Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niegospodarność w SM "Krzemionki"

Ilość postów: 2556 | Odsłon: 215582 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                      Odnośnie KLASYKA - to nie ta pora , brać się do roboty!!! P,anowie , gospodarowanie nie swoją kasą to proste, twoja kieszeń mnie nie interesuje. Klasyk dotował,klasyk dawał ulgi, zwolnienia -klasyk wreszcze zbankrutował - KLASYK OBECNIE USIŁUJE NAS WYKOŃCZYĆ!!! - i wysłać na emigracę.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2014

          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Nie mieszam się w sprawach spółdzielni ale Twoje twierdzenie ,że Mirek 24jątrzy i rozbija jedna z najlepiej działających spółdzielni sa nieprawdziwe.To Ty masz ukryty cel aby była RN nadal rządziła w spółdzielni,oponentom listy Mirka 24 brak logiki w rozumowniu.Więc jak można dzialać na szkode siebie samego odpowiedz sobie.Dlaczego czepiacie się braku wykształcenia,biedoty kandydatów ,wyglądu niechlujnego,karalności,a także przepracowania tych kandydatów że wyglądają jak nadużywający alkohol.Znam tylko jedno człowieka z listy Mirka24 pana Dąbka starego Ostrowiaka ,uczył się w tej samej szkole co ja 2,ręcze za niego.Wiem o nim tyle że stara się ludziom pomagać,walczyc dla nich i szlag mnie trafia ,że takich ludzi niszczycie.Zapraszam wszystkich przegranych,poniżanych,wykluczonych,pijaków,margines społeczny,biedotę,ćwoków niepiśmiennych,rozsądnych ludzi,chłopstwo,socjalistów bez rodowodu PZPR i SLD,Chadekow ale nie z PO,Solidarna Polske,Stowarzyszenie kibicow KSZO,ludzi dobrej woli do tworzącego się stowrzyszenia wyborczego.Czas i miejsce podam w innym terminie.Łaczy nas miasto Ostrowiec i powiat Ostrowiecki.Poglądy polityczne się nie liczą się,bo przecież łaczy nas miasto ,powiat.

          Wykluczony
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Zapraszam do stowarzyszenia wyborczego najważniejsze osoby:bezrobotnych a także osoby będące na emigracji zarobkowej w Polsce i zagranicą.

            Wykluczony
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2017

            Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Mirek masz sto procent poparcia-Społeczeństwo Ostrowca to nie tylko, dyrektorzy,radni, prezesi,pracownicy urzędów ale przedewszystkim zwyczajni uczciwie żyjący mieszkańcy, oczekujący spokojnej starości i zdrowia. JEŻELI ODPUŚCICIE IM OBECNIE BĘDĄ SIAĆ TEN CHWAST W NIESKOŃCZONOŚĆ!!!.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

              Sto procent Twojego poparcia nie mojego.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                Mojego też nie. W naszej spółdzielni nie jest źle. Pokażcie mi spółdzielnie w Polsce gdzie widać znaczącą różnicę w opłatach całościowych. Mnie nie interesuje, że czynsz podstawowy ma mniejszy , ale za coś innego więcej płaci i na odwrót. Liczy się efekt końcowy. Papier wszystko przyjmie. Chciałabym zobaczyć te ocieplone bloki za fundusze z unii. Jeśli są takie super spółdzielnie i takie super RN to oddam głos na tę grupę co tyle obiecywała. A wykluczony wykształcenie, wiek, wygląd kandydata ma znaczenie. Dajmy też działać młodszym. Starsze pokolenie juz się narządziło. Nie mam nic do emerytów , niedługo sama będę w takiej sytuacji, ale swoją energię można też inaczej spożytkować, niekoniecznie we władzach spółdzielni.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                  Młodzi? Jedyne osiągnięcie niektórych to że ma żonę i dwoje dzieci.

                  Nic więcej o sobie powiedzieć nie można. Kandyduję bo chcę pomagać ludziom. Teksty jak z wyborów miss polonia.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2022

                  Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                  Problem już nie jest w obietnicach problem jest czy głosowanie jest fałszowane, czy nie, z tego co wiem jest już zawiadomienie w tej sprawie i kilkudziesięciu świadków zgłoszonych na Policji. Ludzie wykształceni , poniosła Was fantazja i poczucie bezkarności. To działo się na oczach mieszkańców. Pytanie jedno jest takie czy oszust przyzna się do oszustwa czy dalej będzie brnął i tłumaczył że tylko on i nikt więcej. Niech supełek rozwiąże nasza Policja im jeszcze wierzę i mam nadzieję że nie zawiedzie mieszkańców i wyjaśni kto dał tym panom karty do głosowania.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                    Jest jeszcze pytanie , jeżeli byli obcy z kartami do głosowania, który z kandydatów za tym stał ? Ten uczciwy czy tamten mniej uczciwy którego uważamy za uczciwego? Kogo mieli na listach skreślonych ? Kto był na liście którą przyniósł z łazienki jeden z członków na trzecim głosowaniu? Ciekawe czy można to wszystko sprawdzić?

                    Zresztą z kartami byli i wyglądający jak mięśniaki, czy lumpy, robotnicy, wykształciuszy, normalni i nienormalni. Kto był podstawiony i czy był podstawiony?

                    Jeżeli wydanych głosów było więcej niż tych w urnie to reszta nie ma wpływu na głosowanie, tak jak przy wyborach parlamentarnych gdzie jest tak samo.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                      No pewnie na prezydenta wybrać bezrobotnego bez wykształcenia i znajomości zasad gospodarczych i finansowych ubrać go w szorty i wysłać po pieniądze do ministerstwa finansów na pewno nam załatwi gdy tupnie nogą a za nim stanie wykluczony.... Smutne to, że tak myślą ludzie którzy chcą lepiej dla tego miasta.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                        Dla czego nie może być prezydent z listy bezrobotnych niewykształconych.To tylko polityk,jeśli ma zalety typu jest dobrym organizatorem pracy,ma dar przekonywania,dar łączenia ludzi nie,jest uczciwy,otwarty na problemy zwykłych ludzi, opiekuńczy. To nie potrzebny mu będzie Wykluczony do tupania w ministerstwie finansów i gospodarki.

                        Wykluczony
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Dlatego, że jeśli ktoś w swoim własnym życiu sobie nie radzi i niczego nie osiągnął nie powinien się brać za organizowanie życia innym ludziom.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2026

                    Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                    Jeszcze raz o wyborach. Kartka do głosowania była podzielona na trzy grupy. W każdej grupie należało zostawić przynajmniej jedno nieskreślone nazwisko. Kto tego nie zrobił - głos nie ważny. Sprawa jest prosta. Informacja była na odwrocie i przewodniczący każdego zebrania wielokrotnie powtarzał, jak należy głosować. Ale trzeba było słuchać, a nie być głuchym cieleciem, który przyszedł bo Mirek mu coś obiecał. Reformatora Mirka interesowła go tylko głosowanie. Jak doszło do debaty- uciekł z sali. Z resztą zrodbiło to ponad połowa zebranych. Nad punktem o wykluczeniach głosowało ok. 20 osób. To gdzie są ci co są za reformami. Można było na forum publicznym przy świadkach dyskutować z zarządem. Ale aby to zrobić trzeba mieć wiedze i argumenty.

                    Ludzie, którzy wchodzą do rady rozporządzają ogromym majątkiem i komu chcecie go powierzyć!? Chcecie drugiego Hutnika! SM Krzemionki nie ma długów na zewnątrz. Tego nik nie docenia. Najważniejsze, aby pokrzyczeć i nażreć się ciastek, tak aby brzuch bolał! (Niektórzy brali je nawet do toreb do domu!!!)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                      o boże,ale śmiechu warte,jak maja braki to brali,może im tych słodkości właśnie brakuje,nie wszyscy maja diety))

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2037

                      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                      Do - Gość 15,52 Drugi "HUTNIK" to już jest , od tego się zaczęło,brak jest tylko dobrej kancelarii w Krzemionkach, ale już blisko,jedna związkowa szkoła [ZRSM RP lustratorzy Prezesi 3 z Ostrowca też], co tam kasa oni [spółdzielcy] i tak za wszystoko zapłacą i niech nam nie skaczą , nauczkę im damy a po niej porozmawiamy.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2040

                      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                      Do Gość - 15,52 Drugi "HUTNIK" to już jest nawet o tym nie Wiesz.To jest szkoła ZRSM RP LUSTRATORZY 3 Prezesów z Ostrowca też , a resztę sam sobie przeanalizuj do czego prowadzą ich plany.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2002

      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

      Ile się dostaje za bycie w RN ? Może i ja był bym dobrym kandydatem ? Chce abyście płacili mniej wiem jak to zrobić ale nie mogę zdradzić tajemnicy konkurencji.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        Gieniu jest dobrym manipulatorem - to się wie! Logicznie myślący - jeżeli jesteś tylko płatnikiem w Spółdzielni to z Twoją logiką coś nie tak!!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
1234 ... 103104106108109 ... 139140141142
Przejdź do strony nr
123 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę