z psychiatrą ale w celu uzyskania informacji czy nie odbywa się u nas jakaś psychoterapia bo u mnie głównym problemem jest nieakceptacja siebie/warunków w kt. sie znajduje, ciągly konflikt wewnętrzny, nieustanny niepokój, zamartwianie sie jednym slowem ze nie wiem co zrobic w tej sytuacji a zrobić coś powinnam skoro mi ona nie odpowiada,

        dziękuję Wam wszystkim za wszystkie rady, zastosowalam sie wczoraj do wylaczenia laptopa, melisy, magnezu i nawet udalo sie przespac coś ponad 3 h, dla mnie to juz sukces, dzięki wszystkim

        przepraszam Teennesse za pomylenie płci, choc dziwilam sie troche ze jakis mezczyzna moglby byc tak empatyczny a tu juz mam odpowiedz :]

        pozdrawiam wszystkich serdecznie

        Gość_Luna
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

          To bardziej polecałbym psychologa, bo psychiatra jest raczej od ingerencji, że się tak wyrażę mocnymi środkami przy stwierdzonych problemach, zaburzeniach itp. W sensie, że psychiatra to w większoćsi przypadków włączenie farmakologii. U Ciebie, z tego co piszesz, to raczej problem z nerwami, na skutek problemów (brak pracy), czyli warto byłoby zacząć od rozmowy z psychologiem. Może to nie jest np. już rozwinięta depresja i nie wymaga interwencji mocniejszej.

          Idealnie byłoby zlikwidować źródło niepokojów, czyli gdybyś znalazła zatrudnienie, bo to od razu pomogłoby na kilku płaszczyznach: zajęło by Ci czas, wprowadziło regularność, zwiększyło samoocenę, odciągnęło umysł od myślenia pesymistycznego, no i last but not least dało pieniądze. I wtedy prawdopodobnie sytuacja zaczęłaby się normować. Może jakiś wolontariat, skoro póki co z pracą nie wychodzi? To na pewno daje poczucie bycia potrzebnym.

          Gość_ran
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

          Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

          chloroprotixsen--pomoze--nie uzaleznia

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

      Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

      Pewnie nie możesz spać bo masz nerwice. Cóż, to choroba cywilizacyjna, za dużo stresu, zamartwianie się, problemy i masz to murowane.

      Co pomaga?

      -spacery- godzinke wieczorem przed snem, jak masz psa to tym lepiej

      -basen -dobrze sie śpi jak sobie popływasz i sie wymęczysz

      -czytanie nudnych książek- najlepiej do historii lub polskiego :)

      - nie pice kawy (najpóźniej o 14 ostatnia)

      -ciepłe mleko przed snem

      -melisa przed snem

      -nie oglądanie tv bo cię wciągnie jakiś program i się nakręcisz i nie uśniesz

      -ewentualnie obejrzyj jakąś fajną komedię na kompie (w tv są reklamy więc cię mogą wkurzyć dodatkowo)

      -sex jeśli masz z kim

      -słuchanie relaksującej, spokojnej muzyki

      -Nie myślenie ,,ciekawe czy dzisiaj też nie zasnę !!!"

      Gość_mgd
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Zastosowałam się do porad i niestety, calutka noc nieprzespana, ajj oczy aż pieką. Lekarz przepisał Trittico i Atarax ale mają niefajne skutki uboczne i marze aby się bez nich obejść. Czy istnieje jakiś lek kt. zapewni regenerujący sen?

        Gość_Luna
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

          Napewno to nie jest rozwiązanie ale może piwo ewentualnie 2 rozluźnisz się i kilka godzin snu złapiesz. Nie próbuj codziennie:)

          Gość_karla
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

            Mnie się zdarzało o 24 kurze wycierać. Po co bezsensownie patrzyć w sufit jak można inaczej czas spożytkować? ...........

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

              Wiem, że to niemiłe uczucie ta bezsenność, ale fajnie wiedzieć, że nie jestem sama :P też ostatnio nie mogę spać :( godzina max 2 i koniec :(

              Gość_gościówa
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

      Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

      Pomyśl bo może ostatnio skrzywdziłaś kogoś kto był dla Ciebie dobry i dopóki nie naprawisz swojego błędu Twój stan się nie poprawi.

      Gość_Anioł
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Nie śpię od 3 miesięcy

        Mnie między innymi basen pomógł, wietrzenie, zmiana diety.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -