Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Niegospodarność w SM "Krzemionki"

Ilość postów: 2556 | Odsłon: 215606 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2367

      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

      Czy to rozwiązanie wspólny licznik,nie jest ekonomicznie tańsze.To co nie ekonomia decyduje w kapitalizmie czy interes gazowni i kliki powiązanej ze SM .Dlaczego rozwiązania komunistyczne jeśli się sprawdzają,od razu odrzucasz.To mieszkañcy nie RN,Zarząd decydują czy założyć liczniki czy nie .Żaden biały kołnierzyk nie będzie narzucał rozwiązań komunistycznych w stosunku do społeczeństwa(za komuny tak decydowali komuniści)-decydować ,narzucać rozwiązań mieć 60liczników czy jeden wspólny.To mieszkanćy bloku decydują,jeśli zdecydowali że nie zakładamy.To policja ,prokuratura ma obowiązek pomóc im w tym temacie.

      Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        Nie wypisuj człowieku bzdur, umowa zbiorowa, a co to za wynalazek? Z jakiej epoki?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2370

        Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        Dla kogo? Dla liczniejszych rodzin i dużo gotujących. Mało gotuję , jest na dwoje więc nie mam zamiaru płacić za innych i tych podgrzewających gazem, bo tacy są. To jest tak , jakby wychodzić razem do knajpy i jedni mniej jedzący zamawiają za 50 zł a ci bardziej żarci za 100 zł. I co brać rachunek i dzielić po równo. No chyba nie jest to uczciwe.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Do 13.31 gość: Nie masz pojęcia o różnicy między opłatą ryczałtową i licznikową. Za dwie osoby płacę w ryczałcie 20 zł. miesięcznie bez ograniczeń. Kolega w tej samej sytuacji ale z licznika płaci ok. 70 zł. co dwa miesiące bo doszły mu opłaty licznikowe.Oczywiście oszczędza aby mniej płacić. On płaci z licznika 36 zł. miesięcznie a ja 20 zł.Róznica 15 zł. razy 12 miesięcy daje 180 zł. rocznie razy 30 mieszkań jeden blok dostarcza PGENiG 5400zł. darowizny przy mniejszym zużyciu.Nie będę więcej tłumaczył bo albo masz licznik i wiesz o tym i chcesz w ramach "jak ja mam to i wy" siać propagandę.

          mirek24
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Nie sieję propagandy, ale mam licznik od początku , bo mam termę. Jednak nadal uważam że każdy niech płaci za siebie. I nie opowiadaj bo moja koleżanka mieszkając samotnie płaci co miesiąc 24 zł z licznika, oczywiście ma tylko kuchenkę na gaz. Przemawia do mnie tylko zniszczenie mieszkań i przymusowy remont jeśli to prawda, ale nie opłaty.

            Ale jeżeli to jest problemem , to są kuchenki indukcyjne i w ogóle zrezygnować z gazu. Ja bym tak zrobiła ale inaczej nie będę miała ciepłej wody.

            P.S.

            Mirek 24 widzę to od jakiegoś czasu, że jak ktoś ma inne zdanie niż ty , to bardzo się denerwujesz. Czemu? Pamiętaj, ze wcale nie musisz mieć racji i często jej nie masz wg mnie, ale to moje zdanie i mam do tego prawo. Uszanuj zdanie innych to twoje też będzie szanowane. Będzie wtedy sympatyczniej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2369

      Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

      Jakbyś miał rozum gościu z godz wczoraj 09:11,to nie pisał byś głupot o zagrożeniu bezpieczeństwa wybuchem logiki gdzie istnieje wieksze ryzyko wybuchu na 60 licznikach czy 1.Gdzie prędzej się rozszczelni instalacja 60licznikach czy 1.Czy problem pijaństwa w bloku i zagrożenia wybuchem nie będzie dotyczył wszystkich mieszkańców ,obojętnie czy macie 60 liczników czy 1.Do szkoły panie z godz wczoraj 09:11

      Wykluczony
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

        Do 13.58 Liczyłem pisałem wielokrotnie od. 2011 roku i jest to nudne dlatego powiem tak ; jedna osoba zamieszkująca w naszej SM płaci z ryczałtu 10 zł. nie ma termy ,z licznika będzie płacić 25 zł. Dyskusja nad licznikami jest zbędna i zamydla problem zafałszowanych wyborów i tu widzę problem. Kto chce licznik będzie miał kto nie nie będzie miał. Wybór należy do właściciela. A co z centralnym? Też jest ok?

        mirek24
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Ok. O to chodzi kto chce niech ma. Nie interesują mnie wasze wybory i mam tylko nadzieję, że zwycięży prawda. Co do CO? Mam licznik elektroniczny , zwrot 1320zł, w mieszkaniu 21st, więc z czego mam być niezadowolona? U was na Stawkach i Rosochach macie bardzo stare kapilarne liczniki. Nawet gdy miałam przez kilka lat cieczowy, podziałka była o wiele dokładniejsza.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Ile zaliczki płacisz miesięcznie na Co?

            mirek24
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

              190 zł za 60 m kw

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2376

            Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Nie daj się wciągać Mirek w dyskusje które nic nie wnoszą bo część z nas ma już liczniki i chętnie byśmy zobaczyli kary dla winnych tego pomysłu. Co z z lewymi kartami do głosowania kto wydał i kto podpisywał to jest ważne!!!!!!!!!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2377

          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Jak sobie własną chałupę postawi

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 2378

          Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

          Nudne jest już to twoje czarowanie - licznik i indywidualna umowa to norma, a ty promujesz wypaczenia.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

            Ciekawy jestem ile z ponad 400 mandatów i kart do głosowania zostało wydane osobom uprawnionym do ich pobrania i udziału w WZ?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

              Do gość wczoraj 19.10 poczytaj we wcześniejszych wpisach na temat zawyżonych zamówień mocy cieplnej i przekrętach z tym związanych. Nie będę wszczynał dyskusji która również tu była. Masz zawyżone zamówienie na CCW w nieruchomości przynajmniej o 40%. To nie jest zwrot tylko niesłusznie pobrana zaliczka z czego zawyżonych kosztów stałych nigdy nie otrzymasz. do gościa z 19.00 odpowiem krótko : dużo ,wiedza nasza się poszerza i zaczyna przerażać. Coraz więcej mieszkańców zgłasza kolejne dowody w tej sprawie.Worek się rozwiązał.

              mirek24
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                I zaczną opowiadać jak to się głosy zdobywa za flaszkę wina lub piwa.

                To co się pod tym kasztanem działo ................to wielu z nich będzie długo wspominało.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                  Co po niektórzy próbują ośmieszyć na tym forum ludzi,którzy chcieli coś zmienić w tej spółdzielni kandydując w wyborach do RN.Wszyscy ci krytykanci niech zwrócą uwagę jak zarząd i stara rada kurczywie trzma się swoich stołków ,łamiąc prawo wyborcze.Niestety, zwykły mieszkaniec jest pionkiem,który ma tylko płacić i płakać.Nie sądzę żeby ludzie chcieli aby o ich interesy dbała sitwa kumpli z,,BUDOSTALU''plus połowica ,,STERYDA''z Malwy,wspierana skorumpowaną RN

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Niegospodarność w SM "Krzemionki"

                    A czemu to obraża się męża księgowej Sm Krzemionki nazywając go "sterydem"? To nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z ostrowieckich szkół i ze sterydem nie ma nic wspólnego, to że prowadzi siłownię jest powiązane z jego wykształceniem i zawodem.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
1234 ... 121122124126127 ... 139140141142
Przejdź do strony nr
123 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -