Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

Ilość postów: 10 | Odsłon: 8047 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty sprzeczne z Zasadami Forum i/lub posty, które zostały czasowo wyłączone z wyświetlania ze zwykłego widoku. Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,”.
  • Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

    Niepokojący list na adres naszej Redakcji przesłał rodzic ucznia jednej z szóstych klas z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim. – (…) Obecna sytuacja doprowadza do tego, że wzorcowa klasa z bardzo wysokimi wynikami stała się patologiczną klasą, z którą nauczyciele nie chcą pracować. Część dzieci nie chce obecnie chodzić do szkoły bo jest to dla nich trauma. Nie wiem czy musi coś się stać, jakieś dziecko ma sobie coś zrobić, aby instytucja szkoły wreszcie zareagowała – to jeden z fragmentów listu. Co wydarzyło się w PSP nr 1? O sytuację zapytaliśmy w Kuratorium Oświaty w Kielcach, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 oraz Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Ostrowcu Świętokrzyski.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

      Rośnie pokolenie, które wzoruje się na tej hołocie przetaczającej się w ostatnich latach przez ulice polskich miast z okrzykami j***C PIS czy wy****ć. Nawet życzenia świąteczne Neumana czyli platformerskiego planktonu były z udziałem 8 gwiazdek.

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

        To co napisał ten rodzic jest prawdą, a nawet są dużo gorsze zdarzenia w tej szkole.Dyrekcja nie widzi problemu i nigdy nie widziała.

        Opisana klasa nie jest jedyną w której są problemy.Wystarczyloby zrobić spotkanie z rodzicami klasy 8f i oni powiedzieliby co w ich klasie się działo. Podcinanie żył na lekcjach,telefony do domów publicznych również w czasie zajęć lekcyjnych,dręczenie psychiczne koleżanek (jedna z dziewczynek wpadła w anoreksję i depresję. Do dzisiaj jest pod opieką lekarzy i psychologa) można by jeszcze dużo pisać. To bardzo dobrze, że wreszcie ktoś poruszył tą sprawę.

        Gość_Rodzic
        Zgłoś
        • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

          Tak. To prawda co, piszą. W tej szkole wiele złego się dzieje . Sprawy od dawna zamiatane są pod "dywan". Przyjeżdża kontrola i jest wszystko ok. To tak jak kiedyś, Gierek przyjeżdżał to trawa była malowana, drzewka sadzone be korzeni i dywany rozkładane. Gierek wyjeżdżał i wszystko wracało do stanu wyjściowego. Pamiętajmy ryba psuje się od głowy.

          Gość
          Zgłoś
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

      Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

      Z całą pewnością, nie mogę polecić jedynki. Moje dziecko chodziło do niej i potwierdza, że w szkole działo się dużo patologicznych rzeczy. W klasie mojego dziecka zdewastowano wiele mebli, było 2-4 palaczy oraz zastraszano słabszych uczniów. Gdy zgłaszano incydenty, to dyrekcja obiecywała coś z tym zrobić (m.in. zapychanie toalet), ale do niczego nie dochodziło. Kadra pedagogiczna nie interesuje się zdrowiem psychicznym dzieci, przez co pozwala się na takie sytuacje. Moja córka wymieniła wiele takich incydentów np.: dręczenie, dewastacja mebli i toalet, rozproszenie gazu pieprzowego czy kradzieże

      Dw4HS
      Zgłoś
      • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

        Grilujecie jedynkę a w innych podstawówkach jest podobnie, bezkarna młodzież robi co chce, w czwórce jest to samo, nauczyciele sobie nie radzą z trudną młodzieżą, interwencje u pedagoga są bez sensu, dyrekcja też niewiele może pomóc, a jeden z drugim terroryzuje szkołę.

        Gość
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

    Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

    wszystko to są pomówienia. jeżeli komuś leży na sercu dobro dziecka to idzie do dyrektora lub wyżej, a nie chowa się za wpisami anonimowymi. ja nie bałem się iść na skargę do dyrektora i pomogło. bujdy opowiadacie i tyle!

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

      Gościu 22:42 Przeczytaj sobie, ludzie interweniowali i nic, bo szkoła musi dbać o swoją reputację. Jak pani Dulska:)

      Gość
      Zgłoś
      • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

        Tak jest z instytucjami samorządowymi. Przed wczoraj bandzior zadusił jednoroczna córeczkę w obecności matki. Rodzina miała niebieską kartę, MOPS od listopada napisał 3 pisma do Sądu, bo dziecko miało ślady bicia. I co ? I nic. Bo kasta zajmuje się walką o demokrację w Polsce. Biedna dziecina została zamordowana przy bezczynności tych, którzy powinni temu zapobiec.

        Gość
        Zgłoś
        • Odp.: Ostrowiec Św.: Co dzieje się w PSP nr 1? Na list zaniepokojonego rodzica odpowiada kuratorium,

          *Przedwczoraj

          Gość
          Zgłoś
W tym wątku znajduje się 1 post, który oczekuje na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy jest zgodny z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę