Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                  Oj to zły przykład dałeś,jak zareagujesz z kumplami to będziesz miał przesrane bardzo długo.Bo to państwo chroni przestępców.

                  3 miliony na kościół w Polsce ,a skąd takie dane?z onetu i pewnie z wybiórczej

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                    hmm tytuł wątku brzmi "Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski"

                    To wygląda tak, jakby Pan Owsiak wziął całą sumę dla siebie... Chory człowiek z tego autora!

                    server
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                      Nie staję po żadnej stronie, ale server patrzysz na jedną stronę medalu.

                      Jeśli to nie Owsiak "zgarnął" to i nie Owsiak "kupił" :) Jeśli zgarnęła fundacja to i fundacja kupiła.

                      Ot takie tam fanaberie - uczciwie spojrzeć na obie strony.

                      Pozdraiwma

                      arkadiuszbak
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                    Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                    Heh, ja w moim przykładzie nie mialam nic zlego na myśli;) nie chodziło mi o reakcję typu "zatłuc zlodzieja";), ale chociażby o zwykłe zwrocenie uwagi na to co się dzieje.

                    Może masz rację, przykład malo fortunny, ale chodzi mi o pewien tok rozumowania - nie robimy nic prócz dbania o wlasny tylek, resztę ma robić państwo. Dobrze wiemy, że z tym panstwem i jego dbalością o obywateli bywa różnie. Dlatego tym bardziej cenię incjatywy oddolne, chociażby jak wośp - państwo nie daje rady, próbujemy sami:)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                      dobrze,że jest taka akcja, wiadomo kiedy, gdzie i na co. i każdy coś z tego ma:)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                        ale to przeciez ludzie daja.daja bo chca.bo czuja potrzebe.skad te miliony?od ludzi.

                        to tak jak na tace, nikt od nikogo nie wyciaga.

                        niech Owsiakowi "skapuje"jak najwiecej.

                        sa eleganciki ktorzy kradna na wielka skale w zaciszu i nikomu nie kupia sprzetu medycznego.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Owsiak zbierze ok. 40 melonów z całej Polski

                          Masz rację, ludzie dają, bo chcą, bo mają taką potrzebę, niech tych ludzi będzie jak najwięcej:). Ale dlaczego niektórych tak to kłuje w oczy, dlaczegO?! Mam możliwości i ochotę, daję 100 zł; nie mam takiej mozliwości, daję powiedzmy 5 zł; nie chcę - nie daję nic - ale po co wylewać pomyje na J. Owsiaka?! Po co?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
3 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -