Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Odpalacze.eu

Ilość postów: 34 | Odsłon: 4696 | Najnowszy post
  • Odpalacze.eu

    czy sa czynne w niedziele?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Odpalacze.eu

      tego Kolego nie wiem ale zapraszam tam gdzie nie jest istotny dzień.. wszystko przyjedzie pod same drzwi...

      http://www.dopalam.pl

      http://www.dopalam.pl/ziola-mieszanki-c-2.html

      jak się pospieszysz... moze zdążysz kupic nawóz mefa niebawem go wycofają... jest w dzaile proszki, nawozy

      mefa to dopalacz maks... deliktanie przy nawozeniu... przeczytaj instrukcje... badz pelnoletni...

      dopalam
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Odpalacze.eu

        propagowanie nałogu ....... powinno nie mieć tu miejsca.....niektórzy maja już tak wypalony mózg,ze tylko woda może im pomóc

        kost@
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Odpalacze.eu

          no i jak forumowicze, slyszeliscie o ostatnich wydarzeniach zwiazanych z dopalaczami? ktos nadal jest za?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Odpalacze.eu

            Dlaczego Moderator nie zlikwiduje wątku?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Odpalacze.eu

              a niech cpaja i żra co chca w koncu chcieli swobody to jak swoboda to we wszystkim a dlaczego to zakazywac a aborcji np nie??tu i tu wystepuje smierc i to swiadomie albo dlaczego zakazywac dopalaczy skoro np malolaty pija pala na potege i tez umieraja tylko ze powoli .to tak odnosnie zakazów

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

            Odp.: Odpalacze.eu

            Jestem przeciwko alkoholowi - odmóżdża społeczeństwo gorzej niż te dopalacze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Odpalacze.eu

              ja jestem przeciwny papierosom, bo palacze oprócz siebie trują jeszcze mnie, jak przechodzę obok:(

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Odpalacze.eu

                a niech pala.Bedzie mniej durniów na świecie.,Tylko jestem za tym by płacili dodatkowo za pobyt w szpitalu.Nie powinnismy za nich płacic my.Chorzy.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Odpalacze.eu

                  Zgadzam się. Ja też nie chcę ponosić kosekwecji ich głupoty i pokrywać kosztów ich leczenia. Stać ich na prochy, to i na szpital.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Odpalacze.eu

                    .. dokładnie , równiez sie zgadzam ze jesli na własne zyczenie chcą sie truc , to równiez za swoja kaske.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Odpalacze.eu

                      niech cpaja pala i chlaja byle by u siebie w domu i za kazde wykroczenie pod wplywem tego dziadostwa dostanie odpowiednia kare a leczenie nalogowcow powinno byc pokrywane z ich kasy prywatnej ,skoro nie maja rozumu

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Odpalacze.eu

                        wszystko dobrze, tylko wtedy mielibyśmy więzienia pełne tych co ćpaja i chlają, a za ich pobyt i tak musielibyśmy zapłacić my, podatnicy:(

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Odpalacze.eu

                          Myślę, że powiedzenie "okazja czyni złodzieja", jest w tym wypadku bardzo odpowiednie.Jeżeli nie będzie sklepów z dopalaczami i łatwego dostępu do tych trucizn, to z pewnością mniej DZIECI I MŁODZIEŻY / !!!/ będzie je zażywać. A że można sprzeciwić się istnieniu takich sklepów, udowadnia Bydgoszcz.

                          Urszula
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odpalacze.eu

                          To samo można powiedzieć o alkoholu. Tyle że alkohol my znamy, a dopalacze są nam obce i stąd strach przed nimi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odpalacze.eu

                          Mózgi gdyby nie podatek z akcyzy od papierosów/alkoholu to słuzba zdrowia by była bankrutem, więc nie piszcie, że palacze powinni pokrywac koszty leczenia z własnej kieszeni bo wpływy do budżetu przez nich generowane są ogromne.

                          Gość_Pale i będe palić
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odpalacze.eu

                          Płacę na ZUS i ten ZUS tak słabo się mną opiekuje, że będę palić i w ten sposób zmuszę ZUS, żeby mnie prędzej czy później leczył. Tak?

                          Gość_Już nie palę
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Odpalacze.eu

                          *żeby mnie prędzej czy później leczył JAK TRZEBA, tzn. z leżeniem w szpitalu, reanimacjami i całą otoczką wokół ludzi z rakami, nadciśnieniami, zawałami itp.

                          Gość_Już nie palę
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę