Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

Ilość postów: 11 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Idż ze skargą do dyrektora Grabowskiego i zobaczysz, że poskutkuje,dobrze radzę i wiem że dyrektor zareaguje

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Nie zgadzam się. Akurat ten dyrektor jest ok. Dba o opinię szpitala, nie lubi nieprawidłowości w zachowaniu personelu, jest czuły na sygnały z zewnątrz. Moim zdaniem, nie powinno się bagatalizować takich zachowań, jak opsane w poscie, nie machać ręką na to, a mówić, mówić i mówić. Moze kiesyś to przyniesie pozytywny efekt

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Są oddziały, na których lekarze nazywając się "wybitnymi specjalistami" zachowują się gorzej od prostaków. Czują się bezkarni, są chamscy w obyciu z pacjentem i jego rodziną. Niektórzy twierdzą, że mają prawo do swoich dziwactw z racji swego "geniuszu". Moim zdaniem ci, którzy najbardziej się sadzą - najmniej potrafią. Człowiek wykonując takie zawody jak lekarz, nauczyciel, ksiądz, itp., powinni posiadać takie cechy jak: empatia, kultura osobista, pokora, chęć niesienia pomocy. I niestety w każdym z tych zawodów są ludzie, którzy chyba omyłkowo go wybrali, albo zaślepiły ich dobra materialne i miłość do pieniędzy.

    Myślę, że lepiej byłoby znieść składki na ubezpieczenia zdrowotne, bo i tak większość ludzi leczy się prywatnie, a lekarze np na izbie przyjęć mieliby cennik za usługę. Ilu pacjentów przyjmą tyle zarobią. Byłoby wtedy jak za PRLu - 200 procent normy.

    Gość_a
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 22

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Sami na to pozwalamy, nie robiąc nic. Pozwalamy się traktować olewkowo, to tak nas traktują. W szpitalu potrzebna jest zmiana personelu, bo większości zachowanie wynika poprostu z zasiedzenia. Na miejscu dyrektora, rozpocząłbym "wymieszanie" pielęgniarek po róznych oddziałach. Pracując X lat razem tworzą jakby komitywę, która jest "władzą". Jak "mafia", która jest nie do ruszenia. Nikt nam łaski nie robi,że pomoże w sytuacjach kryzysowych. Po to ta placówka powstała, aby nieść pomoc. A jeżeli nie umie tego robić, to tak, jak w zakładach prywatnych- wymienić , szukać lepszego pracownika. Ale cóż, to budżetówka. Tam są etaty" dozywotne".

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Grabowski na tym stanowisku jest bardzo dobry. Nie dał rządzić lekarzom.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    A ja miałem chyba wielkie szczęście bo gdy w zeszłym korzystałem z pomocy szpitala nie oczekiwałem na izbie przyjęć nawet 1 minuty.

    Szykowałem sie na 5-6 godzin a przyjęli mnie natychmiast.

    Chyba wszystko zależy od ilości chorych a nie od złej woli lekarzy.

    Tak mi sie wydaje.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    PISMEN to nie była pomoc doraźna, czytać potrafisz? skierowanie wypisał lekarz rodzinny w piątek, gdt ojciec był w przychodni. W poniedziałek udał sie rano na izbę przyjęć. nie oczekiwał, ze załatwią go w 15 minut, ale osiem godzin ze skierowaniem na izbie przyjęc to chyba przesada. Dopiero jak lekarz z 2 zmiany kazał zmierzyć ciśnienie, to szybko podstawili wózek i na R-ke zawieźli.

    Gość_maria awaria
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    chyba dawno nie byłeś w takiej sytuacji żeby Cię mieli przyjąć do szpitala i obyś nie musiał bo zobaczysz jak bez problemu Cię przyjmą

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    Polska jezyk trudna jezyk. Chinski tablet fajny tablet.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość_Goebbels
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    ch cha cha manager dooobre soobie. ON MA POJĘCIE O ZARZĄDZANIU. Chce doczłapać do emerytury i tyle. Jednym słowem swój chłop - koleś. Obcych nie wolno wpuszczać, bo a nóż przewietrzyliby szeregi.... ostrowieckiego pożal się Boże establiszmentu.

    Niedługo wybory samorządowe

    WYBORCY NIE BĄDŹCIE BIERNI. ZACZNIJCIE MYŚLEĆ I DZIAŁAĆ. I NIECH WAS NIE SKUSZĄ OBIETNICE OBŁUDNYCH KANDYDATÓW - CIĄGLE TYCH SAMYCH, ZA KTÓRYCH PLECAMI STOJĄ LOKALNI PRZEDSIĘBIORCY CZERPIĄCY PROFITY Z ICH WYGRANEJ.

    Gość_WYBORCA
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 75

    Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

    To prawda i co więcej szkoda mojego zdrowia by o tych i podobnych przypadka karygodnych pisac czy mówic

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 11 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę