Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

Ilość postów: 100 | Odsłon: 8530 | Najnowszy post
  • Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    Witam mam pytanie.

    Na Pierwszą Komunię Święta ile się teraz daje jako gość?

    Gość_Witam
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

      ja dałam sesję zdjęciową w prezencie i mam spokój.

      Gość_Iwona
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

      My dajemy 500 zł.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

        A chrzestna ? Podpowiedzcie prosze.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

          ja daję 1000zł

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

          Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

          22.00

          Moja corka 4 lata temu od chrzestnej dostała ok 600 zl, a od chrzestnego ok 400 zl bo to byly prezenty, nie gotowka.Z tego co słyszę,to nie wiele sie zmieniło.Chrzestni na chrzest w granicach 400- 600 zl.Oczywiscie jak kogoś stać może dać i 1000 zl,a jak go nie stać da 300 zl i tez będzie dobrze,szczególnie jest chrzestni to ucząca sie i niepracująca młodzież.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

            Ty piszesz o komuni czy chrzcie15:34?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

              16.57

              O chrzcie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                aaa, a jaki jest temat watku?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

      Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

      Dajesz tyle, na ile Cię stać.

      Gość_Moto
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

        Jak obliczyć, na ile mnie stać? Czy to znaczy, że mam tyle dać ile mi zostanie na koniec miesiąca z pensji? Załóżmy, że dam resztę a tu mi się odkurzacz zepsuje albo awaria wc się zdarzy? Jeszcze się trzeba odpowiednio ubrać. Czy mam kupić sukienkę za 50 zł na bazarze a dać 6 stówek czy sukienkę kupić za 8 stówek bo taka mi się bardziej podoba. Naprawdę nie wiem, na ile mnie stać, podobnie jak nie wiem co to znaczy co łaska, czy ten wdowi grosz to jest właśnie co łaska. Ot takie dylematy majowe mam.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

          15.48

          Każdy wie ile ma miesięcznie kasy,wiec wie ile może dać,tak żeby mu wystarczyło do następnej wyplaty i zeby nie musial pozyczac.A awarie,o których piszesz mogą zdarzyć się w kazdej chwili,to z takiego powodu nie kupisz sobie np butów bo odkurzacz może ci popsuć?? Gdybyśmy myśleli w ten sposób to nigdy nic byśmy sobie nie kupili,nigdzie nie pojechali,nie poszli na żadną imprezę gdzie trzeba dać prezent.

          Ja wychodzę z takiego założenia,ze jeśli naprawdę nie stać mnie na prezent to nie idę na imprezę.Bo iść na krzywego ,najeść i napic się za darmochę to obciach i wstyd.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

            To znaczy że wszędzie jest obłuda zapraszają mnie tylko po to żeby dostać prezent, kasę, a nie dlatego że mnie lubią. U mnie w rodzinie jest zwyczaj że na imprezy urodzinowe, imieninowe nikt nikomu prezentów nie znosi. Ostatnio miałam wesele córki , nie wyobrażałabym sobie żeby na weselu mogło zabraknąć np. ukochanej cioci bo ją na prezent nie stać. Jak nie jestem wstanie zorganizować wesela to go nie robię, a nie za talerzyk gościom kazać płacić

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

              20.35

              A juz nie opowiadaj glupot,ze wesele robiłaś charytatywnie ,i ze młodzi nie liczyli na kasę,w to juz nie uwierzę.Myslalby kto,ze taką samarytaninką jesteś.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                A dlaczego nie, znam takie przypadki, że wesele zorganizowali sobie młodzi sami i na żadne prezenty nie liczyli, zaznaczając to wyraźnie zapraszając gości.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

                Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                nie mierz każdego swoją miarą .

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

                Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                wesele zrobiłam dla kochanych dzieci i kochanej rodziny nie dla zarobku. Ale widocznie niektórzy tego nie rozumieją i to jest najsmutniejsze.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                  Nie rozumieją bo są zmanipulowani dzisiejszą "nowoczesnością". Na szczęście nie wszyscy.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -