Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
      • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

        Jak się okazuje istnieje też zagrożenie takie, że jak komuś się zachce, to nie bardzo będzie miał gdzie zrobić.

        "(...) I ty fortuny skurwysynu,

        Gówniarzu uperfumowany,

        Co splendor oraz spleen Londynu

        Nosisz na gębie zakazanej,

        I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,

        A srać chodziłeś pod chałupę,

        Ty, wypasiony na Ikacu,

        Całujcie mnie wszyscy w dupę. (...)"

        https://www.polonijka.de/julian_tuwim_calujcie_mnie_wszyscy_w_dupe

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

          Przy kazdym kosciele powinien stać kibel

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

            Miasto generalnie powinno zająć się ym problemem ,bo problem pozostaje. Wszystkie miejsca które ludzie odwiedzają ,tego przybytku nie posiadają -Gutwin ,Park Miejski .Park Fabryczny ,górna część miasta. Kiedyś pan Marci Marzec jeszcze jako radny podnosił na sesjach ten problem ,ale został wyśmiany i nic nie osiągnął. A problem pozostaje i to dosyć spory. Nie każdy może korzystać z toi -toi ,bo rzadko opróżniana i niemyta jest siedliskiem zarazy co dla osób starszych jest niebezpieczne a i korzystanie niekomfortowe. A wystarczy popatrzeć chociażby na Starachowice albo nawet Nową Słupię nie wspomnę o miastach dalej jak Sandomierz czy Tarnobrzeg. Nasze średniowieczne miasto widocznie wyznaje zasadę że najlepiej pod lub za krzakiem.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

            Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

            Byłeś na audiencji u swojego proboszcza? Co Ci powiedział? Jak masz problem z utrzymaniem, to zakładaj pieluchę. Proste. Widocznie wierni nie zgłaszali takich problemów dlatego też radni chyba takimi sprawami nie zajmowali się. Z sesji rady miasta dowiedzieć się można, że problem był od dwóch lat i nikt nie chciał go rozwiązać i wreszcie ktoś się zlitował i rozwiązał problem. Dlatego radna podziękowała w imieniu mieszkańców, bo widocznie mieszkańcy prosili ją o to by publicznie na sesji podziękowała za wychodek.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

              Radny jest często głosem mieszkańców i w tej roli, jak widać sprawdziła się znakomicie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                Na stronie UM nie ma jeszcze dostępnego oficjalnego protokołu z obrad na tej sesji, dlatego pozwoliłem sobie samodzielnie wykonać transkrypcję i jeśli nie jest ona taka, jaka być powinna, to trudno. Nie posiadam też informacji, czy problem był omawiany na jakiejś komisji UM.

                Irena Renduda-Dudek: - Czy ktoś z Państwa radnych chciałby jeszcze zapytać? Proszę, Małgorzata Stafijowska.

                Małgorzata Stafijowska: - Ja bym chciała osobiście bardzo serdecznie podziękować, przepraszam Pani Przewodnicząca, Szanowni Państwo, Pani wiceprezydent i Panu wiceprezydentowi jak i służbom za to, że taka prośba moja złożona w ramach mojej interpelacji dotycząca pumptrack-a już jest, że tak powiem dobrze załatwiona. Chodzi o to, że dzieci i napisali do mnie też maila rodzice, w tej chwili mogą korzystać jeżeli chodzi o środki higieniczne, czyli tutaj mówimy konkretnie z TOI-TOI-a podczas pobytu, wielogodzinnego pobytu na tym placu zabaw, tak go nazwę, dla średniej i młodzieży. Przez kilka lat, 2 lata nie było takiej możliwości. W tej chwili jest i myślę, że to jest bardzo ważne, skoro rodzice po prostu też za to dziękują. Ja również bardzo dziękuję za pomoc w imieniu tych dzieci i młodzieży, która po prostu przez wiele godzin korzysta z tego pumptruck-a. Bardzo dziękuję.

                ----------

                Małgorzata Stafijowska była w Twój Ostrowiecki Samorząd, KWW JG -> Tak! Dla Samorządu.

                Teraz możemy śmiało powiedzieć: Tak! Dla Toalety przy pumptracku ;]

                ----------

                https://bip.um.ostrowiec.pl/interpelacje/szukaj?councillor=stafijowska

                https://bip.um.ostrowiec.pl/interpelacja/28410/interpelacja-w-sprawie-organizacji-nadzoru-i-zasad-obowiazujacych-na-obiekcie-pumptrack-na-os-pulanki

                https://bip.um.ostrowiec.pl/interpelacja/28927/interpelacja-w-sprawie-zamontowania-progow-zwalniajacych-przy-ul-armii-krajowej-w-okolicach-pumptacku-oraz-swiatel-ostrzegawczych-odblaskowych-w-tym-miejscu-a-takze-zwiekszenia-kontroli-strazy-miejskiej-na-terenie-parku-honorowych-krwiodawcow-ewentualnie-zainstalowanie-kamer-monitoringu-w-tym-parku

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                  Oto symbol naszych czasów. Co my robimy tym TOI-TOIem? Otwieramy nim oczy niedowiarkom. I mówimy:" To nie jest nasze ostatnie słowo i nie jest to wszystko na co nas stać!". Czyli jadłodzielnia ze śmietnikowym jedzeniem była, Toi-Toi był, czekamy zatem na kolejne sukcesy naszej władzy. By Ostrowiec rósł nam w siłę, a uśmiech co dnia gościł na ustach mieszkańców naszego miasta. Hurrrra!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                    No ja nie wiem, czy sprawa, została dobrze załatwiona. TOI-TOI to prowizorka na jedno- lub kilko-dniowe "imprezy", także nie przeceniałbym swoich dokonań ;-) Dziękuję za uwagę :)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                      Nie możemy też dać się zastraszyć wandalom i np. nic nie robić z uwagi, że ktoś może później coś zdemolować, zniszczyć. Ile razy była odbudowywana Tęcza w Warszawie na Placu Zbawiciela? Można też postawić jakiś budyneczek, podłączyć do niego kanalizację i bieżącą wodę lub chociaż wyposażyć w zbiornik z wodą i jakieś profesjonalne szambo, tak jak w pociągach były takie, czy są nadal.

                      A teraz piosenka. Zgadnijcie jaka? :)))

                      Big Cyc - Wielka miłość do babci klozetowej (Official video) https://www.youtube.com/watch?v=9AdRu5RoPR8

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

                Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                Szukałem w Internecie informacji, zdjęć, nagań wideo odnośnie tego, czy za granicą przy tego typu obiektach są toalety, np. takie stacjonarne, nie mobilne, albo czy w ogóle są jakiekolwiek... I jak zawsze istnieje problem, że ktoś taki obiekt może zdemolować oraz mogą istnieć też różnego rodzaju zagrożenia związane z taką toaletą....

                EXELOO - Toaleta publiczna w Nowej Zelandii. https://www.youtube.com/watch?v=O-Y2LKtt-Zg

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 37

                Odp.: Ostrowiec Świętokrzyski: Radna podziękowała za… toaletę przenośną!

                Wraz z rozluźnieniem politycznym ogłaszam rozluźnienie w okolicach spodni. Ciągle modne hasło "Precz z komuną" zamieńmy w hasło "Precz z toaletą". Już czas ulżyć sobie pełną i swobodną ****

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę