Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          5.30 weź się puknij w głowę, co piszesz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 167

                          Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Mam nowy dom, docieplony - 220 m2, ogrzewanie podłogowe. Temperatura ustawiona na 22,5 st. C. Za rok 2020 z ciepłą wodą 2950 zł. Po podwyżkach pewnie z 5000 zł.

                          Gość_Gal
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Dom 109m grudzień zużycie gazu 336m rachunek 695zl styczeń zużycie 331m rachunek 980zl to i tak taniej niż tona węgla która spalała się w miesiac a koszt 1500zl

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Taniocha tylko ogrzewac gazem a w domu w kurtce trzeba chodzic chyba?:)

                          Mam sasiada grzeje gazem zawsze u niego ok.18 stu stopni jest w korytarzu 16...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Dom z 2010r ocieplony styropianem 12. 130m2 temperatura w dzień 23, nocą 21. Pobór gazu to od połowy grudnia do połowy stycznia około 10 M3 na dobę. Po domu naprawdę nie chodzę w kurtce.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          W tej chwili gaz najtaniej, mimo że cena wzrosła.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Nie prawda,pellet jest tańszy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Skąd wiesz, jak palisz słomą sprasowaną.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Ale teraz nikt przez dwa lata gazu nie podłączy. PSG odpowiada, że w latach 2022-2023 nie bedzie nowych przyłączeń do sieci gazowniczej. To czym palic? Co z ekologią?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Można ogrzewać butlami gazowymi 33kg. Wyszło troszkę drożej niż z sieci.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Dzisiejszy artykuł na Onecie.Gaz w porównaniu do końca ubiegłego roku podrożał 5 krotnie,W dalszym ciągu twierdzicie,że ogrzewanie gazem jest najtańsze?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Sprawdziłeś to na własnej skórze czy powtarzasz głupoty? Właśnie ogrzewam gazem kotłem wielofunkcyjnym [ciepła woda użytkowa i kuchnia] i nie widzę takich podwyżek [rozliczenie miesięczne]. Zużyłem przez ostatni miesiąc około 10m3na dobę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Chcialem gaz ale za daleko do gazociągu,

                          wybrałem pellet a tu niespodzianka, pellet niestety zaczyna osiągać ceny abstrakcyjne i faktycznie nie wiem czy nie jest drożej niż ogrzewanie gazem :-( jak tak dalej pójdzie okaże się że wygrali Ci co mają piece tzw. wszystkopalne tzn. węgiel i drewno

                          Gość_Wojtek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Oczywiście w takim piecu spalisz wszystko ,a kto to widzial takie ceny gazu itd.???? niech sobie sami zmieniaja piece...unia by chciala zmieniac ale najpierw niech zmienia place te do unijnych wyrownają wtedy bedziemy zmieniać piece na gazowe. Chyba ze sami mi załoza i placa za rachunki... jak wymagają ...bo niemam kasy i mnie niestać

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          A mialem gaz zakladac dobrze ze niezalożyłem...bo teraz byłby zonk i trzeba by chodzic w domu w kufajce...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 181

                          Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Założyłem kocioł gazowy dwufunkcyjny lecz nie likwidowałem kotła na węgiel-drewno. Po prostu nie brałem dotacji. Teraz, jeśli będą duże mrozy, odpalam sobie kopciuszka i mam piękne ciepełko w domku. Ale to przy mrozach -15 stopni. Mam jeszcze spory zapasik drewna i węgla.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 182

                          Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Podaj ile zapłaciłeś, a nie ile spaliłeś. Dla porównania podaj ten sa okres z ub roku. Wg mnie w 2021 były trzy podwyżki cen gazu po cichu - tak mi wychodzi z rachunków.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ogrzewany gazem dom o pow. ok. 220 metrów kw. - koszt

                          Już Ci piszę ile zapłaciłem. Za pół miesiąca od 14. 12 .2021 do 31. 12. 2021- 309 złotych. Natomiast od 01. 01. 2022 do14. 01. 2022 -389 złotych. Temperatura w domu: noc-21 dzień-23 stopnie + ciepła woda i kuchnia. Rozliczenie mam miesięczne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę