Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                  • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                    Ola pójdź do kościoła chociaż jeżeli nie chcesz na przyjęcie. Uważam, że msza jest ważniejsza od imprezy w lokalu, a twoja obecność w kościele to obowiązek jako, że jesteś członkiem rodziny. Ja ide na komunię i daje 1000 zł ale kazdy daje tyle na ile go stać. Pozdrawiam

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                      Ja jestem chrzestną i też daje 1000 zł. Ale tak jak napisane wyżej - każdy daje tyle na ile go stać.

                      Gość_Meg
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                        Wczoraj byłam na komunii, dalam 200zl, brat jako chrzestny dał 1000zl,.co dla Mnie osobiście jest absurdem. Ale "ponoć" tyle się daje..

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

                  Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                  Bardzo dziękuję za zrozumienie :( ciężko mi jest bardzo... Ale dla mnie takie zachowanie też jest karygodne. Mówię pójdę dam 200 zł i zostaniemy obgadani że ho ho. . ja wiem co moja siostra o mnie sądzi. tak naprawdę mnie i mojego faceta nienawidzi.

                  Gość_Ola
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                    i 200 zł wystarczy to jest dla dziecka i coś juz za te pieniążki kupi lub dołoży

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                      A pomyślał ktoś aby dać sesję zdjęciową dla dziecka? Jeśli nie stać na to jednej osoby można się złożyć. W ten sposób to dziecko dostanie prezent a nie rodzice w dodatku piękny i na całe życie.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 82

                      Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                      A ile teraz się daje jako gość? Idziemy z dziećmi do lokalu, dalsza rodzina i wielkie przyjęcie jak wesele.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 64

                    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                    Jak się tak nienawidzicie nawzajem, to nie idź.

                    Nie męcz ani siebie ani siostry.

                    W ten dzień idź do kościoła i pomódl się o przebaczenie wzajemne (twoje i siostry).

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 66

                    Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                    Jak cię mają obgadać to obgadają, jak pójdziesz i jak nie pójdziesz. Może w tym wypadku trzeba zamknąć oczy na to, co siostra powie i wziąć pod uwagę dziecko. Czy nie będzie rozczarowane, że ciocia nie przyszła? To oczywiście zależy od relacji z dzieckiem. To jest faktycznie przykre, że gości zaprasza się po to, żeby dali prezent, a nie liczy się przyjemność spotkania, bycia razem.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                      Pomocy! Mój chrześniak za 2 tygodnie ma komunie z Kumą dogadaliśmy się co do prezentu. Kupujemy konsolę Playstation 4. Problem jednak że tej konsoli jest parę rodzajów. Różnią się ceną wyglądem parametrami. Myślałem że tu nie ma problemu. Konsola to konsola. Kupujesz gry i działa. Ktoś potrafi doradzić? Na panów w żółtej sieci nie ma co liczyć :(

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                        Dobrze poniżej tysiąca dostaniesz bez problemu Slim 500 GB, ewentualnie w granicach tysiąca lub niewiele poniżej 1TB. W różnych zestawach można trafić na inną gierkę "startową". Ostatnio w różnych marketach są lepsze lub gorsze promocje, trzeba się rozglądać.

                        Gość_Zdenek
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          Popytaj w sklepie z grami na Słonecznym.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

                        Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                        Konsola jest jedna, co najwyżej może być w zestawie z grami lub bez. Parametry zawsze są te same. Kupujesz, włączasz i działa.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          http://ps4pro.pl/newsy/ps4-pro-vs-ps4-slim-vs-ps4-porownanie-specyfikacji/

                          Jednak nie do końca jest to jedna konsola, różni się nie tylko grami w zestawie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          Dzięki za pomoc. Jednak skorzystałem z pomocy pana ze Słonka. Slim niestety nie spełni wszystkich oczekiwań. Konsola musi być podłączona pod kino domowe a slim nie ma odpowiedniego wyjścia. Zapomniałem nazwy ale takiego od kina domowego. Telewizor też go nie ma więc lipa. Trzeba szukać starszy model konsoli bo te go miały.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          No niestety, ale Slima wykastrowano z niektórych złącz. Powodzenia w poszukiwaniach ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          To wyjście zwie się optyczne :) na szczęście w PRO już jest. Swoją drogą wracając do tematu to fajnie że nie jestem sam z zakupem konsoli na komunię. Wbrew pozorom wychodzi taniej niż zakup roweru. No chyba że kupujemy w tesco

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pierwsza Komunia Święta - ile się teraz (2017 r.) daje w Ostrowcu?

                          Też kupujemy konsolę ale na pół z chrzestnym.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę