Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niegospodarność w SM "Krzemionki"

Ilość postów: 2556 | Odsłon: 215600 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          -R.A. pytasz w czym jestem lepszy od nazwijmy tego- członkiem oczekującym. Otóż jestem gorszy a wręcz dyskryminowany. Członek oczekujący nie posiada mieszkania ,nie posiada gruntu ale posiada prawo głosu na WZ a jest ono stworzone często na potrzeby kliki spółdzielnianej. Dyskryminacja nas mieszkańców polega na tym że część z nas posiada mieszkanie na własność ,posiada grunt i nie ma wstępu na WZ bo nie zapłacił 200-stu zł. członkowskiego.I ten przepis też jest stworzony na potrzeby kliki spółdzielnianej. Tak więc podsumowując właściciel mieszkania ma mniejsze prawa od nie -właściciela. Napisałem to najprościej jak mogłem bo myślenie nie jest najmocniejszą Waszą stroną.

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Mirek, święta racja. Tylko dlatego, że nie wpłaciłem tych dwustu złotych, nie mogłem iść na walne, mimo, iż jestem właścicielem mieszkania w bloku należącym do spółdzielni. Ja nie mogę głosować, bo nie jestem członkiem ale oni mogą bezkarnie wejść do mojej własności i dokonywać przeróbek instalacji gazowej - to chore!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2231

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Panowie o co te kłótnie. Posłowie przed wyborami znowu wezmą się za ustawy medialne w tym o spółdzielniach wprowadzą zmiany i po spółdzielniach nie będzie śladu. Mieszkańcy dostaną mieszkania i radni będą zadowoleni. A że w naszej 1/5 nie płaci to będzie zmartrwieniem mieszkańców. MWik gdy nie będzie zapłaconej całej faktury zamknie wodę i będziemy chodzić nad Kamiennę myć się.

                          Za trzy lata wybory nowe. Przecież te odwołania nie mają sensu. Policja 3-6mcy, prokuratura kolejne, sąd? pierwsza instancja 1 rok, druga instancja 1-2 lata , potem powtórnie pierwsza instancja , a potem umorzenie bo będzie już dawno inna rada nadzorcza...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Może czas abyście odzwyczaili się od umorzeń i małej szkodliwości czynu. Jest jeszcze interes społeczny aby tę sprawę wyjaśnić. Jeżeli były fałszowane wybory i podpisy to koledzy mogą próbować pomóc aby tylko nie szli za daleko. A czas? Mamy go dużo.

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Po przeczytaniu artykułu GO 29.07 .2013 ,wywiad PANI REDAKTOR RUCIŃSKIEJ z PANIĄ POSEŁ STAROŃ nasuwa się jeden wniosek .Prezesi spółdzielni mieszkaniowych najwyrzszy czas skończyć z ,,szemranymi interesami'' i zacząć się bać ,będzie dym.

                          P.S.Jeżeli PANI REDAKTOR zdecyduje się kandydować w wyborach za 15 miesięcy będę na NIĄ glosował

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          ja też!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          A co tam z wyborami? Dalej twierdzą że nie fałszowali?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          W związku z decyzją prokuratora jaką dziś otrzymałem proponuję aby :wszyscy pracownicy "umaczni" w wyborach do RN spółdzielni "Krzemionki" zgłosili się do prokuratury, wyjaśnili co i jak i dobrowolnie poddali się karze. Nikt z ze zleceniodawców wam nie pomorze. Ja wam wybaczam gdyż jestem osobą wierzącą.

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Jeśli pracownicy spółdzielni "krzemionki" nie wiedzą co to jest poddanie się dobrowolne karze niech się dowiedzą od Pana Casro w USA. Na tym procesie bardzo bogatego kraju zaoszczędzili tylko podatnicy.Na tym polega demokracja.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Dlaczego w Polsce byle jakie dochodzenie ,sprawy sądowe muszą trwać latami i wiąże się to z dużymi kosztami w biednym kraju pogrążonym w kryzysie a bogata Ameryka załatwia to w pół roku. Pan zysk

                          jak sama nazwa wskazuje liczy na "dmuchane".Niech się liczy z tym że mimo to że jest tzw. prezesem, stać go na wszystko ale też niech pamięta że on i jego poplecznicy za wszystko zapłacą.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Jak wróci Gienek i Slon tow a wam obywatelom wyjaśni.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Dajcie spokój bronili kolesiów i układów. Zacytuję im:miałeś chamie złoty róg.........."

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          A oni tobie: chciałeś chamie złoty róg ....

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          To nie ja wieściłem zwycięstwo , pokazałem chamów w krawatach którzy nas mieszkańców nazywali szrotem.Mnie wystarczy gdy staniecie przed Sądem.

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Jedna osoba tu na forum tak nazwała Twoja ekipę, a nie wszystkich mieszkańców i z pewnością nie była pod krawatem :) Ale koloryzujesz.

                          Gość_j
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2244

                          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Panie Duda co Pan na to? Chodziło Panu o te 600 zł.?Gdzie Pana HONOR.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Jak pamiętam to chcieliście aby Mirek kandydował i pokazał wam swoje poparcie. No kandydował tylko nie każcie mu kandydować do rady miasta bo prokurator się załamie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                          Wreszcie osobnicy poszli by tam gdzie ich miejsce a przekręty poszły by razem z nimi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 114115117119120 ... 139140141142
Przejdź do strony nr
123 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -