Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

Ilość postów: 64 | Odsłon: 11749 | Najnowszy post
  • Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

    Pijany kierowca TRANS KATRINY złapany przez ostrowiecką drogówkę na linii 104 i to taka super firma co kierowcy pijani jeżdżą za kierownicą... nie korzystam z usług takiej firmy,,,,,kiedy wróci MPK na Garbacz

    jozef80
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

      W prywatnych firmach często przyjmuje się kierowców, którzy za alkohol zostali wyrzuceni z PKS bądź MPK.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

        Wlasnie 22.22 w tej firmie pracuje co najmniej dwóch kierowców którzy zostali wyrzuceni z pks za alkochol a kto tam może robić,ludzie jezdzicie na wlasne ryzyko dojedziesz albo nie dojedziesz

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

      Niestety ale to było do przewidzenia. Prywatni busiarze zawsze będą robić co chcą, nie bardzo ich obchodzi Pasażer. Czekasz na przystanku, a busik albo przyjedzie albo nie...szczególnie w okolicach świąt. Również tęsknię za MPK.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

        W Busach brak kontroli kierowców bo po co to dodatkowe pieniądze i robota a Pasażer i jego bezpieczeństwo się nie liczą najważniejsze są pieniądze

        Gość_Pasażer
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

          Kiedy wroci MPK do Cmielowa i Kunowa. Nie chcemy jezdzic transeksualistka Karina , ale jestesmy zmuszeni, bo nie ma czym:((. Te busy to tragedia techniczna, w takich busach to przewozą warzywa w innych miastach. Czekam na MPK bądz PKS z utęsknieniem . Chce dawac zarabiac lokalnej państwowej firmie, a nie jakiemus prywaciarzowi który niszczy Mpk i zmienia rozklad jak tylko mpk zmieni i zawsze 2,3 minuty wczesniej podjezdza bus przed mpk

          Gość_izabella s
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

            to po co wsiadasz skoro widzisz ze przyjezdza te 2,3 minuty wczesniej???

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

            zawsze możesz rowerem jeździć jak ci busy nie pasuja

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

              W tych busach Trans Katriny nie dosyć że jeżdżą pijani kierowcy to jeszcze jeżdżą tacy których stan zdrowia daje wiele do życzenia wiadomo badania kombinow..., a dodam jeszcze że i te busy Trans Katriny mają przeglądy techniczne tylko na papierze płyty diagnostycznej nigdy nie widziały plus kierowcy wczorajsi,przemęczeni bo jeżdżą ponad stan dopuszczalnych godzin pracy kierowcy, czego nasza kochana drogówka nie widzi daje wielką bombe która kiedyś eksploduje ale wtedy będzie już zapózno nasza kochana drogówko.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                DO FAKTÓW ZGŁOSIĆ SPRAWE I NAGŁOŚNIĆ LUB TELEWIZJI UWAGA itp. ŁAKOMY KĄSEK DLA MEDIÓW JEŚLI TO PRAWDA.

                Gość_Bogdan
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                  Bogdan a z tobą to wszystko ok? Teraz to MPK wychwalacie? Mało to było wcześniej narzekania że kierowcy niekulturalni, że autobusy złomy, że z kasy miasta idzie tyle kasy na miejską spółkę, że trzeba dopłacać itp itd ... Nie mówię że w busach wszystko ok. Jednak wiele aut jest ok i na pewno nie służą do przewożenia warzyw. Ten jeżdżący do Ćmielowa, to mały autobus. Na pewno do życzenia zostawia punktualność. Rozumiem spóźnienia, jednak są kursy gdzie przyjeżdża wcześniej. Skoro jest napisane 8.05 to dlaczego jest o 4-5 minut wcześniej? To niech na rozkładzie będzie 8.00. Ja nie narzekam, bilety miesięczne, mogę jeździć po całym mieście, a nie tylko na trasie praca-dom. Brawo.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                    Do 13.03 ta firma już wkrótce będzie pociągnięta do odpowiedzialności dobry pomysł Bogdan z tymi mediami.

                    matrixix
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                      Bogdan pojdzie na swiadka bo widac ze swietnie zorientowany.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                        Coś w tym jest. Wczoraj podjechał na przystanek bus. Chciałam wsiąść, ale nie mogłam otworzyć drzwi. Kierowca mi pokazywał, żeby mocno wcisnąć guzik, ale że dalej nie mogłam otworzyć. Wreszcie sam to zrobił i stał się w stosunku do mnie agresywny. Chciał ze mną wyjść i mi, jak to powiedział, udowodnić, że drzwi mogłam otworzyć. cyt.: Jak pani chce, to zaraz wysiądziemy i ja pani udowodnię, że można otworzyć! Chce pani, to zaraz udowodnię! :) Zapytałam go czy jest trzeźwy, bo był czerwony na twarzy i miał przekrwione oczy, typowe jak po spożyciu. Kazał mi wezwać policję, jak mi się nie podoba. Cały czas zacietrzewiony. Wreszcie wysiadłam, bo powiedziałam, że według mnie jest pod wpływem alkoholu i boję się z nim jechać. Ewidentnie nie był w formie.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                          to już wiadomo kto zadzwonił :)

                          Gość_:)
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                          To chyba dobrze, że ktoś zareagował ??? Ludzie te busy wożą ludzi nie przedmioty!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 20

                          Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                          To chyba piszesz o tym starym siwym jezdzi głownie wieczorami widać ze smoli raz mi sie wydawalo ze wlasnie cos czuc ale zachowywal sie normalnie nastepnym razem zadzwonie tez na polcje a najlepiej omijać trans katrine łukiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Pijany kierowca busa Trans Katrina na linii 104

                          Wychodzi na to że ta firma TRANS KATRINA jest idealna dla alkoholików!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
17 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
"Wesna-Probud" Sp. z o.o.
Branża: Spożywcze artykuły
Dodaj firmę