Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          We wszystkim chodzi o kasę.

                          marccolo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          PISMEN to nie była pomoc doraźna, czytać potrafisz? skierowanie wypisał lekarz rodzinny w piątek, gdt ojciec był w przychodni. W poniedziałek udał sie rano na izbę przyjęć. nie oczekiwał, ze załatwią go w 15 minut, ale osiem godzin ze skierowaniem na izbie przyjęc to chyba przesada. Dopiero jak lekarz z 2 zmiany kazał zmierzyć ciśnienie, to szybko podstawili wózek i na R-ke zawieźli.

                          Gość_maria awaria
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          Jeżeli chory dostał skierowanie do szpitala w piątek to oznaczało, że powinien zgłosić się na izbę przyjęć właśnie w tym dniu, a nie po dwóch dniach. Skoro czekał tak długo mógł jeszcze poczekać kilka godzin.Zazwyczaj po zgłoszeniu na IP chorzy mają pobieraną krew na badania laboratoryjne, a na wyniki oczekuje się kilka godzin.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 62

                          Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          POPIERAM!!!!

                          Gość_www
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 72

                          Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          Czytam i nie wierzę. Poprzez POWAŻNE problemy zdrowotne mojej rodziny w ostatnim roku miałam kilkakrotnie "niewątpliwą przyjemność" być na ostrowieckiej izbie przyjęć. Za każdym razem nie był to kaszelek i katarek, inni oczekujący pacjenci też z byle powodu tam nie gościli. W ostatnim czasie z bliską mi os., pomimo skierowania od lekarza rodzinnego, skierowania z pogotowia, z jak sie później okazało poważnym rozpoznaniem nie przyjęto 4-krotnie w ciągu 2 tyg. Dopiero za 5-tym razem po kolejnych 2 tyg. z objawami krwawienia do światła przewodu pokarmowego os. ta trafiła na oddział. Lekarze na izbie mieli pretensje, że przyjeżdża do szpitala o 1 w nocy, odwodniona, wycieńczona, że przecież poprzednim razem dali skierowania do specjalistów. No cóż, nie jej wina, ze terminy oczekiwania na wizyty sa takie, a ona wymagała pilnej pomocy a nie wizyty za 3 mies. Nasz błąd, zapewne prywatna wizyta zapewniłaby, że szybciej uzyskałaby pomoc i konieczne badania...

                          Gość_Zniesmaczona
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 67

                          Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

                          ch cha cha manager dooobre soobie. ON MA POJĘCIE O ZARZĄDZANIU. Chce doczłapać do emerytury i tyle. Jednym słowem swój chłop - koleś. Obcych nie wolno wpuszczać, bo a nóż przewietrzyliby szeregi.... ostrowieckiego pożal się Boże establiszmentu.

                          Niedługo wybory samorządowe

                          WYBORCY NIE BĄDŹCIE BIERNI. ZACZNIJCIE MYŚLEĆ I DZIAŁAĆ. I NIECH WAS NIE SKUSZĄ OBIETNICE OBŁUDNYCH KANDYDATÓW - CIĄGLE TYCH SAMYCH, ZA KTÓRYCH PLECAMI STOJĄ LOKALNI PRZEDSIĘBIORCY CZERPIĄCY PROFITY Z ICH WYGRANEJ.

                          Gość_WYBORCA
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

        Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

        O TAK TO PRAWDA

        Gość_zzz
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

      Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

      A ja miałem chyba wielkie szczęście bo gdy w zeszłym korzystałem z pomocy szpitala nie oczekiwałem na izbie przyjęć nawet 1 minuty.

      Szykowałem sie na 5-6 godzin a przyjęli mnie natychmiast.

      Chyba wszystko zależy od ilości chorych a nie od złej woli lekarzy.

      Tak mi sie wydaje.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

        ale to nie powinno zalezec do szczęścia ,powinno być tak ze pacjentem interesuje się izba od momentu kiedy się tam zjawil a nie od tego czy w tym czasie przyjechala karetka czy tez lekarz poszedł zrobić np. kupke.Moze być tak ze ktoś przyjdzie om własnych silach ale długo nie ma czasu czekac by ktoś nim się ze spaecjalistow zainteresowal w końcu lekarz nie wie kto i w jakim stanie na niego czeka .Mogę dojść i czekac pozorni nic się nie dziej a faktycznie możesz mieć np. wew wylew i co??wzrokiem na izbie przeswiela kto ważniejszy tez z karetki czy może bardziej chory ten co przyszedł??Tam jest po prostu koszmar na tej izbie i nie ma nikogo kto by się za ten szpital wkoncu wziol Lekarze uwazaja się za najlepszych ale pytanie czy nie z tych najgorszych??

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

          Pismen nawet jak masz skierowanie do szpitala nie muszą Cię przyjąć. Mojego znajomego ostatnio odesłali do domu ze skierowaniem na neurologię, bo nie było miejsc. Kazali przyjść za tydzień. Po tygodniu jak stan zdrowia znacznie się pogorszył, to położyli go ale na korytarzu. No ale porobili badania, które były zlecone.

          A jeśli chodzi o naszą izbę przyjęć to dużo lepiej problem rozwiązano w opatowskim szpitalu. Są dwie izby: dla pacjentów z karetek i dla tych co sami przyjechali (taka przychodnia). Raz rodzice tam trafili i tłoku nie było. Ale nie wiem czy tak jest zawsze.

          Gość_a
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ostrowiecki szpital - oczekiwanie na przyjęcie od 7:30 do 16:00

            Normalne, ze jak nie ma miejsc to nie przyjmuja. Oddzialy nie z gumy.

            Pomoc dorazna /nocna czy swiateczna/ w kazdej gminie dziala inaczej. Zalezy kto ma na nia kontrakt z NFZetem. Najwygodniej dla pacjentow jak faktycznie jest to przychodnia przyszpitalna, przynajmniej nie ma zamieszania. U nas niestety jest to od lat dziwnie zorganizowane i stad olbrzymie zamieszanie - ludzie zglaszaja sie ze wszystkim do szpitala, a dla nich to zaden interes odwalac robote za kogos kto ma z tego kase.

            pismen
            Zgłoś
            Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę