Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pismen

Ilość postów: 9 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Pismen”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

    Odp.: Pismen

    żołnierzyk i to plastikowy z kiosku ruchu za złoty pięćdziesiąt.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Pismen

      Ja nie wiem. Niby tak nie lubicie Pismena, a jednak żyć bez Niego nie możecie. Jak nie macie co pisać, albo chce któryś dowartościować się, to wtedy - na Pismena. Gość jest lepszy od niejednego z was, pisze to co myśli i tego się trzyma, a nie jak niektórzy ciągle zmienia zdanie.

      Pismen - tak trzymaj.

      HK1
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

    Odp.: Pismen

    Pronuję,aby pismen założył sektę i satał się przywódcą jak Kim.Nie ważne kim jest jest mu tak dobrze jak jest.Pewnikiem mózg wyprany nową ideologią,wię nie jest stary,siedzi na dobrej posadce,więc nie bieduje,nie chce zmian,więc jest z nomenklatury i boi się o własą d.......

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście użyto wulgaryzmu, podczas gdy można było użyć innego słowa (dotyczy to także wykropkowanych oraz w inny sposób ukrytych wulgaryzmów); wulgaryzmy są zabronione na tym Forum.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
    Gość
    • Odp.: Pismen

      Pismen to stary trep teraz wykorzystuje ZUS

      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście skierowano w kogoś jakąkolwiek agresję lub namawia się do takiego zachowania (m.in.: nękanie, wyśmiewanie się, kpina, groźba, zastraszanie, szykanowanie, wyzywanie, poniżanie, negatywne porównanie); na tym Forum nie ma ani akceptacji, ani tolerancji dla takich zachowań.
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
      Gość
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Pismen

    poglądy Laury = poglądy pismena != realnego świata. Tyle w tym temacie.

    Gorgoth82
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Pismen

    O jej to w takim razie po co zakładać wątek o pismenie skoro was on drażni.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Pismen

      Wywalają go przez drzwi to wraca oknem... i tak wciąż. Teraz też "zjechał" ze wsi to się znów panoszy i ludzi wnerwia.

      Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
      • w poście prowokuje się wywołanie sprzeczki lub innej negatywnej reakcji Forumowicza; na tym Forum nie wolno prowokować w taki sposób.
      Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
      Gość_Mrówek
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

    Odp.: Pismen

    Jestem sobie UB-ek piSSmen

    co na forum jadem plwam.

    Nienawidzę Kaczyńskiego ,

    PiS-u oraz telewizji TRWAM.

    W dobrych czasach PRL-u

    to ja byłem ważny gość.

    Donosiłem na sąsiadów ,

    dla UB-cji byłem KTOŚ.

    Solidarność się zwalczało.

    Niepokornych katowało.

    Byłem zdolny jak wieść niesie ,

    ukatrupić księdza w lesie.

    Co do dzisiaj - przyznać muszę ,

    partię kocham te komusze .

    Więc Platforma z PSL-em ,

    są miłości mojej celem.

    Chcę Bieronia , Palikota ,

    bliska mi jest każda ciota.

    Każde bydle , szumowina ,

    jest dla dziś dla mnie jak rodzina.

    Każdy złodziej ,aferzysta

    - powiem wam to dzisiaj wprost -

    jest przeze mnie uwielbiany ,

    może liczyć na mój głos !

    Jaki jestem się pytacie???

    Wszystkie cechy mam po tacie.

    A przywiodła go tu ONA :

    Niezwyciężona Armia Czerwona.

    PiS-u szczerze nienawidzę ,

    a Kaczyńskim wręcz się brzydzę.

    Za to ,że ich głównym celem ,

    walka z ku...wą i złodziejem.

    Nienawidzę też Rydzola ,

    co przełamał monopola ,

    TVN-u i Polsata -

    mej UB-cji dobre lata.

    Siedzę więc na forum sam ,

    Nicka „piSSmen” używam .

    Jad wylewam strumieniami ,

    na Kaczora z PiSiorami .

    Lecz coś dzieje się nie tak .....

    Nie docieram już do ludzi.

    Czyżby to był jakiś znak ,

    że Polska się jednak budzi ???

    Gość_Resortowy dziadzio
    Zgłoś
    • Odp.: Pismen

      Ja tam sobie go czasem przeczytam. Jednak w moim przypadku wypowiada się nie mając racji. I mu to udowodnię. A, że się wszystkich czepia to jest prawda bo jest zawsze łatwiej być w opozycji

      Gość_łostrowiak
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 9 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Bistro za Miastem
Branża: restauracja
Dodaj firmę