Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

Ilość postów: 6 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    Jestem chrzestną komunia w ta niedziele daje dziecku 1000zl+ksiazka z dedykacja,tego samego dnia mamy komunie u sistrzenicy meza i tez zajedziemy daje 300zl i kolczyki srebrne.nie robimy sobie prezentow na mikolaja,urodziny i inne okazje wiec uwazam ze mozna tyle dac tym bardziej ze od dnia chrztu wiedzialam z bedzie tez komunia

    Gość_xy
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    a dlaczego tak jest? bo jeden przed drugim chce się popisać że go stać. Albo że "jak to jego dziecko ma a moje nie?" Głupota ludzka i tyle, kiedyś rower, łańcuszek, biblia, rolki czy tam gra pegasus a teraz? skutery quady telefony po 2-3tys zł. pytam po co? To rodzice uczą takiego dziadostwa dzieci żeby się chwaliły że mają lepsze od swoich rówieśników czy rodziny. A później takie dzieci tych "bogoli" śmieją się w szkole że ci co mają mniej (a są szczęśliwszą rodziną od tamtych) że nie stać ich na buty nike adidas czy inne rzeczy markowe. Swoja drogą w każdej szkole powinny być mundurki. Żeby nie wyróżniać bogatszych od uboższych.

    A wracając do Komunii to kiedyś byłem na na takiej gdzie była orkiestra ale dałem prezent i po obiedzie stamtąd wyszedłem , bo co to wesele czy Komunia dziecka?? Ludziom to się naprawdę w głowach popierd.....

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 51

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    Niestety czasem rodzina gorsza niż obcy ludzie.

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście zastosowano krytykanctwo wobec osoby, firmy, produktu lub usługi (krytyka dla krytyki, negatywna krytyka bez podania argumentów, wytykanie pomyłek i braków); na tym Forum krytykę powiązaną z negatywną oceną należy popierać argumentami, np. negatywnie oceniona jakość wykonania usługi lub produktu musi być poparta faktami, danymi, uzasadnieniem itp.; nie należy upominać za drobne pomyłki w pisowni, ponieważ Forumowicze nie mają możliwości edycji napisanych przez siebie postów i ewentualnego poprawienia błędów.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    Wczoraj byłam na komunii, dalam 200zl, brat jako chrzestny dał 1000zl,.co dla Mnie osobiście jest absurdem. Ale "ponoć" tyle się daje..

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 81

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    A ile lub jaki prezent dla dalszej rodziny, zaproszenie dostaliśmy wczoraj a komunia 12maja. Komunia w drogim lokalu. To zaproszenie to zupełne zaskoczenie,ale pójdziemy skoro nas zaprosili. Gdyby robili w domu nie byłoby zagwozdki a tak nie wiem ile lub co dać aby było ok, ale też nie planuję "zastaw się a pokaż się".

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 82

    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

    A ile teraz się daje jako gość? Idziemy z dziećmi do lokalu, dalsza rodzina i wielkie przyjęcie jak wesele.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -