Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niegospodarność w SM "Krzemionki"

Ilość postów: 2556 | Odsłon: 215579 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2059

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          O widzę że nie chodzi o wybory?Czy chodzi o to by przy okazji na podstawie kłamstw obrzucić błotem radnego który nie wchodzi w układy z rządzącymi.Gościu z 21:29 próbujesz sprytnie wmawiać innym że Duda coś widział itd. gdy okazuje się że wcale go tam nie BYŁO!To samo gość z 21:43 kłamie w żywe oczy.Mnie ciekawi tylko kto się go tak boi że ucieka się do stosowania metod które są karalne.Ciekawy jeste czy to TOS,PO a może stara rada się go tak panicznie boi?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1981

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Byłem w "Malwie" i widziałem, co sie tam działo. Myślę, że wygrał zdrowy rozsądek. Cieszę się, że do Rady dostał się p. Duda - to sensowny facet. Nową ( po części starą) Radę oceniam dobrze. A Mirkowi przypomnę klasyka : "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy".

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Znaczy że głosy oddane przez siłownię uważasz za zdrowy rozsądek. Czy Pan Duda uważa że wybory były uczciwe? Ważne jest dla mnie aby człowiek który ma zamiar kandydować na prezydenta miał nieskazitelną opinie. Jeżeli godzi się i legalizuje te nieprawidłowości przypomnę mu to przy wyborach w przyszłym roku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          I wszystko jasne. Strach zagląda niektórym w oczy, że Duda może być kandydatem PiS-u na prezydenta i może wygrać wybory. Więc zaczyna się już akcja obrzucania go błotem, że "godzi się i legalizuje nieprawidłowości". Ci, którzy tak piszą to zwykłe s....... .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Pytanie jedno czy widział oszustwo czy nie? Czy ważna jest dla niego uczciwość czy stołek. Było oszustwo niech nie udaje że nie widział bo taką władzę to my już mamy w mieście. Decyzja powinna być jedna ujawnić i napiętnować a nie chować głowę w piasek.Tak Panie Duda czekam na Pana decyzję.Chyba że dla Pana wszystko jest ok z wyborami w spółdzielni mieszkaniowej w których Pan uczestniczył.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Podobno będzie artykuł w Gazecie Ostrowieckiej w poniedziałek.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Podobno "Rozmowy w toku" i "Nie do wiary" też się sprawą interesują.

                          Gość_...
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1989

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          To już koniec tego miasta gratuluję samopoczucia i brak wstydu. Nie wierzę już nikomu Panie radny.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Nie dajcie się jest kilkudziesięciu świadków:

                          http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100708/BIALYSTOK/592986067

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Będą mówić:

                          http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/sp%C3%B3%C5%82dzielni+fa%C5%82szowano

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2023

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Jeżeli się kogoś złapało to w prokuraturze trzeba podać jego nazwisko adres zamieszkania , nazwiska świadków itp czy to jest? bo jak nie to nie ma takiej sprawy.

                          W komisjach wyborczych były osoby wszystkich stron kandydatów i to one liczyły i stwierdzały nieważność głosów.

                          Na każdym z trzech głosowań były osoby bez mandatów choćby zarząd, pracownicy obsługujący zebrania i chyba także zwykli członkowie.

                          Były wybory a teraz do pracy; czynsze , ocieplenia, niebilansująca się woda, spraw gazomierzy , przekształcenia wieczystego ( tych czterech odwołujących się), ustawa śmieciowa ...itp

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1998

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Duda to uczciwy człowiek takie insynuacje są dla niego krzywdzące

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2034

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          temu !!! RADNEMU to akurat można w zupełności zaufać - chyba sobie coś pomyliłeś gościu z 04:24 , źle sypiasz ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1976

      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

      Czy" wykluczony" nie ma racji pisząc"

      {"Mirek 24 trwają wybory do Rady Nadzorczej w SM"krzemionki"Kampania robi się tak brudna,że woła to pomstę do nieba.Elektorat byłej Rady poniża innych kandydatow z Twoich list(brak wykształcenia ,bieda,brak ogłady towarzyskiej ,nawet życiorysy sprawdzają o karalności,zadłużenia) Mirek trzymaj się ,taki atak na twój obywatelski ruch tylko upewniają mnie i innych,że to Wy macie rację.Co mają do działalności w Radzie,zarzuty współplemienców tej Rady o w/w domniemanych mankamentach Waszych kandydatów.To Wy chcecie zmian na lepsze,oddłużenia mieszkańcow.Nikt kto logicznie myśli nie zarzuci Wam prywaty,działania na swoją szkodę czyli Was samych Spółdzielcow.Mirek poprzez swoich kandydatów wytłumacz na czym polega głosowanie-głosujemu tylko na swoich kandydatów .Powód tylko takiego głosowania jest jeden:głos oddany na znajomą z innego obozu razem z osobą którą popieram z Twojej listy- to głos stracony,bo rośnie w siłe lista byłej Rady.Problem jest tylko w tym,aby spółdzielcy przyszli na te wybory.Moja jedyna rada,wpisy które dotycza,marginesowania Waszych kandydatów,obrazliwe wchodzące w życiorys kandydatów,przedstawić w formie ulotek jak postępują Radni i zwolennicy na zmiany w spółdzielni"Krzemionki" od dziś wolę się utożsamiać z ludzmi z marginesu społecznego ,biedoty.Która chce zmian tak jak Twoja Rada. Trzymajcie się a ulotki niech zostaną rozdane na tych terenach ,gdzie odbywać się będą wybory.Chciwość,zawiść,nepotyzm,zazdrość byłej Rady i ich współplemienców-przekuć na swoją korzyść.Do wyborów oddolnie zmieniać Polskę."}

      Gość_Fan wykluczonego
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        A Ci wybrani ludzie to są z kosmosu i chcą naszego zła? Wolę stabilność niż butę i puste hasełka!!!

        Gość_...
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 1992

      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

      Interesują mnie Te wybory w SM"Krzemionki" , ze względu na Ruch oddolny który stworzył Mirek24.Czy wybory zostaną powtórzone,jeśli tak,to aby nie było przekrętów z głosami,to moja propozycja aby był na głosie rzuconym do urny napis z własnymi odczuciami typu "moja rada" Wolność " należy zrobić zdjecie telefonem i przesłać MMS do bazy danych.Po wyborach sprawdzić nie ważne głosy lub wybranych kandytatow.Problem fałszowania wyborów zostanie udowodniony.Dlaczego,uważam to za ważne,bo takie same problemy z wyborami mogą być w przyszłorocznych wyborach do rad,gmin,miasta,powiatu.

      Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        Byłam na wyborach i chyba oddałam głos jako jedna z pierwszych.I najzwyczajniej w świecie poszłam odrazu do domu.Gdy wyszłam z malwy na schodach natknęłam się na Dudę który też szedł do domu.Sama go zaczepiłam pytając czy głos w którym skreślono wszystkich z patronackiego jest ważny.Duda udzielił mi krótkiej odpowiedzi i porzegnał się mówiąc że idzie na kolację i POSZEDŁ.Więc piszę to publicznie WSZYSCY którzy piszą że coś widział ,czy był czegoś świadkiem KŁAMIĄ.Bo ja też nic nie widziałam ,dopiero o wszystkim dowiedziałam się od sąsiadek które zostały dłużej.Szkalujecie dobre imię człowieka ,a to jest karalne.Jeżeli będzie taka potrzeba ja zaświadczę to co piszę.I na schodach stało i widziało tę sytuację kilkanaście osób.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Uważam, że spółdzielnia powinna zostać podzielona. Stawki byłyby lepiej zarządzane same bez ogona w stylu Ogrodów, Radwana czy Rynku. To jest takie wielkie i silne osiedle.

          Gość_tom
          Zgłoś
          Odpowiedz
1234 ... 101102104106107 ... 139140141142
Przejdź do strony nr
123 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -