Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Pluskwy

Ilość postów: 16 | Odsłon: 1009 | Najnowszy post
  • Pluskwy

    Miał ktoś doczynienia z pluskwami? Na Polnej 37 pojawiły się.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Pluskwy

      Na innych osiedlach też bywają ...mowią tym ludzie.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Pluskwy

      wincyj kupujta w smiecialandach to mnij pluskiew miec bedzieta.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Pluskwy

        Jedni mają pluskwy inni mrówki faraona ,na pluskwy dobrze by się sprawdził te mrówki,odkąd miałam mrówki faraonki żadnego robaczka w domu nie mialam.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Pluskwy

          Jak masz pluskwy w domu to idź do administracji oni dadzą Ci nr telefonu do Pana który przyjdzie do domu i spryska Bo na własną rękę to drogo zapłacisz a i tak nie wytępisz bo to musi być cały pion spryskany

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Pluskwy

            Moja sąsiadka z drugiego piętra jest sto razy gorsza od pluskiew.Co gorsza,pluskwy da się wytępić a taką podłą gnidę niestety nie.Dlatego nie narzekajcie na pluskwy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Pluskwy

              Telefon do Pana Sławka 607 031 731. Mnie i moim sąsiadom pomógł pozbyć się pluskiew.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Pluskwy

                Ludzie mają pluskwy i wyrzucają na śmietnik np krzesło do kompa. Ktoś idzie i zabiera do domu krzesło w dobrym stanie ale z niespodzianką. W ten sposób między innymi przenoszą się te obrxydliwe robale. Skoro jest coś na śmietniku to niech tam zostanie.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pluskwy

                  Z zagranicznych hoteli też przywożą!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pluskwy

                    Jeden gość na Ogrodach przywiòzł jakieś robale w walizkach z Irlandii.Na szczęście nie przedostały się do innych mieszkañ.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

                Odp.: Pluskwy

                Żeby pryskanie było skuteczne to każdy mieszkaniec który ma ten problem, musiałby się przyznać. Ale niestety, ludzie wstydzą się tego że mają. Jedno spryskane mieszkanie nic nie da, kiedy sąsiad ma w domu to samo. Problem wróci jak bumerang.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Pluskwy

                  Mądry zrozumie, głupiec będzie szydził.

                  To, że ktoś ma pluskwy w domu nie oznacza, że jest brudasem. Nie ma to nic wspólnego z kupowaniem ubrań w ciuchaczach.

                  Głąby poczytajcie skąd się biorą i jak z nimi walczyć.

                  Przedmowca ma rację, że trzeba wszystkie mieszkania pryskać bo inaczej wrócą jak boomerang.

                  Szczególnie narażone są osoby, które często przebywają w hotelach, jeżdżą komunikacja miejską i kupują bądź zbierają ubrania czy meble niewiadomego pochodzenia.

                  W takich sytuacja warto prać w temperaturach powyżej 60 stopni i używać parownicy.

                  ForumowyIdiota
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Pluskwy

                    Ma. To że były raz uprane nie znaczy że coś to dało. Przyjeżdżają różni ludzie, przekładają setki albo i tysiące razy z ręki do ręki, te ciuchy też przyjeżdżają spakowane razem z innymi ciuchami. Zapraszam w piątek przed 8 pod ciucholand na Pulankach to zobaczysz co się tam dzieje po otwarciu.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Pluskwy

                      Co się dzieje? Bez jaj, że z ciuchów pluskwy. Równie dobrze w nowych w takim razie mogą być. Ludzie biorą do domu, oddają. Mnóstwo osób przymierza jedną rzecz.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                      Odp.: Pluskwy

                      Zadzwoniła do mnie klientka u której zlikwidowałem ten problem, wskazując mi na to forum, że jest wątek o pluskwach i co o tym sądzę tzn czy wypowiedzi osób piszących są zgodne z prawdą. Przeczytałem wątki i odpowiadam; Cicholandy - mało prawdopodobne aby były źródłem pluskiew, duża część tych ubrań przechodzi obróbkę chemiczną o termiczną. Hotele i jazda pojazdami komunikacji zbiorowej - mało prawdopodobne, choć były takie przypadki(sam usówałem z takich miejsc pluskwy). Meble ze śmietnika z OLX - bardzo duże prawdopodobieństwo że są w tych meblach pluskwy. Odnośnie wypowiedzi o przywieziony ich w walizkach z Irlandii - Jest to prawda, jeżeli mieszka tam w domu w którym są pluskwy A walizka gdzieś tam leży , to mogą w niej założyć gniazdo i przyjechać do naszego kraju ( kilkanaście lat temu miałem pierwsze tego typu zgłoszenie : Mąż przyjechał z Norwegii i przywiózł w walizkach pluskwy - mieszkał tam w drewnianym ekologicznym domku.

                      Kończąc temat - powtarzam jak mantrę : blok jest naczyniem połączonym, dzisiaj jest u mnie A jutro będzie ten problem u sąsiada, nie jest istotne jak masz posprzątane w mieszkaniu jak pluskwy wejdą to same nie wyjdą, chyba, że je zlikwidujemy profesjonalnie. Żadne parownice ani środki z marketów z napisem , że likwidują pluskwy. Szkoda na nie pieniędzy i WASZEGO czasu, każde nierofesjonalne metody ich zwalczania i tak się kończą wizytą fachowca. Nie wstydźcie się, że macie ten problem, jeśli chcecie zaczerpnąć informacji to telefon do mnie jest w poście powyżej podany. Z przyjemnością służę radą i pomocą.

                      Sławek.

                      Gość_Spec Zakł ddd
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Pluskwy

                        Polna 37 zadzwoń do administracji OSM.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę