Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Odśnieżanie chodników

Ilość postów: 32 | Odsłon: 1563 | Najnowszy post
  • Odśnieżanie chodników

    Czy w tym mieście nie funkcjonuje coś takiego jak odśnieżanie chodników? Nie pytam złośliwie. Jestem nowy w tym mieście, mieszkałem w kilku innych miastach i czegoś takiego nigdy nie widziałem. Rozumiem, że ciągle pada i zasypuje, ale nie widziałem ani jednego odśnieżonego chodnika w tym mieście. Ogrody, słoneczko, Kopernika, polna wszystko zasypane nawet przy przejściach dla pieszych. Przyznam, że jestem w szoku bo to nie jest jakaś mała wioska.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Odśnieżanie chodników

      Jest niedziela niehandlowa. Każdy chce odpocząć po tygodniu roboty, spędzić czas z rodzina. Może nawet pójść do kościoła.

      Poczekaj do jutra.

      Gość_Anka
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Odśnieżanie chodników

        Jeśli służby drogowe chcą się nazywać służbami, to nie ma dla nich weekendów.

        Służba działa 24h.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Odśnieżanie chodników

          Osniezajta w czynie spolecznym

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Odśnieżanie chodników

            na Rosochach pięknie wszystkie chodniki odśnieżone, od razu widać, że nowy Zarząd działa bez zastrzeżeń, brawo, czekamy na podwyżki czynszu.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Odśnieżanie chodników

              W którym miejscu te chodniki odśnieżone ?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Odśnieżanie chodników

        Do 13:40 wczoraj nie była niedziela i było to samo. Poza tym takie rzeczy robi się co dzień, co z tego, że jest niedziela. Co to za idiotyczny argument ?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Odśnieżanie chodników

          dzień święty święcić!

          Gość_parafianin
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Odśnieżanie chodników

            To zamknij targowice

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

            Odp.: Odśnieżanie chodników

            Piesi w Ostrowcu to intruzi. Ciekawe, czy ktoś władz miasta próbował dojść do przejścia dla pieszych? Dzieci i starsi nie mają szansy przedostać się przez zwały śniegu.

            Gość_babcia
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

            Odp.: Odśnieżanie chodników

            jak jest zima to musi być śnieg , większość z was to chyba nie pamięta albo nie wie jak wyglądała zima przed laty

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Odśnieżanie chodników

              Ale nie było takiego natężenia ruchu aut i pieszych. Na ulicach było więcej furmanek niż samochodów a piesi przy takiej pogodzie najczęściej siedzieli w czterech swoich ścianach.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

          Odp.: Odśnieżanie chodników

          W niedzielę trzeciego grudnia wieczorem jeździł spychać w okolicach Biedronki i spółdzielni.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Odśnieżanie chodników

            ZUM tez nic nie odśnieżył. Płaci sie im za dzierżawę terenu i tam maja w obowiązku odśnieżać, ale gdzie tam. Tylko podwyższać cenę za m2 potrafią. DO wiosny i pogonić ich.

            Gość_ZUM-porażka
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Odśnieżanie chodników

      13:25. Ty to tak zależnie od tematyki wątku - albo mieszkasz tu od pokoleń i alarmujesz, że Ostrowiec tak się wyludnił, że już nie ma nikogo na ulicach, bo wszyscy stąd wyjechali z uwagi na złe zarządzanie miastem, albo dopiero co się tu przeprowadziłeś(nie wiadomo po co, jak wszyscy stąd wyjeżdżają) i też alarmujesz, bo znowu stwierdziłeś jakiś kataklizm z winy zarządzających. Ciekawi mnie też, jak ty to zrobiłeś, że aż tyle osiedli obleciałeś w porze, gdy normalni ludzie siedzą przy niedzielnych obiadach? Jeździłeś w ramach audytu, spacerowałeś dla zdrowotności, a może pomyliłeś Ostrowiec ze swoją wioską, z której się niedawno przeprowadziłeś i stąd ten szok?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Odśnieżanie chodników

        14:06 o czym ty mówisz? Nie zakładałem żadnego wątku, że Ostrowiec się wyludnił... Chyba mnie z kimś pomyliłeś

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Odśnieżanie chodników

          Niekoniecznie trzeba zakładać wątek, żeby się wypowiedzieć na forum. "Światowcu"(mieszkałem w kilku innych miastach) szybko się zorientowałeś i w nazwach osiedli i w zasadach funkcjonowania forum(jak założyć wątek, a nawet wiesz, jak czytać wpisy wyczekujące i na nie odpisać. Podziwiać, podziwiać, bo przecież od niedawna tu mieszkasz:))) Szybko się uczysz, bo działasz jakbyś znał to forum od lat hahahaha

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Odśnieżanie chodników

            Zum odśnieżył. Zepchnął śnieg z ulic na chodniki i przejścia dla pieszych.Na Sienkiewicza nie ma dostępu do przejść do pasów.Skrzyżowania są dla pieszych nie do przebycia.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -