Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pałac Tarnowskich

Ilość postów: 48 | Odsłon: 11032 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Pałac Tarnowskich”.
                • Odp.: Pałac Tarnowskich

                  Jestem zachwycona sylwestrem byłam z mężem i ze znajomymi co roku tam przyjeżdżamy ze stolicy .Jedzenie super obsługa godna polecenia nie zgadzam się z żadną negatywną opinią innych osób . Pokoje duże i czyste .Piękny wystrój ,wesele imprezy tylko tam Polecam..................................

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pałac Tarnowskich

                    Palac Tarnowskich jest rzeczywiscie wyjatkowym miejscem na wesele, ale przestrzegamy wszystkich nowozencow bo obsluga w tym miejscu byla fatalna :( rzeczywiscie czesc gosci dostala zimne posilki a po godzinie 2.00 nad ranem trudno bylo dopatrzec sie kelnerow. Stol pary mlodej byl bardzo skromnie udekorowany (pamietajcie by uzgodnic ten temat przed uroczystoscia). Apelujemy do dyrektorstwa Palacu, Palac Tarnowskich to przepiekne miejsce az trudno uwierzyc ze brak organizacji posrod personelu tak Wam zaniza poziom. A jest przeciez tyle asertywnych i kompetentnych osob posrod tak licznych bezrobotnych. Mimo to pozdrawiamy i mamy nadzieje ze nasza opinia przyniesie pozytywne zmiany i mimo wszystko nie zniecheci Mlodych Par do organizacji przyjec weselnych w tym uroczym miejscu.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pałac Tarnowskich

                      Fakt, my zrezygnowalismy z organizacji tam naszej imprezy po rozmowie z Panią Dorotą. Menagerka bez konkretów.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pałac Tarnowskich

                        uff dobrze, że to przeczytałem mieliśmy tam planować nasze wesele ale zrezygnowaliśmy na szczęście

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pałac Tarnowskich

                          żałujcie bardzo bo ja tam miałam swoje wesele i było cudownie.Nie było osoby z moich gości którzy by na cokolwiek narzekali.Jedzenie było doskonałe ,Te złe opinie to pewnie od konkurencji.Zazdrość ich zżera.Takiego weselnego klimatu nie ma w żadnym lokalu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            Dziwne że byłem tam nie u konkurencji a u znajomej która tam pracuje i byłem tam ostatni raz. Sama twierdzi że weselna w tym Pałacu są słabe a pracuje bo ma tam pracę. Byłem raz i nigdy więcej nie przyjdę. Osobiście podoba mi się w Magnacie i Redzie...

                            igorigor
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            o widać jak konkurencja z magnata i reda działa.Tak nie można bo ja twierdzę że pałac ma ducha i coś czego nie ma żadna inna sala.Konkurencja może pisać co chce ale i tak pałac dla mnie jest najwspanialszy pod KAŻDYM WZGLĘDEM.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 45

                            Odp.: Pałac Tarnowskich

                            Dziwna wypowiedź. Wesele mojej córki było w Pałacu. Pod każdym względem jestem zadowolony - obsługa, menu, cena. W Pałacu organizowałem ogólnopolskie spotkanie. Byli ludzie z Warszawy, Bydgoszczy, Szczecina, Przemyśla, Częstochowy, Starachowic, Szydłowca, Zabrza, Łodzi wszyscy byli zadowoleni z pobytu. Do dzisiaj wspominają to jak zostali tam przyjęci. Jest to miłe dla mnie a zwłaszcza dla właścicieli. Wydaje mi się , że konkurencja powinna z Pałacem walczyć jakością a nie czasami bzdurnymi wpisami.

                            Gość_Zbych
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            Byłam tam na weselu co grał Voice Band z Ostrowca.

                            Muzyka dziadowska,jak i przyjęcie.Nie polecam nikomu.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            A jakąż to historię ma ten budynek?? Serio pytam , nie wiem.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            Szpital

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Pałac Tarnowskich

                            Szkoła Specjalna

                            Gość_Mopsik
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    7 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:Dodaj firmę