Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Oszuści

Ilość postów: 3 | Odsłon: 1164 | Najnowszy post
  • Oszuści

    witam mam gorącą prośbę do wszystkich

    miałam podaną paczkę z Anglii, firma jarki II miała mi ją dostarczyć w terminie kilkudniowym. Niestety minęło juz 3 tygodnie a paczki dalej nie otrzymałam. Na próżno wydzwaniam bo nikt nie odbiera telefonów, z tego co udało mi się ustalić to wiem że firma ta zawiesiła działalność a przewozem osób zajmuje się teraz jakaś inna firma a co do paczek to nic nie wiadomo. Raz udało mi się że ten właściciel odebrał telefon i powiedział mi że paczki zostały już rozesłane kurierem ale jak się okazało to było kłamstwo. Proszę wszystkich którzy mają jakieś informacje na ten temat o pomoc, gdyż mieszkam dosyć daleko i nie chciałabym na darmo tam jechać.

    Gość_dziunia
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Oszuści

      A ubezpieczona w Anglii ta paczka ?jak nie to moze byc po filipku.Ja jak wysyłałem kase to ubezpieczałem na równowartość ,kroili, rozrywaliszukali niewiadomo czego szła nieraz miesiąc ale niestety nic niemogli wymyślec i musiało sie wszystko zgadzać.Oczywiscie nie ta firma tylko poczta.Kumpel jak wysłał bez ubezpieczenia to tyle pieniadze ogladał ślad zaginął

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Oszuści

        wysylaj DPD

        a nie jakimis obsranymi firemkami

        Gość_marek
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -