Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

Ilość postów: 14 | Odsłon: 1442 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...”.
  • Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

    Szukam dla dziecka...

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

      Na NFZ jest chyba tylko dr.Ziębakowska w przychodni na Kopernika.Szczegółów nie znam.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

        Ona jest bardzo nie miła, ja pojechałam do Starachowic, na NFZ długo się czeka nawet 3 lata... Dlatego zdecydowałam się prywatnie. Jestem zadowolona z leczenia aparatem.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

          Tylko dr. Gralec że Starachowic.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

          Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

          13:17, od kilku lat moje dziecko jest pod opieką tej pani. Nigdy nie była nieprzyjemna. Zawsze uśmiechnięta, pożartuje, wytłumaczy, pokaże, jak pytam. Nie wiem dlaczego masz takie zdanie, ale myślę, że dr. współpracuje w myśl zasady " Jak Kuba Bogu..". Ja nie powiem o dr Ziębakowskiej złego słowa, a i leczenie przebiega prawidłowo.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

            Ja też uważam ,że jest w porządku. Jeśli dziecko nie nosi aparatu to wtedy się denerwuje, a mamusie mają pretensje bo nie miła. Tylko po co blokować kolejkę jak tyle dzieci czeka.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

              A czy jest w Ostrowcu ortodonta dla dorosłych? Mam wrażenie że w naszym mieście jest deficyt tych specjalistów.

              Gość_Ruta
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

                Ortodonta jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych.Przynajmniej w naszym ostrowieckim przypadku.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

                  Chyba szukaj w Kielcach.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

                    W Koszalinie.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

                      Najbliższy termin na NFZ za dwa lata.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

      Poszukaj.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

        Znajdź w Kielcach, trochę dalej ale szybciej.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ortodonta-ilu jest w Ostrowcu i gdzie przyjmują, wie ktoś? Oczywiście na NFZ, jaki termin...

          Też byłem, szybko i bez problemu.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -