Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

Ilość postów: 104 | Odsłon: 5787 | Najnowszy post
  • PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

    Post będzie długi za co z góry przepraszam, ale chcę naświetlić problem.

    A więc - od dłuuugiego już czasu na osiedlu Słonecznym pod blokami 8 i 6 niemal w każdym tygodniu rozgrywają się jakieś patologiczne potyczki.

    Również mieszkam na tym osiedlu, ale ciut dalej. Moje dziecko chodzi do przedszkola - o zgrozo - obok tych bloków. Co rusz jakieś bijatyki, głośna muzyka rodem z cygańskich taborów, kłótnie ludzi tam mieszkających, wyzwiska. Ostatnio bicie psa przez młodego bandytę który najprawdopodobniej mieszka tam w bloku 8 i do którego non stop wzywana jest policja. Chłopak biega rozebrany, bije przypadkowych ludzi, wybija szyby w klatkach schodowych, bluzga przeokropnie.

    Mam dosyć uciekania z dzieckiem z tego rewiru, przez który tak czy inaczej przejść musimy.

    Jeżeli czyta to ktoś z tych bloków: ludzie dlaczego nic nie robicie z tym bandytą? Czekacie aż zrobi komuś krzywdę? Dlaczego nie dzwonicie po policję kiedy pod waszymi oknami ludzie okładają się po mordach? Dlaczego nie ma z waszej strony żadnej reakcji? Wiecznie kilkanaście głów w oknach jak typowe dewoty i tyle. Mówi się ze dolny Ostrowiec jest niebezpieczny, a rozmawiając z ludźmi widzę i ja i masa znajomych, że patologia zagnieździła się na tym „renomowanym” osiedlu. Nie mówię, że wszyscy są tam pokręceni, ale niestety coś jest na rzeczy.

    Największy problem polega na tym, że spora grupa osób boi coraz bardziej wypuszczać dzieci na plac zabaw albo w ogóle na dwór właśnie przez tego chłopaka przez którego non stop coś sie dzieje. To nie są żarty bo ponoć ostatnio pobił jakąś dziewczynę a nie był to pierwszy raz. Nie wiem czy ma już żółte papiery że policja cały czas go wypuszcza ale chłopak stanowi zagrożenie.

    Do brzegu - gdzie się udać większą grupą ludzi, żeby rozwiązać problem, który pojawia sie za każdym razem kiedy ten patol wychodzi z więzienia? Strach wyjść czasem na zewnątrz kiedy policja lata po osiedlu wiadomo za kim i co rusz słychać syreny policji i karetek. Życie już samo w sobie jest mega męczące, żeby znosić przez kolejne lata taki terror

    Gość_Przerażona
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

      Pewnie ćpun.

      A policja by zareagowała gdybyście wy dzwonili na patoli.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

        Ostrowiecka Milicja to ma lepsze zajęcia niż sie uganiać z jakimś małolatem.

        Gość_eskowron
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

      Młody ten chłopak?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

        A czemu sama problemu nie zgłosisz?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

          Jestem matką dziecka niepełnosprawnego, więc uciekam czym prędzej bo syn w takich sytuacjach wpada w panikę, a choruje na epilepsję. Więc nie będę dzwonić i czekać na policję, a potem latać na komendę bo nikt mi z młodym nie zostanie, a nie będę robiła nic kosztem dziecka. Dziwi mnie po prostu bierność ludzi, którzy tam mieszkają i mają niemal w każdym tygodniu takie atrakcje.

          Zapytałam gdzie można iść, żeby ten temat popchnąć i faktycznie COŚ zrobić. Nie prosiłam o nic niewnoszące, puste komentarze smutnych ludzi.

          Gość_Przerażona
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

            Spółdzielnia, dzielnicowy, szczególna uciążliwość, eksmisja.

            Tak to widzę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

            Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

            Nie słyszałaś nigdy o policji ani o straży miejskiej?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

              Umiesz czytać!?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

        Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

        Przepowiednia się sprawdza. Raczej mieszkają tam ludzie normalni, garstka nieliczni psują reputację ludziom którzy tam mieszkają. Dzwonić na policję.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

          Tak, NIECH KTOŚ.

          Jak nie zgłaszasz, to uciekaj dalej.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

            Może dzwoń do dzielnicowego? Na stronie KPP znajdziesz numer telefonu do niego.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

      Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

      Czy to chodzi o krystianka? Jego mamunia prezentuje taki sam poziom. Jak wychowała takiego bandytę i nie wstyd jej chodzić po mieście to mówi samo za siebie. Byłem świadkiem jak kiedyś właśnie ręką uderzał w okna klatek był w jakimś amoku aż wreszcie wybił szybę i zalewał się krwią. Fakt dziwni ludzie mieszkają w tych blokach omijać takie miejsca z daleka najlepiej. Niech się mieszkańcy męczą skoro im to nie przeszkadza to frajerzy po prostu

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

        Tak jest

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

          Niestety, nikt nic nie zrobi. Mogą go zamknąć w Morawicy, ale szybko wypuszcza. To samo z więzieniem. Jeśli nic nie zrobi nikomu, to też nic z tego. Znam temat.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

            A jak zrobi to jak zwykle żółte papiery I nietykalny?

            Takie mamy prawo?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

              Ale jak nic nikomu nie zdobił? Niedawno pobił chłopaka pod blokiem a nie dalej jak w weekend znowu kogoś pobił i znowu wozy policji i karetki były pod tymi blokami. Nawet na spotted Ostrowca były zdjęcia tego bandyty. Pobił jakaś kobietę. Więc pisanie ze nic nikomu nie robi jest nie prawda. Chyba ze czekamy aż kogoś zabije. No ale przecież jeśli ma żółte papiery to za nic nie odpowie. Najlepiej omijać to getto!

              Gość_Waldemar
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: PATOLOGIA Os. Słoneczne blok 8 i 6

                On pobił kobietę w parku? To przecież już go złapali

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -