Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

pogoda

Ilość postów: 6 | Odsłon: 910 | Najnowszy post
  • pogoda

    jak się czujecie w takie dni jak ostatnio?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: pogoda

      ostatnio przez pol roku? znakomicie.. dziekuje, ze pytasz. Ile dobroci bezinteresownej w tym narodzie :D

      Gość_Moh
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: pogoda

      https://twitter.com/GSwiszcz/status/1358034563231068163

      Ciekawe czy się sprawdzi? ma być u nas jutro 30 cm śniegu.

      Gość_Jesteś chory kolo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: pogoda

        Kolo, pół metra śniegu było normą przez całą zimę. Nic wielkiego 20 stopni mrozu w lutym. Trochę się odzwyczailiśmy a trochę media robią z tego sztuczną sensację. "Jest zima i musi być zimno. Praw fizyki pan nie zmienisz"

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: pogoda

          Mnie temperatura nie dziwi w lutym, nie raz była zamykana szkoła w tym miesiącu z powodu niskiej temperatury w budynku, czy ludzie szli na postojowe jak za oknem było -35 jeszcze kilkanaście lat temu a w nieogrzewanych halach niewiele cieplej. Kiedyś przy 10-20 stopniach mrozu grało się w hokeja czy piłkę i nic się nie działo o ile się nikt nie połamał :) dostał kijem albo jeszcze gorzej krążkiem. Ostatnio było w okolicach -20 rano i nos mi zamarzał przy oddychaniu a po kilku godzinach było mi duszno, odzwyczailiśmy się od takich temperatur.

          Co ciekawe ten śnieg nie dość, że spory to jeszcze ma być prawdopodobnie pomarańczowy.

          https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2021-02-06/w-niedziele-spadnie-na-nas-zolto-pomaranczowy-snieg-zabarwi-go-pyl-pochodzacy-z-sahary/

          "Nie bądźcie zaskoczeni, gdy w niedzielę zamiast białych krajobrazów za oknem ujrzycie żółto-pomarańczowe.

          Spadnie na nas śnieg zabarwiony na nietypowy kolor przez pył pochodzący z Sahary, co nie zdarza się często."

          Gość_Jesteś chory kolo
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: pogoda

            Jak chodziłem do czwórki to lodowisko było co zimę. Sobota po obiedzie początek jazdy na łyżwach a koniec o 22. Co do koloru śniegu. Najważniejsza zasada Eskimosów... nie jeść żółtego śniegu :)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -